За лишенията и "забранения плод" през бременността

  • 5 711
  • 165
  •   1
Отговори
Здравейте майки – бъдещи и настоящи!
Какво най-много Ви липсва по време на бременността, а също така и в периода на кърмене (ако сте кърмили)? Някой порок, нещо не чак толкова здравословно, което сте правели с най-голямо удоволствие или просто нещо, което не е препоръчително.
На мен лично това са няколко неща.
Едното беше сутрешния ми ритуал. Вземах душ. Току що излязла от банята си правех кафе и пушех една – две цигари, гледайки ТВ.... това мотаене ме подготвяше за деня и винаги отивах с усмивка на работа.
Другото са ските. Толкова, ама толкова много ми се караха. Една седмица в планината единствено и само, за да караш ски. Великолепно отпускане, преживяване, изпълващо те с заряд за новата година. Така ми липсваше, а и все още, та дори и било то само един ден.

# 1
  • Мнения: 601
  Най-много ще ми липсва ходенето на плаж през лятото  :nature016 
   Примерно днес в Сл.бряг,утре Созопол с приятелки,абе чак ме хваща яд ooooh!

# 2
  • Мнения: 5 103
Липсва ми фигурата Embarassed подсвиркването на мъжете Joy, а сега сериозно
ми липсват ми много неща, макар и да не се ограничавам много.
Липсват ми танците, липсва ми пушенето, липсва ми пиенето Embarassed, липсва ми нормалният сън, секса.
Но все си мисля , че се търпи - Заслужава си, после ще наваксваме.

# 3
  • Мнения: 3 447
В интерес на истината, не ми липсваха... макар че очаквах много да ми липсват Embarassed Но явно мозъка ми се включи на някаква друга програма, щом забременях  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
От забранените неща ми липсва само колата, но си пийвам от време на време.
Иначе най-много ми липсва СПОКОЙНИЯ СЪН, без ставане до тоалетната по два пъти Sad
Липсва ми и това да отида в заведение, но да не се впечатлявам от това колко е шумно и запушено там - сега това страшно ме дразни Sad

# 5
  • Мнения: 1 425
Да са ми липсвали не са  Mr. Green Но ми се ходеше много на дискотека  Mr. Green Умирам за латино ритми, но не посмеях да отида, защото нямаш да се сдържа на едно място  Mr. Green Ходеше ми се и на плаж, но не чак толкова.

# 6
  • Мнения: 8 769
Нямаше нещо, което да ми липсва. Grinning

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ските!!! О, ските ми липсваха невероятно много.
И фигурата ми липсваше, не бях напълняла много, около 12 кг, но се чувствах като слоница и ми беше некомфортно.
Иначе от нищо не съм се лишавала, когато ми се приядеше нещо, хапвах, когато ми се допиеше- пийвах винце или биричка. Концентратите ги избягвах.

# 8
  • Мнения: 3 423
Пиенето на вино и купоните до зори.

# 9
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Иска ми се само да си пийна едно мартини и да си изпуша една цигара.За сега е само това.Ходенето на диско май го спряхме бая преди да забременея newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 39 715
Ами не помня да ми е липсвало нещо, чак толкова, че да немога да се побера в кожата си.
Бях дебела, ходех бавно, с 4ри очи чаках мъж мида се прибере, че да ме разходи малко Simple Smile
След раждането не пиех грам алкохол, не ми е липсвало. Преди забременяването любимо питие ми беше водка Финландия с потокалов сок. Чак наскоро започнах да пия коктейли с ром.

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Нищо не ми е липсвало Naughty

# 12
  • София
  • Мнения: 6 145
И фигурата ми липсваше, не бях напълняла много, около 12 кг, но се чувствах като слоница и ми беше некомфортно.

И аз така. Искаше ми се да потичам, ей така 1 минутка за тонус, авместо това се тътрузех като хипопотам.
От храните ми липсваше синьото сирене. Но в един момент каквото и да хапнех или ми се гадеше, или имах киселини, или колики и предпочитах да не ям.

# 13
  • Мнения: 3 537
Липсваха ми доста неща,да

# 14
  • Мнения: 2 663
Много неща ми  липсваха и сега ми липсват.Като се има предвид,че си бях нощна птица -цигарите,алкохола,танците,шумните компании,купона ваобще,дивотиите -ей  така импулсивно да ти се прииска да направиш нещо и просто да го направиш...тичането,скачането,движението .....
Преди да забременея пътувах всеки уйкенд до някой хотел със спа център-това като че ли най-много ми липсва,кисненето във врялата вода със чашка шампанско(любимито ми питие) до среднощите без да ме интересува колко градуса е,защото си ми е топличко....
Много ми липсва и старата ми фигура,макар да съм на път да си я възвърна
Все такива повърхностни неща,но сега имам най-голямото богатство и след някой и друг месец пак ще мога да правя старите неща ако ми се иска...та не  е болка за умиране

Общи условия

Активация на акаунт