Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора

Варна

Бъдещи майчета кажете ми какво може да пие бременната при силно главоболие? Мъча се да си спомня, но нещо не мога.  newsm78 Аспирин май не ставаше, но не съм сигурна. Вие какво пиете, като имате силно главоболие?
Цитирай

София

Привет! Аспирин  - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!! Той е абсолютно забранен за бременни. А иначе аз не съм имала досега този проблем, но съм чела тук, че мамите пият парацетамол, не занм дали помага. Успех! И ако искаш все пак се консултирай с лекар!
Цитирай

София

Чакам да ми мине болката в главата #Crazy
Цитирай
Парацетамол
Цитирай

София

Парацетамол, безвреден за бебето
Цитирай

София

За Парацетамола знам, че може да се пие от бременни, друг е въпроса дали е ефикасен при главоболие. Зависи каква е причината за болката. Пробвай с него, ако не ти помогне, се обади на лекар.
Може да пробваш и с повече течности и нещо сладко.
Цитирай

Морето

нищо не пия ,стоически си изтърпявам главоболието
Цитирай

Бургас

Парацетамолът е аналгетик и помага при главоболие, позволен е за бременни тъй като е безвреден за бебето
Цитирай

Варна

И аз вчера си издържах и се надявам да нямам пак този проблем, но реших за всеки случай да попитам, че да се запася за следващия път.
А Калпола, който давам на малката става ли? Щом е за бебета би трябвало да става, знам че в него има малки количества парацетамол?
Много ви благодаря за бързите отговори?  bouquet
Цитирай

Парацетамол, макар че винаги съм изчаквала да мине главоболието от самосебе си.1-2 пъти при много нетърпима болка съм пила.
Цитирай

на друга планета

В началото и аз имах доста често главоболие , гинеколожката ми каза че спокойно мога да пия само парацетамол, но така и не съм пила чаках да мине от самосебе си .
Цитирай

Voda.
Цитирай

София

ябълки и фрешове от ябълки
Цитирай

ГО

Парацетамол. Peace
Цитирай

varna

Паръцетамол можеш да си пиеш спокойно,не пречи на бебето!аз също имах страхотно главоболие до края на 4-ия месец и установих че след дълги масажи на главата главоболието отминава!!!ако има кой да те разтрива...
« Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 19:23 от Аурелия »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора