Въпросче към бременните?

  • 2 329
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Бъдещи майчета кажете ми какво може да пие бременната при силно главоболие? Мъча се да си спомня, но нещо не мога.  newsm78 Аспирин май не ставаше, но не съм сигурна. Вие какво пиете, като имате силно главоболие?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 752
Привет! Аспирин  - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!! Той е абсолютно забранен за бременни. А иначе аз не съм имала досега този проблем, но съм чела тук, че мамите пият парацетамол, не занм дали помага. Успех! И ако искаш все пак се консултирай с лекар!

# 2
  • Мнения: 5 103
Чакам да ми мине болката в главата #Crazy

# 3
# 4
  • Мнения: 3 777
Парацетамол, безвреден за бебето

# 5
  • София
  • Мнения: 1 750
За Парацетамола знам, че може да се пие от бременни, друг е въпроса дали е ефикасен при главоболие. Зависи каква е причината за болката. Пробвай с него, ако не ти помогне, се обади на лекар.
Може да пробваш и с повече течности и нещо сладко.

# 6
  • Мнения: 601
   нищо не пия ,стоически си изтърпявам главоболието

# 7
  • Мнения: 1 032
Парацетамолът е аналгетик и помага при главоболие, позволен е за бременни тъй като е безвреден за бебето

# 8
  • Мнения: 1 425
И аз вчера си издържах и се надявам да нямам пак този проблем, но реших за всеки случай да попитам, че да се запася за следващия път.
А Калпола, който давам на малката става ли? Щом е за бебета би трябвало да става, знам че в него има малки количества парацетамол?
Много ви благодаря за бързите отговори?  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 391
Парацетамол, макар че винаги съм изчаквала да мине главоболието от самосебе си.1-2 пъти при много нетърпима болка съм пила.

# 10
  • Мнения: 280
     В началото и аз имах доста често главоболие , гинеколожката ми каза че спокойно мога да пия само парацетамол, но така и не съм пила чаках да мине от самосебе си .

# 11
# 12
  • Мнения: 2 123
ябълки и фрешове от ябълки

# 13
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Парацетамол. Peace

# 14
  • varna
  • Мнения: 404
Паръцетамол можеш да си пиеш спокойно,не пречи на бебето!аз също имах страхотно главоболие до края на 4-ия месец и установих че след дълги масажи на главата главоболието отминава!!!ако има кой да те разтрива...

Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 19:23 от Аурелия

Общи условия

Активация на акаунт