Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

град София

Здравейте, скъпи мои мами! Аз съм едно 19-годишно момиче, което много уважава и харесва този форум. Отскоро живея в София, в квартал Борово. Много ми се иска да се погрижа за тялото си.  Smile Обаче не съм наясно къде, кога какво и така нататъка.. Не ми се иска да се отдалечавам много от вкъщо до късни доби по далечни спортни центрове. В квартала ми сякаш няма нищо, което да ме заинтригува. Аз не се справям добре с фитнеса и тае-бото, защото ми дотяга на 10-тата минута. Обичам танци и разтяганици (тренирала съм балети разни преди да се преместя в столицата). Може ли някой да ми помогне с информация? Единствено ме интересува да има пряк транспорт до даденото място ( 7 трамвай, 204, 2 или 9 тролей ) и да е нещо с танци-манци или йога. Чакам съвети от мами - столичанки!

Поздрави на бебчовците! baby_neutral
Цитирай

Здравейте, скъпи мои мами! Аз съм едно 19-годишно момиче, което много уважава и харесва този форум. Отскоро живея в София, в квартал Борово. Много ми се иска да се погрижа за тялото си.  Smile Обаче не съм наясно къде, кога какво и така нататъка.. Не ми се иска да се отдалечавам много от вкъщо до късни доби по далечни спортни центрове. В квартала ми сякаш няма нищо, което да ме заинтригува. Аз не се справям добре с фитнеса и тае-бото, защото ми дотяга на 10-тата минута. Обичам танци и разтяганици (тренирала съм балети разни преди да се преместя в столицата). Може ли някой да ми помогне с информация? Единствено ме интересува да има пряк транспорт до даденото място ( 7 трамвай, 204, 2 или 9 тролей ) и да е нещо с танци-манци или йога. Чакам съвети от мами - столичанки!

Поздрави на бебчовците! baby_neutral
защо не отидеш на йога или пилатес в Славия? Wink
Цитирай

DA SLAVIQ E DOBUR VARIANT AZ HODEH TAM NA EROBIKA DOPREDI VREME,NO IOGATA MNOGO Q HVALQT.A I KATO CQLO IMAT DOSTA NESHTA.USPEH
Цитирай

София

The GYM /най-големият фитнес в България/, "Стрелбище", "Хайдушка гора" 111
Цитирай

софия

Славия Спортес Peace
Цитирай

London, Sofia

Наблизо има ли конна база? newsm78
Цитирай

софия

Наблизо има ли конна база? newsm78
Има Peace
Цитирай

London, Sofia

Значи момичето при желание има и ново хоби Mr. Green Няма как да избягаш от първата мускулна треска на краката обаче newsm78
Цитирай

kude se namira gym nekak si kato preseka goce del4ev i bulgaria kak da stigna do tam.ta da se postegna malko:)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.