Детска пързалка - каква и от къде?

  • 3 178
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 555
Мили мами ,
дайте съвет откъде да си купим детска  пързалка за двора, каква марка? От кои сте най - доволни(или пък недоволни)?
Иска ни се за годинката да му я вземем за подарък

# 1
  • Мнения: 341
Ние за първия рожден ден купихме една много проста, пластмасова пързалка, която не е голяма и използваме в къщи. Купихме я от Метро, имаше тогава няколко модела там, включително по-големи и по-солидни, които за хубави за двор.
Дълго време изобщо не й се обръщаше внимание. После започна активното й ползване, но за съжаление не по предназначение - събаря я със замах на земята, обръща я с главата надолу и започва да скача върху нея. И до там е забавлението с пързалката. Е, пързаля се от време на време, но му е леко скучно. Но тук е необходимо уточнението, че моят син е голям чешит и поначало не се занимава с играчки и с детски работи, т.е. би трябвало нормално пързалката да е интересна за децата.
Това, което бих ти дала като препоръка, е да търсите някакъв вариант, при който когато детето се качи горе, да има къде да се хване, докато седне. Нашата няма никакви по-високи перила или нещо за хващане, което да идва над главата на детето, когато се изкачи и застане най-горе и при това положение се явява труден момента със запазването на равновесие докато седне, дори сега, когато е на почти 2 г. и се катери безстрашно навсякъде.    

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367


Можеш да я поръчаш от Тук на фирма Мони е





От тук  CHICCO



Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 10:17 от doniboni

# 3
  • Мнения: 341
Ето, doniboni е показала много добре. Нашата пързалка е аналогична на тази на Chicco, но пързалката на Мони според мен е много по-добра, защото е по-сигурна - детето има къде да се хване, когато се качи и иска да седне.

# 4
  • Мнения: 5 228
В магазина на бул. Черни връх, който се намира на мястото на бившия Рамстор (забравих му името - Kid's Planet или нещо подобно беше) гледах много хубави малки пързалчици, но не помня цените им.

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Магазинът на Черни връх се нарича Happy Land. Доколкото знам, там зареждат  със Smoby  Mr. Green. Тази пролет и аз ще се оглеждам за пързалка Flutter

# 6
  • Мнения: 416


Можеш да я поръчаш от Тук на фирма Мони е
Ние взехме на Мишо същата пързалка от Метро.Стабилна е.Той много си играе на нея,а отскоро ползва и баскетболния кош.Два пъти ДА за този модел пързалка.




От тук  CHICCO




# 7
  • Мнения: 555
Много ви благодаря  bouquet

Всъщност ни се иска да вземем пързалка, която да се използва поне до около 6-7 годинки....., някаква с метална конструкция.



# 8
  • Мнения: 3 457
V magazinite na emir sa6to ima -http://www.emirsite.com/?81&02&96215

# 9
  • Мнения: 1 014
Пързалката, която е на фирма "Мони" става за деца до 5 год. Аз я видях на живо - стори ми се стабилна, като се има предвид, че е от пластмаса. Има и вариант - същата пързалка с добавена към нея и люлка. Струва ми се обаче малка (особено люлката) и аз търся нещо, което да се ползва по-дълго време. Преди имаше в Метро, но сега?  Дали някой знае ...

# 10
  • София
  • Мнения: 4 146
Предполагам, че сега през пролетта или в началото на лятото ще започнат да продават отново пързалки в метро.
Иначе в Бриколаж също имаше пързалки.

Общи условия

Активация на акаунт