След развод,накъде......

  • 9 072
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15
ma ko Не живея в Анадола и не съм кон с капаци както си мислите.Делата за развод и домашно насилие се гледаха едно след друго и при един и същ съдия .Даже ние с адвоката ми предложихме режим на лични контакти без преспиване т.е. от 10-16 часа в мое присъствие.Знаете ли какво ми отговори съдията "Как без приспиване ще се осъществи пълноценна връзка между бащата и детето?".Определи режим на лични контакти 1-ва и трета събота от 9 ч до 17 ч на следващия ден.Какво правим в случая ми кажете? ConfusedДа не мислете ,че ми беше приятно този начин на  контакти с детето #Cussing out

# 61
  • Мнения: 193
Поздравявам те за решението , което си взела . За жалост много жени  биха се примирили . Не си постъпила грешно ! Разбирам че ти е трудно , но ще се справиш . Мъжа , с който си се развела е насилник . Не само в България за жалост , а на всякъде по света , жени биват малтретирани физически и психически . Сега той ти упражнява психо тормоз чрез детето . Няма как да го елиминираш от живота си , тъй като имате детенце . Но фокусирай се върху детето , опитай се да го игнорираш . Не зависимо от отношенията в семейството ти , как може да посяга на майка ти . Сажалявам за майка ти и за това , което е трябвало да преживееш , но повярвай драмата с такъв човек не спира . Дано след време се откаже да те убеждава и манипулира . Да се събереш с него би било огромна грешка !успех

# 62
  • Мнения: 3 118
Здравейте,искам да си излея и аз мъката и да Ви помоля за съвет.Разведена съм от няколко месеца с момченце на 3 г. и живеем при родителите ми .До развод се стигна след 5 г. брак и голяма намеса от страна на свекървата /бившият ми мъж подкокоросан от нея отишъл в дома на нашите и пребил майка/.Веднага след случката подадох молба за развод.Оттогава  насам Той все ме моли и ме убеждава ,че се е променил ,че ще заживеем отделно от родителите му,всичко бил готов да направи заради детето си.Родителите ни след време щели да се примирят с мисълта,и щели да се сдобрят  newsm78.Толкова груби думи си казаха ,толкова бяхме наранени,че чак не ми се вярва че може да стане нещо между нас отново.Иначе си го обичах,никога не съм мислела че това ще ми се случи,а и самата мисъл ,че детето се разпокъсва помежду ни много ме тормози Cry.Незнам как да постъпя не искам да виждам никого от неговото семейство -мразя ги #2gunfire.А той казва ,че все още ме обича и иска да сме само тримата и нищо друго не го интересува.Как бихте постъпили Вие,вярвате ли че може да се е променил?

Това, че е пребил майка ти е непростимо. Не знам защо изобщо се чудиш какво да правиш. Не се е променил, няма и да се промени. А освен майка ти ще бие и теб, и детето.
Наистина ли би простила побой над майка си?

# 63
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 269
Аз мисля,че си постъпила много правилно като си се развела.Така е по-добре и за детето.
Защо да расте с баща насилник. Twisted Evil
Наистина е непростимо това,че е пребил майка ти.За това няма никакво оправдание.И няма значение кой го е подтикнал да го направи.Той сам не може ли да мисли,не може ли да се контролира?Ами това е още по-лошо.
Ако направиш грешката да се върнеш при него може би ти ще си жертвата следващия път.

# 64
  • Мнения: 15
Благодаря на Mamaboo и veni35 за разбирането и куража който ми дадоха  bouquet
Доколкото се отнася до побоя над майка много съжалявам,че точно тя го отнесе, но не мога да върна назад времето и да си поправя грешката.Благодаря и на всички  ,които отделиха от ценното си време за да се занимават с моите проблеми и ми писаха  Praynig  Hug Решението ми е категорично НЕ ИСКАМ ТАКЪВ ЧОВЕК ДА МЕ ПРИДРУЖАВА ОТТУК НАТАТЪК.Знам ,че с времето всичко ще мине,но едва ли ще изтрия белезите от миналото и всичко причинено на мен и семейството ми.Горе главата и напред!Ако има и други жени в подобни ситуации нека не се страхуват, а да действат.Поздрави на всички и успех!!!  Laughing  Laughing  Laughing

# 65
  • Мнения: 3 031
Браво за решението и успех!  bouquet Hug

# 66
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Прочетох само първия пост и останах потресена- зет да пребие тъща си... нямам думи!
Сега виждам, че авторката е взела решение. Смятам, че е единственото правилно такова Hug Желая й сили, кураж и късмет Peace

# 67
  • Мнения: 1 475
И аз желая на авторката много сили, надежда за по-добро бъдеще и късмет.

# 68
  • Мнения: 54 347
Правилно си постъпила. Peace
Какви са тези твои познати, които мислят, че си избързала с развода??? Shocked
А защо всъщност е пребил майка ти?
Това ми звучи много страшно... Tired
Хора, склонни към агресия, не се променят, да знаеш!

А след развода, накъде? Ами напред, само напред! Hug

# 69
  • Мнения: 15
Правилно си постъпила. Peace
Какви са тези твои познати, които мислят, че си избързала с развода??? Shocked
А защо всъщност е пребил майка ти?
Това ми звучи много страшно... Tired
Хора, склонни към агресия, не се променят, да знаеш!

А след развода, накъде? Ами напред, само напред! Hug
В деня когато майка беше пребита,аз бях във фактическа раздяла с мъжа ми.Той  нахълтал в жилището  по обяд след известни пререкания с моите родители грабнал детето и стискайки го с двете си ръце тръгнал да напуска дома ми.Майка ми му препречила пътя и му обяснила да изчака аз да се завърна от работа,да се разберем, и че е време за сън на детето.А той я блъска тя пада по корем на кушетката и я налага с юмруци по гърба,и всичко това пред очите на детето Cry

# 70
  • Мнения: 54 347
Ужас!!! Shocked
Никакво връщане при него!

# 71
  • Мнения: X
Отървала си се. Плюй си в пазвата, както казват бабите и смело напред.

# 72
  • Мнения: 21 415
 Ужасно наистина. По-далече от този човек ще е най-добре за всички.

# 73
  • София
  • Мнения: 4 285
Олеле, Боже Господи!
Ама жено, защо не го каза това веднага, още в първия си пост?!?
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


ЗА БОГА, КАК МОЖЕ ДА СЕ ЧУДИШ, ДАЛИ ДА СЕ ВРЪЩАШ?!?

# 74
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
merinda_O, поздравления за правилното решение. При всички случаи ще се справиш по-добре без него.
Не знам дали конкретно темата успя да разсее съмненията ти за това дали постъпваш правилно, но каквото и да е, важно е, че е факт.
И си смени съветниците

Общи условия

Активация на акаунт