колко време ви беше необходимо след секцио да си върнете предишното тегло

  • 2 246
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз още не съм си върнала предишното тегло. Cry  Останаха ми 4-5 кила, но се оказаха по- упорити от мен. Close

# 16
  • Мнения: 3 777
Николко, излязох по слаба от преди да забременея.

# 17
И аз бързо върнах кг - 18, но сантиметрите в талията не мога. Така че всъщност май кг не играят особено важна роля след раждането. При вас има ли го тоя проблем и как се справяте с него?

# 18
  • Мнения: 649
все още не съм ги свалила, остават ми 6 кг и до лятототрябва да ги няма

# 19
  • София
  • Мнения: 819
Качих 12 кг, влязох да раждам 54, излезнах 47, след месец и половина кърмене бях пак 42, а сега пак съм качила 1-2 килца, явно сесията не ми понася  #Cussing out

# 20
  • Мнения: 10 758
Още не съм ги свалила, но все се надявам, че до лятото ще успея да се вмъкна в старите дрехи.

# 21
  • Мнения: 62
И аз бързо върнах кг - 18, но сантиметрите в талията не мога. Така че всъщност май кг не играят особено важна роля след раждането. При вас има ли го тоя проблем и как се справяте с него?
И аз така - кг бързо ги свалих но видимо изглеждам по-пълна. Имам коремче, което преди нямах а дупето и бедрата ми са пълна отврат  Sick

# 22
  • Мнения: 5 790
За цялата бременност качих 30 кг. С раждането свалих 8, останалите 22 свалих за 6 месеца.

# 23
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
6 месеца-23кг свалени  Grinning , като 9 дена след секциото бях минус 12кг

# 24
  • Мнения: 181
И аз бързо върнах кг - 18, но сантиметрите в талията не мога. Така че всъщност май кг не играят особено важна роля след раждането. При вас има ли го тоя проблем и как се справяте с него?
И аз така - кг бързо ги свалих но видимо изглеждам по-пълна. Имам коремче, което преди нямах а дупето и бедрата ми са пълна отврат  Sick
и аз така +18 в болницата -10, и година по късно съм си на старите кг,само дето корема и тия пусти паласки още си стоят

# 25
  • Мнения: 5 250
Сравнително бързо за 4 месеца от + 17 кг. ми оставаха да сваля 2 кг.
Сега съм дори с 1-2 кг по слаба от преди да забременея.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 320
Качих 31 кг  ooooh!. За 5 месеца ги свалих  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 444
Бях качила 11 килограма само и за два месеца си бях отново във форма, хем второ раждане ми беше.Сега съм по-слаба и от преди това, нещо доста отслабнах от тичане напред-назад и ангажименти............. newsm78

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 17:01 от marypopins

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Качих 37 килограма, при раждането свалих 12 в болницата още  5, та се прибрах минус 17.Скоро след това ми се наложи втора операция и свалих още няколко...Аз кърмих съвсем кратко време та излишните килограми си заминаха за няколко месеца Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ами аз още в родилното свалих 7кг. После, като се прибрах за 10 дена свалих още 7кг и ми  оставаха още 5кг, за да стигна до теглото преди забременяването. Обаче нещо се задържах на тях без да мърдам, а после дойде Великден и се освиних яко  Embarassed (+5кг), после още повече се освиних и по Коледа почти си бях върнала кг от последните дни на бременността  Embarassed Ама това е само защото не взех никакви, ама абсолютно никакви мерки за възстановяване. От началото на януари обаче реших да се преборя с тия пусти кила и вече съм минус 11.5кг. Така, че-всичко зависи от теб самата. Воля му е майката.

Общи условия

Активация на акаунт