Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора

между два цигански квартала

от доста време се каня да ви питам, но се присетих вчера когато открих едно такова сред гримовете си.

Като бяхте ученички правехте ли си червила като ги разтопявахте в капачка?

Аз много го правех много често, защото нямаше богат избор на червила, а така получавах много готини червила. Любимият ми бордо цвят рядко си го намирах и винаги си правех от кафяво и червено, както и керемидово от кафяво и оранжево. И разни други кафяво -розово тн цветове, много се бях специализирала...... А освен това така можеш да използвам до край червилата, че и парички нямах.........
Цитирай

София

Не никога не съм правила такива работи. Не защото не съм искала, просто не ми се отдава. Малко съм вързана в ръцете.
Винаги много съм се харесвала хора които умеят да правят какво ли не сами. За такова нещо се иска и поне малко въображиние.
Цитирай

Пловдив

Никога не съм правила.
Цитирай

Пловдив

за първи път чувам такова нещо.разтапяш си червилата и ги смесваш ,така ли? Thinking
Цитирай

BABYLAND

Не, за първи път чувам!  newsm78 
Цитирай

София

Не съм си правила  Tired
Цитирай

Все на втория етаж

Не съм правила. Това сега го чувам. Confused
Цитирай

София

Правила съм, защото откъде парички за такива екстри. Аз използвах на мама от червилата. Каквото оставаше в гилзите беше за мен. Боже на колко малко сме се радвали Very Happy
Цитирай

Свищов

И аз за първи път чувам, че можело да се прави червило... newsm78 Я споделете как става? Не че ще тръгна да си правя - сега има голям избор от цветове, ама ми е любопитно...
Цитирай

Бургас

Oоо, даа Very Happy Какви спомени само ми навя - като по-малка обирах на майка ми остатъците и с братовчедка ми забърквахме - голяма занимавка беше.
Цитирай

София

Всичко си правех - червила, лакове, сенки... Гледахме с мойта приятелка Бурда (то май друго нямаше) и си гепвахме идеи за гримове -  по това време тука имаше основно розови перлени червила и лакове Rolling Eyes Няма да забравя как си направихме ноктите квадратни (90-та година ни гледаха като #Crazy) и понеже нямаше лак за френски маникюр, забъркахме безцветен с фон дьо тен Laughing
Цитирай

Никога не съм правила такова нещо, за първи път чувам.
Цитирай

Белгия/София

Правех си като ученичка,ама каква дискусия можем да завъдим от това....  newsm78
Цитирай

До хладилника, който обичам

Не, не съм правила. Когато бях на възраст за гримиране, вече имаше достатъчно от евтиния турски внос, ммм, забравих вече марките как се казваха, но не бяха скъпи.
Цитирай

UK

Не, не съм правиала, но имам спомен, че майка ми си правеше, защото все не можеше да си намери цвят който да и хареса и забъркваше няколко цвята и получаваше желаното червило.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора