Да помогнем на съфорумка - Мама Цоцоланка

  • 123 467
  • 758
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 376
Предполагам много от вас познават виртуално ц.
Малко от вас обаче знаят, че тя е болна от злокачествено онкологично заболяване - дифузен Б едроклетъчен лимфом СД 20+, неходжинков лимфом...
Поради естеството на заболяването, което обхваща гърлото, тя известно време не е могла да пие дори и вода, да не говорим за храна. В следствие на това губи доста килограми от теглото си.
В момента се чувства по-добре и лекарите дават много добри надежди за нея! Вече е след втората химотерапия, ще има поне още две..
Семейството на Мама Цоцоланка, на което съвсем скоро му предстои да изпрати най-голямото си дете абитуриент разполага с изключително малки доходи и заради това не може да си позволи препарата Ламини, който не е по здравна каса и струва 70 лв за опаковка. На нея са и необходими поне 3 опаковки на месец.

Нека да помогнем с каквото можем  на Диана Гошева, която вие познавате с ника Мама Цоцоланка да набави необходимите пари за лекарството. И да позволим на една жена да бъде до мъжа си и четирите си деца.

ЕПИКРИЗА:


Диана Върбанова Гошева

Последна редакция: пн, 21 дек 2015, 17:30 от Tatti

# 1
  • Мнения: 24 467
Много съжалявам да го науча.
Нека се закове и темата, за да стои горе и да я прочетат повече хора.
Вероятно ще е нужно периодично, но редовно, да се събират средства за това лекарство.

# 2
  • Мнения: 6 320
Закована е вече.

# 3
  • Другата България
  • Мнения: 37 099
И аз съжалявам да го науча.
Това е една от най-симпатичните ми потребителки.
Ще се включа с колкото мога. Peace

# 4
  • Мнения: 1 376
Благодаря   bouquet

# 5
  • Мнения: 9 106

Нека да помогнем с каквото можем  на Диана Гошева, която вие познавате с ника Мама Цоцоланка да набави необходимите пари за лекартвото. И да позволим на една жена да бъде до мъжа си и четирите си деца.


  bouquet  радвам се, че пуснахте тема

# 6
  • Мнения: 778
Ще се включа и аз!

Мама Цоцоланка - една от любимите ми форумки - желая ти бързо и напълно оздравяване!   bouquet

# 7
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Мама Цоцоланка, човек-оптимист, горе главата. Много хора ще са с теб, аз също!  Hug

# 8
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
Потресена съм; естествено, че ще помогна.
Цоцоланке, с теб сме, ще се справим с всичко Hug

# 9
  • при късмета
  • Мнения: 23 986
Изобщо не го очаквах, много съм изненадана. Но прочетох, че и лекарите дават добри надежди.
Ще помогна с каквото мога, за да се реализират. Много я харесвам
Мама ЦоцоланкаHug ще се справиш, дори не се съмнявам

# 10
  • Мнения: 10 547
Маме, миличка, дръж се, силна си, невероятна си, здрава ще си.
С каквото мога ще помогна.

# 11
  • Австрия
  • Мнения: 2 308
 Hug

# 12
  • Мнения: 4 500
Боже  Confused Много харесвам тази потребителка  Hug Аз също ще дам едно рамо  Peace Бъди силна!  Hug Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
Маме, много те харесвам! Пожелавам здраве на теб и семейството ти!
Имаш и моята подкрепа!

# 14
  • София
  • Мнения: 12 374
И моята!
Дръж се, ще се пребориш, Маме  Hug

Общи условия

Активация на акаунт