Гардероб - от къде?

  • 5 104
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте, записвам се в темата търсейки гардероб с врати с жалузи. Някой да е срещал такива в магазини или фирми за мебели?


Здравей!
Под жалузи разбираш нещо такова ли:



Това е врата на гардероб в спалня.

# 16
  • Мнения: 592
Да, точно такива.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 104
Сега си поръчвам пълно обзавеждане за стаята - легло, гардероб, голям шкаф, масичка. Сега обсъждаме офертата. Като доуговорим всичко и станат мебелите, мога да ви кача снимки и да кажа доволна ли съм.  Laughing Фирмата е пловдивска, но работят основно в София. Идват на място, вземат размери, обсъждате какво искате, може ли да стане и как. Препоръча ги приятел на брат ми, който си е правил мебели при тях. Ние сега поръчваме мебели при тях за кухня и 2 спални.


Естел Бързоход, аз също съм им дала рисунки - гледах снимки в интернет, докато измисля какво точно искам, да събера идеи, после ги начертах на лист с горе-долу ориентировъчни размери. Като дойдоха мебелистите, доуточнихме размерите.
Аз искам 5-крилен гардероб, висок около 2 метра и с дължина около 2,50-2,60 м- защото съм ниска 154 см и не съм фен на гардеробите до тавана, че ми трябва стълба да стигна най-горния рафт. Също така искам в едното отделение да са два лоста на 2 нива - например на горния да си слагам ризите, а на долния поли и тениски, като за тази цел си мерих самите дрехи горе-долу колко са дълги, заедно със закачалката, за да сметна на какво разстояние трябва да са двата лоста един над друг. Също така ще имам и 6 чекмеджета, доста рафтове.  Wink Но като цяло ти сама можеш да прецениш какви да са ти разстоянията вътре, но наистина трябва да погледнеш някакви други гардероби и разстоянията в тях, да помислиш какво на теб би ти било удобно. Аз лично обикалях няколко вечери из вкъщи с рулетката и мерих разни шкафове и гардероби.  Blush

Последна редакция: ср, 17 юни 2015, 14:00 от scarlett_moi

Общи условия

Активация на акаунт