Лидл ::65::

  • 78 473
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
И аз мисля да взема от слънцезащитните. Ползвала съм и минали години, даже имаше опаковки от 500мл. Чудя се обаче за спрея? Дали е по-лесен за разнасяне, оставя ли бяло, по-икономичен ли е или не? newsm78 До сега винаги съм взимала от гъстите лосиони като крем.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 399
Със слънцезащитните на лидл поернява ли се или си оставаш бял? Аз не искам да почерняват децата.

# 92
  • Мнения: 58
Пфууу с тази ХХL седмица ще се разоря. На толкова много неща се наточих - сладолед, спагети, рибните пръчици ooooh! За този ориз басмати всеки път чета, че е много вкусен, но все ме спира голямата опаковка, но този път мисля вече да взема. Пилата след като ви чета тук, че трябва да й се сменят главичките ще я помисля в магазина дали да я купя. От гръцката седмица си купих шампоан, който мирише ужасно, но пък се оказа, че на моята суха коса не е толкова зле. За 3.50 лв става.

# 93
  • Мнения: 24 271
Някой виждал ли е в Бургас детски пижами 110 - 116см?
Аз в брошурата не виждам, а уж имало Rolling Eyes

# 94
  • София
  • Мнения: 3 835
Снощи ходих в Лидл към 20.30 ч. Не се надявах да има от детските тениски, четейки тук какви навалици са били. Но имаше бол. Както и полички, и къси панталонки. Исках да взема за подарък... Е... не взех. Не ми харесаха. Вярно е, че децата носят дрехите по един сезон, но тези са си избелели още преди първото пране. И според мен доста ще се мачкат. Та... не споделям всеобщия ентусиазъм тук от детските дрешки...

# 95
  • varna
  • Мнения: 78
Не можах да се вредя за тениските .Моля , ако някъде са останали ще помоля някоя мама да ми ги изпрати .
Търся тениски за момче размер 110-116 , ако има и двата вида ги вземам .

# 96
  • Мнения: 9 481
Ей пак сте изкупили всичко! Калпазанки! Mr. Green

# 97
  • Мнения: 847
Със слънцезащитните на лидл поернява ли се или си оставаш бял? Аз не искам да почерняват децата.
Много леко потъмнява кожата,и то постепенно,не се изгаря,тъй като са с висок фактор и след нанасяне на кожата остава бял слой,който предпазва,както писах и по-напред съм много доволна от детските слънцезащитни,и аз дори ги използвам,страхотен е и този в синя опаковка за след слънце

# 98
  • Мнения: 27 428
Аз използвам спрей-олиото от слънцезащитните и съм много доволна- нанася се лесно, кожата ми е ок /светла е- ако не го използвам имам слънчева алергия и се покривам в сърбящи пъпчици от слънцето/, митише приятно. Използвала съм го и на детето- обожава как мирише.  Mr. Green Аз не обичам особено да се мажа с подобни продукти, но се налага. Сега заглеждам детския спрей фактор 50, лосиона за след слънце, евентуално и другите спрейове... newsm78
Скрит текст:
Иначе съм много доволна и от Евелин- високия фактор, лосион за след слънце и от слънцезащитния им крем за лице.  Peace
От ХХЛ седмицата и аз харесах рибните пръчици /по-хубави в БГ не съм яла Heart Eyes /, спагетите, мокрите кърпички /макар, че този път не са толкова изгодни колкото миналия- тогава едната опаковка излизаше безплатна+ кутия, но ми трябва кутията/, сладоледите, , евентуално ориз Басмати /ако останат парички  Mr. Green /, замразените зеленчуци.....

# 99
  • Мнения: 68 566
Гледам херинга консерва е на промоция др.седмица - ще взема три по две..
Моето ги яде без хляб..
какво представлява тази консерва, риба в доматен сос ли?
Да, филенца херинга в доматен сос...нямат костици и детето ги яде с лъжицата Peace не се налага чистене за кости де..

вчера даже пратих ММ да вземе две консерви от тях, и той ми казва, че ще обядва с едната..викам му, то детето изяжда една и пита за още, че на теб ли ще ти стигне.. Joy

# 100
  • Мнения: 68 566
Снощи ходих в Лидл към 20.30 ч. Не се надявах да има от детските тениски, четейки тук какви навалици са били. Но имаше бол. Както и полички, и къси панталонки. Исках да взема за подарък... Е... не взех. Не ми харесаха. Вярно е, че децата носят дрехите по един сезон, но тези са си избелели още преди първото пране. И според мен доста ще се мачкат. Та... не споделям всеобщия ентусиазъм тук от детските дрешки...

Незнам какво чадо имаш-мъжко или женско Laughing, но за момчешките тенески специално - толкова наситено синьо и жълто са, как ще са избелели Laughing

виж, момичешките не ги загледах, ако за тях говориш...незнам..

# 101
  • Русе
  • Мнения: 520
Вчера каква случка ми се случи в Лидл, думи нямам. Отидох за детските дрешки и сандалки вечерта, тениски за момчета нямаше никакви, но поне се уредихме с къси панталонки. Бяха намалили и свинския бут, който е на промоция с още 30%. Взех една кутия да направя шишчета и върху нея в кошницата сложих една кутия гъби. Пазарувам си аз, избирам си домати от розовите, които наистина са страхотно вкусни, и се обръщам да си ги сложа в кошницата и какво да видя, вътре само сандалите Rolling Eyes. Реших, че съм се объркала, ама вътре си беше и носеното сандалче, което бях взела за проба. После си намерих гъбите сложени настрани на рафта до кошницата, а месото ми се мъдреше в ръцете на една възрастна "дама", която гледаше гордо и победоносно как се е сдобила с намаленото месце. Направо щях да припадна от изненада от наглата случка. Та момичета пазете си и пазарските кошници  Joy

# 102
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Потвърждавам, че момчешките тениски и къси панталони са наситени хубави цветове.
Понеже имам спортни долнища от зимата, както и блузки - да, след 5 месеца почти ежедневно пране и сушене в сушилня, започнаха леко да избледняват. За мен това е нормално износване.
Момичешките неща не мога да коментирам, но приятелки са доволни.
Кутията за мокрите кърпи дали е подходяща за влажната тоалетна хартия  Thinking ?
парашутани  Shocked много нагли. Аз си държах вчера тениските в ръцете и аха да ги подпра на един щендер за храна, докато оглеждам, ама всички гледаха подозрително хищно  Mr. Green
Снощи в Кауфланд така побутнах една леля докато се разправям с детето и количката с покупки, гузно се извиних, а тя направо почти на бой скочи - това понеже сме от един град Simple Smile.

# 103
  • Мнения: 68 566
Парашутани, верно ли Shocked Тая бабка щях да я обезкостя на място направо.. Mr. Green

Аз да питам за тази кутия за мокри кърпи - взех си на предната промоция, заради хвалбите тук.
Но нещо не разбирам - вътре слагате пакета или само мокри кърпи, извадени от пакета?
Аз слагам пакета заедно с кърпите вътре...
И когато намалеят кърпите, тоест останат към дъното, не ми е изобщо удобно да ги вадя от кутията...тъпо ми се вижда нещо Rolling Eyes
та ако може да ме ограмотите как се работи с таз пуста кутия, моля Grinning, и защо е толкова възхвалявана..

# 104
  • Мнения: 110
Момичета,
В Младост 3 няма изобщо дестки блузки за момчета от 9.99 лв - да не се мотаете напразно. А за момичета - колкото щеш ! Кофти, но факт.
Затова му взех 4 броя къси панталонки за компенсация. И отново - нямаше карираното моделче от тях. Купих другите 2 комбинации.
На нас напоследък ни допада салам Бургас, шпек на Барони. Та си тръгнах със панталонките и саламчето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт