Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 4

  • 127 322
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 47 821
http://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/urun/LC-WAIKIKI/erkek-bebek/Na … ek/2696191/522785 тази риза, якета и дънки с бродерии гледах на място в магазина им. На сайта бг версия ги няма в момента, не знам защо, но на живо ми харесаха много. Просто не нося чак толкова дънки и неми се инвестира в тях.
Размерите не са чак толкова големи обаче. ххл отговаря на 44 европейска горе долу +- един номер нагоре надолу в зависимост от модела

# 736
  • Мнения: 17 546
Абе на 44 не мисля, но по моя преценка не е повече от 46.

# 737
  • София
  • Мнения: 958
В кой град? В кой квартал да те насочим към евентуално най-близък магазин. В София има няколко магазина Грамадан, където има и мъжки дрехи.
Уф, голяма съм патица, за София става въпрос.  Rolling Eyes
Точно в Грамадан намерих. Благодаря! В Уайкики не беше останало нищо голямо, иначе и там има още пуловери.

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 12 810
Бижу,наистина благодаря за линка,но цените не ми харесаха.Всъщност днес си взех цели три чифта дънки,при това на обща стойност около 80 лв.Ако има дами от Бургас мога да ги ориентирам къде са магазините.Много съм щастлива,въпреки че дънките нямат камъчета и бродерийки.В крайна сметка може да си купя някаква декорация и да си я зашия.

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 4 005
има и бургазлийки тук, така че бъди добра и казвай къде са тези магазини

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 12 810
Единият магазин е много малък и се намира в Славейков срещу блок 60,точно срещу втори вход(дано само не бъркам входа).Има табела,че продават дрехи големи номера.Там е малко по-скъпо.Другият магазин е по-голям,малко по-ниски са цените и наистина има голям избор от дрехи.Казва се Силует,намира се до китайския ресторант в ж.к.Изгрев.От там доста дрехи съм си купила,наистина има избор.Много се зарадвах,че успях да се натъпча в готин модел дънки и дори още  съм ги свалила.Много им се радвам.

# 741
  • Мнения: 17 546
Честити, Мария, със здраве да се носят! Hug И аз се радвам когато дама с нашите размери си се харесва! luchkata мен обу с онези красиви бродирани дънки, заспаха ми и аз си се харесвам bouquet Laughing
Повече самочувствие ви пожелавам, дами! bouquet

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 422
Мария благодаря за споделените магазини, обезателно ще ги намеря и ще разгледам. bouquet
Бижу  Hug

# 743
  • Бургас
  • Мнения: 12 810
Моля,дано съм била полезна.Дано си намериш хубави дрехи,които да те радват.
Бижу,и ти със здраве да носиш новите красиви дънки и да ти носят много късмет:)

А новите си дънки наистина харесвам,крачолите не са толкова широки и не ми стоят като торба,само трябва да ги занеса на шивачката до нас да ги скъси и ще са супер.Че са и светлички,аз почти само тъмни имах до сега.

# 744
  • Мнения: X
Кой ще пусне нова тема?

# 745
  • Мнения: 2 784
От днес в лидъл има големи размери дънки, блузки, бельо. Аз забърсах памучна блузка, оформящи гащи, черни дънки и клин.

# 746
  • Мнения: 5 128
До какъв размер са дънките и клина?

# 747
  • Мнения: 2 784
До какъв размер са дънките и клина?
Дънките са до 52, но не мога да преценя на кой бг номер отговарят, в краката са по-тесни, но са със стреч, иначе в ханша ще станат и за по-голям размер /прим.56/, клина е до XXL,
има и мъжки и те са доста по-големи, много ми харесаха едни сини, почти ги бях забърсала Laughing
Ето линк

# 748

Общи условия

Активация на акаунт