Pmognete nqmam ovulaciq

  • 11 320
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 399
Не разбирам защо толкова се притесняваш от тая клиника. Тя не е за прокажени, я. И според мен това е най-доброто разрешение на въпроса. Вместо да ходиш от лекар на лекар и всеки да ти говори какви ли не глупости, отивай при специалистите. Ох, де да можех и аз да ида...  Confused Но в тази връзка искам да те попитам как те изпратиха там и какви документи от лекарят ти трябват. Питам защото и аз живея в Австрия и наистина много искам да отида в клиника, ама моя никога няма да ме пусне защото добре му плащам, да не е луд да изпусне. Трябва ли ти Überweisung от лекаря ти или само Krankenschein от работат е достатъЧен? Можеш да ми напишеш това в лиЧни съобщения ако искаш.

Освен това не мисля Че ви е рано за спермограма. След като провеждаш леЧение и изследвания, задължително трябва да се знае как стоят нещата и от другата страна.

А за изследванията, не е достатъЧно да кажеш само в кои дни са правени, но трябва да се знаят и хормоните и тоЧните резултати.
Какво е may be baby?
Успех ти желая и разбира се Чакаме добрите новини с тебе! Grinning

# 46
  • Мнения: 7 803
ами тои още не ме е пратил последно изследване във вторник и тогава така че още не знам какво точно трябва ти къде си?с каква осигуровка сиІ

# 47
  • Мнения: 4 399
Аз съм във Виена. Имам само държавна осигуровка (WGK). Тя съвсем не ми поема всиЧко и когато се налага си плащам като Частен пациент. Затова ти казвам Че най-добрия вариант е клиниката, защото знам какво става като запоЧнеш да сменяш лекари и всеки гледа как да те обере.   Rolling Eyes Моля те пиши когато знаеш как се отива в тия клиники, Че няма кого да попитам тук Sad Не си мисли обаЧе Че ти правят изследванията за пари. Това всиЧкото отива в лабораторията и лекарят ти не вижда нищо от него, така Че едва ли има интерес да те праща на базсмислени изследвания. Може би толкова си разбира Човека. Confused

Общи условия

Активация на акаунт