Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 72

  • 32 917
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 1 833
Mother, има тема за Румяна пробвай там да питаш http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=826506.msg31003667#new

# 751
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Mother, Руми винаги предупреждава по мейла, че линковете са активни определено време само и дава инструкции как да си ги свалиш на компютъра.

Аз от утре не съм на работа и се завръщам в редиците на трениращите. Дано вече нямам изненади, които да провокират плановете ми.

# 752
  • Мнения: 10 256
Ох Мамма Мил какво да му намираме косур на мъжа ти, като аз на моя му вързах същата тенекия за Кис миналата година  Mr. Green Joy Нещо ме стегна шапката като се прибрах от работа и ме и домързя, а трябваше на далеко да се ходи. И викам без мен. И кой кой да вземе -баща си. Дърт пенсионер познай  JoyВолю не волю на концерт на Кис се озова (беше ни на гости).

Отчитач смазваща тренировка за крака. Направо не ми се мисли утре как ще вървя.

# 753
  • София
  • Мнения: 10 858
Скарлет, как, и аз те помня  Heart Eyes хубаво е, че не си оставила тренировките.
Непокорна, да бе, ужас значи. Само това си мисля и аз  Money
Мери да не спи, а да пуска новата тема  Sunglasses
Днес съм активна почивка Simple Smile
Ще мия прозорци и ще пера пердета. А после ще ги гладя  baby_neutral

# 754
  • Мнения: 101
Бобче, златна си!

И аз съм почивка днес, но пак ще имам 8 часа на крак. Вечерта пък съм на рожден ден и трябва да внимавам с хапването.  Mr. Green Как ще стане, не знам, като съм и преди цикъл...трудна работа.

От тренировките на Румяна до сега съм пробвала само шестте седмици за начинаещи. Интересно звучат, след като изкарам сегашната програма мисля да пробвам нея, но с 90- дневното. Тъкмо ще ми се събере над 6 месеца спортуване, да се надявам, че ще съм за ниво 3.

Приятен ден!  Hug

# 755
  • Мнения: 5 405
Мери да не спи, а да пуска новата тема  Sunglasses
Sunglasses

НОВА ТЕМА

# 756
  • Мнения: X


Благодаря   bouquet


Nuclear
и на теб благодаря, не си спомням да ми го е казвала, явно трябва да си прегледам цялата кореспонденция отново. Имах ги на стария лаптоп, обаче го удари гръм  Mr. Green Здраве да е! Ще си търся някакви от сайта ѝ мисля че имаше достъпни.

# 757
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919


Благодаря   bouquet


Nuclear
и на теб благодаря, не си спомням да ми го е казвала, явно трябва да си прегледам цялата кореспонденция отново. Имах ги на стария лаптоп, обаче го удари гръм  Mr. Green Здраве да е! Ще си търся някакви от сайта ѝ мисля че имаше достъпни.
Според мен ако и пишеш какво е станало, тя пак ще ти даде линк. Обикновено е доста услужлива.

Общи условия

Активация на акаунт