96 ОДЗ "Росна Китка" в Дружба 1 ?

  • 8 229
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Успех на всички дечица, където и да попаднат.
Наистина всяко детенце се адаптира различно. Аз също не говоря за персонално лошо отношение към моето дете. Такова не е имало. Понеже ходех в необичайни часове се наслушах на какво ли не.Зверилник!
Имах позната в същата група, която водеше детето към 7:30 и го взимаха в 17:30-18:00. Тя дори не подозираше за какво става въпрос. Защото в тези часове, в които те водеха детето,  са по няколко деца и всичко е тихо и спокойно.
Споделям опита и мнението си за родители, които имат избор и не бих им препоръчала това място. Ако се двоумите- не грешете като нас!

# 16
# 17
  • Мнения: 21
Колкото и странно и нереално да Ви звучат нещата, които написах, това е ситуацията , в която ние попаднахме.
Възрастната, тромава и нервозна сестра ще се върне съвсем скоро на работа. Защото тя излезе в болничен, а не в пенсия.Аз разбирам, че жената е уморена, пенсионерка е, болна е,че може би няма достатъчно средства и затова и се налага да работи. Но не нашите деца трябва да са потърпевши. Другата сестра все се оплаква за колко малко пари работи, ами нека освободи мястото на някоя грижовна, възпитана и интелигентна жена, която чака за това място. И нека си намери по- добра работа.

Когато в началото ходехме да взимаме децата на обяд трябваше да чакаме пред вратата докато строят децата вътре на пейката. Рев и дране на 6-7 деца, които са заключени и които знаят, че родителите им са отвън. И на същите тези разстроени деца им се казва, че няма да отворят вратата докато не спрат да плачат.Много добър подход в дадената ситуация...
Наказване на столчето с думите: "марш от тука", " изчезни " и т.н.
Абсолютен кошмар, който незнайно как директорката позволява да съществува.



Въобще не са странни нещата. Всичко е точно така!! На какво ли не се наслушах докато чакам да взема детето си на обяд. Лигльовци, зверското крещене,заплахи при лягането Нещо страшно е!! Никакъв подход. Номера само да ни замазват очите!!! И са зверски нахални. Един ден майка им вдигна скандал за отношението и отговориха " Нали знаеш,че аз ще ти гледам детето...." думи нямам. Неможе така като не им се работи марш от градината!!! Аман ....

Последна редакция: вт, 17 ное 2015, 06:44 от nova_Lubopitna

# 18
  • Мнения: 566
Здравейте
искам да попитам за мнения за градината за 1 група, от есента 2

# 19
  • Мнения: 424
Здравейте,момичета,имате ли по-скорошни впечатления от яслените групи? Ще съм ви благодарна,ако ги споделите. Водят ли децата ня разходки,организират ли игри,има.ли здравен филтър?

# 20
  • Мнения: 1
МИЛИ РОДИТЕЛИ,
От Група Франклин ОДЗ № 36
Моля да ме извините ,че не откликнах на вашите прекрасни отзиви ,мисли,благодарности,
отправени към мен .
В никакъв случай не съм ви забравила.Това са моите  5 випуска,пет незабравими години,които ще блестят като бисерчета в моята половинвековна трудова огърлица.
Вашите деца са в моя живот, те са в моите сънища ,в моите мисли ,в моите спомени.Не се забравят детските очички-те са толкова чисти ,толкова икрени,те са като изворчета от които блика обич и топлина,погледи вперени в очакване да откликнеш на желанията им,погледи,които пробуждат сърцето и те изпълват с умиление.Не се забравят детските ръчички протегнати за ласка ,нежност и утеха.Това са незабравими мигове!Всеки не може да се докосне до струните на детската душа.Иска се велико търпение ,неземна обич и онова умение да гледаш света с очите на дете ,да правиш всичко по детски,а разговаряш с тях като с приятел.
А детската усмивка ,детската сълза - те са чара на всяко дете.Те дават криле.И усмихнатото и разплакано дете са еднакво красиви.Щастлива съм ,че животът ми премина с най-чистите ,най- невинните и най- искрени същества на този свят -децата  най-великото творение на природата!
Искам да завърша моето послание с думите на най-големия познавач на детската душа Ангел Каралийчев :
"Представям си колко тъжен и глух щеше да бъде животът на хората без деца и поезия"
Благодаря Ви мили родители !И вие бяхте чудесни!
Все така обичайте децата си ,обгрижвайте ги с много любов и нежност и не забравяйте поговорката, че каквото посееш  ,това ще пожънеш !
Вярвам ,че ще успеете !
Обичам Ви!
Най-доброто лекарство за всички деца са вниманието, ласката и майчината прегръдка!
Мед.сестра -Трендафилова
Група Франклин ОДЗ 96

Общи условия

Активация на акаунт