Въпрос относно свалките.

  • 16 604
  • 329
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте! Имам нужда от женско мнение относно свалките. Почти всичките ми опити да си намеря приятелка се оказват неуспешни. Пробвал съм различни подходи, по-директно, с повече увъртане, с майтапи и какво ли още не, но винаги отказ, кога по-учтив, кога не толкова, но резултата е #2gunfire  Confused.  Все съм си мислел, че не съм срещнал подходящата и т.нт., но проблемът е, че съм вече на 35, а на практика не съм имал сериозна връзка с момиче/ жена, което определено не е нормално. Искам да имам семейство и деца, но като гледам как вървят нещата... стигнах до  извода, че подходът ми към жените е погрешен. Много ме дразни като ми кажат близки "Абе що не си намериш едно момиче и..." , все едно да ида и да намеря гъби в гората. То момичета колкото искаш, ама как да я сваля? В последно време спрях и да опитвам вече, като срещна някоя, която ми харесва просто си знам, че ще е поредния провал и изобщо не си правя труда да я заговарям. Интересно ми е вашето мнение на жени, как ви харесва да ви свалят? Как изглеждат нещата от ваша гледна точка? Всички съвети и коментари ще са ми полезни. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 418
Сори брат, тука са мами, не ги свалят, имат си дица да гледат и мъже да тормозят, няма свалки няма.

# 2
  • Мнения: 4 569
Явно в теб нещо ги отблъсква - външен вид, поведение ...  Rolling Eyes

# 3
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Понеже  вече съм дърта , улегнала  и   недотам свежа  булка, не ме  свалят  Mr. Green
Обаче, едно време,  точно това  най- много ми  бъркаше в  здравето - някой  брутално  да  ме   сваля. Мразех  похотливото увъртане  покрай мен, мразех  репликите "Сладур, кажи  сега  най- накрая  кога  с  теб  ще  изпием  по едно кафе",  и прочие  лигавости, от които  и  до  днес потръпвам. Имала  съм  и  случаи, в които  муньото   директно ме е питал: "Ко ши кажеш да ми станеш  идно  гадженце" Sick
Сещаш се, че  нито  един от горните  не   го е огрявало.
Всичките  ми връзки  са били  с мъже, с  които  или  съм  усещала химия  от  самото  начало и   нещата  са  се  случвали  естествено и   без   напрежение, или  с такива, които  са  ме  поразявали  с  интелект.
Изключение  прави  мъжът  ми, който  е  дотам  добър и  грижовен, та   е  способен   да  умре  от глад,  но  за мен и детето  да  има.Та  този  същият   Heart Eyes  ходи  подире ми  цяла  година,  трепереше ми, глезеше ме, аз    се дърпах ....абе, цяла одисея.....та  накрая  така бях свикнала  с него, че  не  можех  да  си  представя  как  така няма да  е  до  мен. И  така- вече 12  години.

А  на теб нещо  явно  ти  куца. Първо  обърни  внимание  на  външния  си  вид- да не би да   си от онези, които  обичат да ходят  със  сандалки и  чорапки  през  лятото..знаеш  какво имам предвид. Ако всичко  там е  наред, обърни внимание  на    подхода  си. И най- накрая, ориентирай се  към  правилния  таргет. Ако си падаш  по  мадами  тип  "чалга", пък  работиш  за една  заплата, нямаш  шанс. Или ако  си  падаш по интелектуалки, а   не  си прочел   друга  книга  освен  "Емил от Льонеберя"  в ранното  си  детство, също  нямаш  шанс. Търси  обект от  твоята  черта Peace

Последна редакция: нд, 24 май 2015, 12:35 от Бронте

# 4
  • Мнения: 594
Има курсове за такива като теб  pick up-project. net ( не мога да вкарам интернет линк)
Има и форум.
 

# 5
  • Мнения: 455
Вероятно ти липсват хубост или самочувствие. А може би и двете.

# 6
  • Мнения: 18 684
Оф, така наречените пикапъри и методите им за свалки, ми изглеждат ужасно смешни. Изобщо не вярвам жени, които що-годе стават, да им се вържат.

п.п. Имам един приятел, в края на 20-те. Хубаво момче е, малко нисичък, интелигентен, забавен, обаче не може да си намери приятелка или ако намира, то са някакви ученички. Казва, че е пробвал по сайтове, фейсбук и пр., наживо, ако има възможност, но не му връзват момичетата. Доста е странно, защото познавам далеч по-непривлекателни мъже, които са обвързани.

# 7
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Може   и  да  не  излъчваш  достатъчно    феромони  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 352
Според мен трябва да го караш малко по-спокойно, да си взесел, отпуснат, да не търсиш нищо и да не очакваш нищо. Представям си някой да почне да ми говори Ей, муци, дрън дрън, или пък да ми говори за връзка от първата среща, еми не става. Не само мъжете се плашат от търсещи обвързване жени, особено много търсещи. Тези неща плашат. Запознай се, излез, говори, споделяй разни неща за своя живот и съответно изслушвай жената, и така, малко по малко нещата сами идват. Свалките са....само да се запознаеш с някой, до първия разговор. Мен лично мъжа ми не ме е свалял, сигурно ако беше нямаше да ми е мъж. И да, съгласна съм за правилното ориентиране, търси жена със сходни на твоите интереси и черга, щото иначе рискуваш отхвърляне. Освен това бъди самоуверен, да си личи че има какво да дадеш, а не че си толкова отчаян, че би вързал на всяка, никоя жена не обича да е поредната.

# 9
  • Мнения: 103
Благодаря за отговорите, наистина не очаквах толкова много мнения.
Сори брат, тука са мами, не ги свалят, имат си дица да гледат и мъже да тормозят, няма свалки няма.
Щом са станали майки, значи някой ги е свалял (и то успешно), точно за това искам мнението  им.

# 10
  • Мнения: 103
Явно в теб нещо ги отблъсква - външен вид, поведение ...  Rolling Eyes
И аз така смятам. За външния вид се ограничавам до прилични дрехи и чистоплътност и все си мисля, че не изглеждам лошо защото, когато се срещам или запознавам с момиче, доста често забелязвам интерес (понякога при разминаване ме оглеждат усмихват се) и това е най-тъпото да усещаш, че жената се интересува, очаква свалка, а ти да провалиш нещата, един вид да не оправдаеш очакванията. За това ми трябват съвети относно поведението.

# 11
  • Мнения: 6 365
Е ти какво чакаш, момите да гонят теб ли?

Свалката е фалш. Трябва отвътре да ти идва, страст да имаш. Нещо май липсва тази страст, иначе щеше да преследваш и да улавяш. Не може само да се изтъпанчиш и да те харесат.

Ти остави дрехите, физиката как е? Да не си пуснал шкембаци и паласки?

# 12
  • Мнения: 28 874
Моето мнение е, че дори външният вид не е от най-голямо значение. Важно е да си чист и спретнат, да не се обличаш странно /например плетени от баба пуловери или пък къси гащи с чорапи/, но самата външност е по-скоро само за първо впечатление. Жените не обичат с очите, а с ушите. Но за това няма как да се дадат съвети. Трябва да си ти идва отвътре...
Също така не може да заговаряш жена на улицата, супер тъпо е и не води до резултат.
Ако имаш някакви интереси, например може да се запишеш на курс по език или пък на спорт някакъв. Ще се запознаеш с нови хора, вкл. и жени.
Както беше казал някой по-горе, насочи се към жени от "твоята черга".

# 13
  • София
  • Мнения: 16 105
"Свалят" се кифли, жени се ухажват, правиш ли тънката разлика? Ти упорито си тръгнал да "сваляш", а не си търсиш сериозна приятелка, само терминологията е достатъчна да покаже колко респект имаш към жените изобщо. Напълно вероятно е те да го усешат този мачизъм и да ти отвръщат реципрочно...

# 14
  • Мнения: 103
Понеже  вече съм дърта , улегнала  и   недотам свежа  булка, не ме  свалят  Mr. Green
Обаче, едно време,  точно това  най- много ми  бъркаше в  здравето - някой  брутално  да  ме   сваля. Мразех  похотливото увъртане  покрай мен, мразех  репликите "Сладур, кажи  сега  най- накрая  кога  с  теб  ще  изпием  по едно кафе",  и прочие  лигавости, от които  и  до  днес потръпвам. Имала  съм  и  случаи, в които  муньото   директно ме е питал: "Ко ши кажеш да ми станеш  идно  гадженце" Sick
Сещаш се, че  нито  един от горните  не   го е огрявало.
Всичките  ми връзки  са били  с мъже, с  които  или  съм  усещала химия  от  самото  начало и   нещата  са  се  случвали  естествено и   без   напрежение, или  с такива, които  са  ме  поразявали  с  интелект.
Изключение  прави  мъжът  ми, който  е  дотам  добър и  грижовен, та   е  способен   да  умре  от глад,  но  за мен и детето  да  има.Та  този  същият   Heart Eyes  ходи  подире ми  цяла  година,  трепереше ми, глезеше ме, аз    се дърпах ....абе, цяла одисея.....та  накрая  така бях свикнала  с него, че  не  можех  да  си  представя  как  така няма да  е  до  мен. И  така- вече 12  години.

А  на теб нещо  явно  ти  куца. Първо  обърни  внимание  на  външния  си  вид- да не би да   си от онези, които  обичат да ходят  със  сандалки и  чорапки  през  лятото..знаеш  какво имам предвид. Ако всичко  там е  наред, обърни внимание  на    подхода  си. И най- накрая, ориентирай се  към  правилния  таргет. Ако си падаш  по  мадами  тип  "чалга", пък  работиш  за една  заплата, нямаш  шанс. Или ако  си  падаш по интелектуалки, а   не  си прочел   друга  книга  освен  "Емил от Льонеберя"  в ранното  си  детство, също  нямаш  шанс. Търси  обект от  твоята  черта Peace
  Доста интересно мнение. Точно това не искам да причинявам на жените, за което говориш по-горе, отвращение от простотия примесена с нахалство.
  Историята с едногодишното преследване и свикване съм я чувал от доста места, даже и филми с подобен сюжет съм гледал. При мен не сработи. Преди 3 години се запознах с момиче, за което знаех, че е необвързано и си търси приятел (общи познати решиха да ни сватосат). Аз много я харесах бих казал даже влюбих. Една година и досаждах с покани за кафе и уж се беше съгласила, но така и не се случи нищо.
  За сандалките и чорапките, да знам какво имаш предвид, не съм от тях.
  Относно таргета. Не си падам по чалга мадами. Винаги съм привлечен от инелекта на жената, не че не оценявам тялото, напротив, харесвам красиви жени (кой ли не ги харесва), но глуповати, пък били те и хубавици, не са ми интересни, все пак идеята е сериозна връзка, деца и не мога да заложа единствено на тялото. Обикновено на теми като книги, музика, наука, намираме общи интереси, но интелектуалките са доста трудни като цяло (а и рядко се срещат) и обикновено нещата си остават на ниво разговори и обноски.

Общи условия

Активация на акаунт