Въпрос относно свалките.

  • 16 597
  • 329
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 4 349
Когато мъжът не слуша - има проблем, когато слуша - пак има проблем. Е, не може да се угоди  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 316
  • Мнения: 3 505
Когато мъжът не слуша - има проблем, когато слуша - пак има проблем. Е, не може да се угоди  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
М'чи как ще се угоди, като това са двете крайности. Къде остана добрата златна среда.  Sunglasses

# 317
  • Мнения: 103
Вече на два пъти виждам Андре да си противоречи. Няма да посочвам, който иска да се връща в постовете.
Андре, ако това ти е начин за комуникация с жените, които срещаш, не чакай да те вземат насериозно. Дразнещо е, ако не си го забелязал.
Не се сърди, но това ми се наби на очи още в началните страници.
Да, това "противоречие" точно онагледява начина ми на комуникация с жените. Че е дразнещо знам, това също е част от общия проблем.
 Не се сърдя, защото точно от това се нуждая- от Вашето искрено мнение. За това съм тук. И да ви кажа доста неща започнаха да ми се изясняват. Определено ми помагате дори, когато ме "разкъсвате" с коментарите си.

# 318
  • Мнения: 103
Аз се усъмних в искреността на Андрето, защото за всичко се съгласява с нас. Другите мъже във форума ритат и пищят, Андре ни слуша и си записва. Хмм... Thinking

Но пък може просто да си е такъв.
Темата от въпрос, доста бързо се превърна в изповед. Ако не съм искрен, няма да има никакъв смисъл от всичко това. Не ритам и не пищя, защото не съм тук за да защитавам някаква моя теза, а да чуя вашето мнение, което за мен е като да застана срещу огледало- и да не ми харесва гледката, не мисля, че огледалото е виновно. Не си мислете, че ми е лесно да си преглътна мъжкото его, но по-добре за мен е да чета критики, отколкото хвалебствия. Знам, че нещо не е наред в мен и съм решил да го променя.

# 319
  • Мнения: 1 156
Аз за себе си поне вече схванах къде ти е проблема Peace Ако и с контактите си със жените така постоянно се съгласяваш за всичко,не отстояваш мнение и позиции и си противоречиш........ами не е хубаво.

# 320
  • Мнения: 3 096
Андре, ще се оправиш! Горе главата.  Flutter

О, аз много обичам мъжете да се съгласяват с мен. Много! Ако усетя обаче, че го правят от страх, това не е привлекателно.

Последна редакция: чт, 28 май 2015, 16:36 от Songes

# 321
  • Мнения: 9 992
Е, сега виждаш, от малкото комуникация с потребители, които не познаваш, колко и кое дразни и отблъсква.
Така го виждат и жените, с които си бил.
Човек цял живот търпи развитие, така че при силно желание, може и ти да претърпиш желаната промяна.
Успех! Peace

# 322
  • Мнения: 103
Не, писа, че жени, които си лягат с него на първата среща не приема като потенциално сериозни за по-нататъчни отношения.
Аз го разбирам по същия начин. Защото се отнася за точно тези жени, при точно тези обстоятелства.
А ако по-продължителната му връзка е започнала по този начин и най-вече, с тази нагласа, нищо чудно, че не се е развила.


Да, точно с тази нагласа започна връзката и никой не е очаквал да се развие.
 

# 323
  • Мнения: 4 418
Ако и с контактите си със жените така постоянно се съгласяваш за всичко,не отстояваш мнение и позиции и си противоречиш........ами не е хубаво.

О, аз много обичам мъжете да се съгласяват с мен. Много! Ако усетя обаче, че го правят от страх, това не е привлекателно.


Еми както дойде, кат искам и ми харесва нещото ще се съглася, като не искам няма.

Няма файда от друго то, от глупави схеми и задълбочени мисли по тия неща. Човек си има вътрешни желания, които му се пораждат и е хубаво да си ги реализира, с други думи да си намери половинка, която ще ми бъде партньор в тая реализация, а не неква измъчена връзка с хора с коренно различни намерения.
Алоууу има 7 и половина милиарда хора на тая планета, кво ше се забиваме в един само. Като не стааа не стаа, айде следващия/ата.  yes

За всеки има половинка, която така му пасва, че не му се налага да полага ни най-малко усилия, защо? Щото нещата се случват едва ли не автоматично, идват ти отвътре, не се напрягашш, ей тава е най-якуту!!! Намерете гоо!!!!! Веданага!!!!!  Laughing

# 324
  • Мнения: 3 096
 Shocked Crazy
Недей, че Андре ще повярва.
Като си намери половинката, ще трябва да полага повече усилия от всякога.
Тук разбираме усилия, различни от тези да я убеди да остане с него, а не да избяга.  Laughing

# 325
  • Мнения: X
Как да накарам едно момченце да спре да ме зяпа, а да дойде да размени две думи?

# 326
  • Мнения: 103
Как да накарам едно момченце да спре да ме зяпа, а да дойде да размени две думи?
Усмихни му се и го поздрави.

# 327
  • Мнения: X
Как да накарам едно момченце да спре да ме зяпа, а да дойде да размени две думи?

Може да те зяпа, щото примерно си забравила да си обръснеш мустака. Няма гаранции, че те харесва.

# 328
  • Мнения: X
Поздравявам го редовно. Мустака е махнат.
Кафе обеща, помолих за отсрочка.

# 329
  • София
  • Мнения: 9 870
Материалният ти статус благонадежден ли е? Собствено жилище? Кола? Счестявания?

БреЙ  , моят нямаше нищо от изброеното  да се чудиш как съм го взела  Mr. Green


Собствено жилище? Кола? Спестявания?

Чак и спестявания...   Joy #2gunfire

Сериозно, средно интелигентна жена, с покрив и работа - вълнуват ли я такива въпроси?! Горните неща според мен само някоя провинциалистка биха й били целта в живота.

Аз имам друг въпрос, свързан с поддържането на външния вид, но тук сте все майки, както казвате, а и не знам дали, в последно време не са се изменили "стандартите"  Laughing

Последна редакция: ср, 29 юли 2015, 16:59 от Starrydream

Общи условия

Активация на акаунт