Сполучливи имитации на маркови парфюми - 8

  • 123 214
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 374
На пазара има и Гардени парфюми и се чудех дали някой би препоръчал нещо свежо, цитрусово, лятно newsm78 Обожавам мандарина,грейпфрукт, фрезия, люляк, но не знам в кои парфюми се срещат Blush
Любимите ми пролетно-летни аромати са (повечето имитации от Заг Зодиак и Рефан), в които има от изброените аромати, които харесваш:
Omnia Crystalline Bvgari
Eclat D'arege Lanvin
Funny! Moschino
I Love Love Moschino
Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali - купуван от Лили, 50 мл. за около 25 лв, мноооого е хубав и свеж, често го намалят - http://www.fragrantica.com/perfume/Salvador-Dali/Sea-Sun-in-Cadaques-2180.html
Leau Par Kenzo - шишето го изпуснах в коридора и се счупи и сега мирише така хубавооо.... Сякаш хладен бриз те докосва ....
L'eau d'Issey Issey Miyake
Crystal Noir Versace - за летните вечери
MOON SPARKLE Escada
Escape Calvin Klein
L’imperatrice Dolce & Gabbanа
Donna Trussardi 2011 - имитацията на Truestar - Cote d' Azur от Лили е 1:1 с оригинала, но е по-нетраен
Nina Ricci - Nina


# 706
  • Бургас
  • Мнения: 883
аха ще почакаме значи, този с теменужките ми го предложиха за заместител на моя л=бим ескада сентимент, но бих искала да го помириша
mimi_67, помня, че някой ти предложи Теменужката на Сангадо като заместител на Ескада Сентимент, но не се включих с мнение, защото  не съм запозната с Ескадата. В описанието на Ескада Сентимент се вижда, че няма теменужки, а ирис, плодове и други неща, така че е много вероятно Теменужката да е добър заместител. Иначе Теменужката е имитация на Инсоленс на Герлен във варианта ЕДТ. Ако харесваш Инсоленс като аромат, със сигурност ще ти допадне Simple Smile При мен трайността е много добра, както при оригинала.
azaliya_m, Момината сълза също ми допада като аромат, но и за него не мога да кажа до кой е близък.
Сега разгледах цветната колекция в сайта. Наистина съм пробвала всичко без Зюмбюл, защото него го нямаше. Всички аромати са определено цветни. Всеки мирише най-вече на цветето, чието име носи, но със сигурност не са моноаромати. Ако харесвате определеното цвете, смятам, че ще ви допадне и аромата с неговото име. Мисля, че повечето са подходящи за пролетно-летния сезон, но в тези жеги в момента ми идват малко натрапчиви. Гарденията е чисто летен аромат от рода на Terracotta Le Parfum Guerlain, Guerlain Aqua Allegoria Lys Soleia и Бронзовата богиня на Ести Лаудер. Не е точно като нито един от трите, но е от този тип.
Ирисът е за по-хладно време, поне за моя нос. Жасминът също е много приятен и не е сладък, стига да си фен на цветето Simple Smile Розата ми мирише на червена българска роза, също не е лош.
Като цяло смятам, че парфюмите си заслужават. Цената е малко висока, но доставката е безплатна и много бърза. Освен това има сърчице подарък, на което въобще не обърнах внимание при поръчката, но в последствие взех да нося  Grinning

# 707
  • Мнения: 1 338
Здравейте, днес си взех на Лорис Герлен-Самсара, от който имам оргинал и то един от личитираните им серии, които мисля, че вече не може да се намерят-чист парфюм, таа искам да изкажа мнение, че имитацията си я бива и то доста. Траен пръснах се в 18h и все още го усещам, който го харесва, мисля че няма да сгреши да си го вземе от Лорис, тъй като е доста скъп парфюм дори и от масовото му производство! Иначе от рефан 126 съм доволна, но не съвсем! Има си го онзи рефански аромат след 2рия час. От Рефан днес раздаваха листчета на брайт кристъл, който г-д са го докарали, но нз за трайност. Това е от мен! Simple Smile

Моля те, когато разносиш Самсара-та, да ни споделиш каква ѝ е трайността и наситеността при теб.

# 708
  • Мнения: 3 724
Благодаря ти  , KSD ще намеря да помириша инсоленс   bouquet

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Днес минах през Лорис-имат много хубави аромати Heart Eyesпрепоръчвам Ви escada magnetism и lolita-lift,някакав нов парфюм е този,но е много сладичък,който си пада по сладките аромати Heart Eyesпоммирисах и Самсара,но не ми  хареса има нещто съпунено в него  не е моя аромат...Cравнявах вчера любимия ми lancome hypnose в имитация на Лорис с оригинала-ее много добре са го докарали едно към едно е,който го харесва препоръчвам Simple Smile

# 710
  • Мнения: 1 360
Днес минах през Лорис-имат много хубави аромати Heart Eyes
Какви са им цените на Лорис? Наливни ли са или капсуловани? Слагат ли им се капки или не? Не мога да намеря нищо за тях в нета, нямат май електронен магазин....Къде са им магазините в София? Ще съм ти благодарна, ако дадеш линк към сайта им за пазаруване /в случай, че има такъв, де.../
Благодаря ти.
 Peace

# 711
  • Мнения: 33
Търся добра имитация на Долче и Габана Лайт блу

# 712
  • София
  • Мнения: 983
На пазара има и Гардени парфюми и се чудех дали някой би препоръчал нещо свежо, цитрусово, лятно newsm78 Обожавам мандарина,грейпфрукт, фрезия, люляк, но не знам в кои парфюми се срещат Blush
Любимите ми пролетно-летни аромати са (повечето имитации от Заг Зодиак и Рефан), в които има от изброените аромати, които харесваш:
Omnia Crystalline Bvgari
Eclat D'arege Lanvin
Funny! Moschino
I Love Love Moschino
Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali - купуван от Лили, 50 мл. за около 25 лв, мноооого е хубав и свеж, често го намалят - http://www.fragrantica.com/perfume/Salvador-Dali/Sea-Sun-in-Cadaques-2180.html
Leau Par Kenzo - шишето го изпуснах в коридора и се счупи и сега мирише така хубавооо.... Сякаш хладен бриз те докосва ....
L'eau d'Issey Issey Miyake
Crystal Noir Versace - за летните вечери
MOON SPARKLE Escada
Escape Calvin Klein
L’imperatrice Dolce & Gabbanа
Donna Trussardi 2011 - имитацията на Truestar - Cote d' Azur от Лили е 1:1 с оригинала, но е по-нетраен
Nina Ricci - Nina



Много благодаря, ще ги пробвам Hug Пръснах си вече Еклад на Ланвин, оригинал, и както очаквах на кожата ми изобщо не се усеща, губят се някак ароматите, а на блотерите си ухаят с часове... Sad, но ще пробвам докато открия някой, който ще се усеща поне 2 часа Simple Smile

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Солар,Лорис  не могат да се поръчват онлайн,имат магазин тук в Бургас,чух че имали и в Пловдив.Каталогът им е доста богат,парфюмите са от 50мл,само капсуловани са, цената е 13 лева,ако вземеш два ти ги дават за 20.Трайноста им поне при мен е доста добра,сравнявала съм доста пъти оригинали с техни имитации и смея да твърдя,че са изключително близки...След като намерих любимия ми Hypnose там-спрях да купувам оригинала .Това е от мен-хубава вечер ти желая Simple Smile

# 714
  • Мнения: 40
Здравейте, днес си взех на Лорис Герлен-Самсара, от който имам оргинал и то един от личитираните им серии, които мисля, че вече не може да се намерят-чист парфюм, таа искам да изкажа мнение, че имитацията си я бива и то доста. Траен пръснах се в 18h и все още го усещам, който го харесва, мисля че няма да сгреши да си го вземе от Лорис, тъй като е доста скъп парфюм дори и от масовото му производство! Иначе от рефан 126 съм доволна, но не съвсем! Има си го онзи рефански аромат след 2рия час. От Рефан днес раздаваха листчета на брайт кристъл, който г-д са го докарали, но нз за трайност. Това е от мен! Simple Smile

Моля те, когато разносиш Самсара-та, да ни споделиш каква ѝ е трайността и наситеността при теб.


трайност поне 6 часа доста наситено, след това намалява наситеността, но го усещам дори и леко. Аз като цяло свиквам мн бързо с ароматите, но определено другите казват, че усещат и ме питат с какво съм! Simple Smile

# 715
  • Мнения: 1 360
Солар,Лорис  не могат да се поръчват онлайн,имат магазин тук в Бургас,чух че имали и в Пловдив.Каталогът им е доста богат,парфюмите са от 50мл,само капсуловани са, цената е 13 лева,ако вземеш два ти ги дават за 20.Трайноста им поне при мен е доста добра,сравнявала съм доста пъти оригинали с техни имитации и смея да твърдя,че са изключително близки...След като намерих любимия ми Hypnose там-спрях да купувам оригинала .Това е от мен-хубава вечер ти желая Simple Smile
Благодаря за отговора, Bright Crystal , разпали ми любопитството ти с това за Хипнозата.... Grinning
Ето какво намерих в интернет като адрес на техен магазин /физически магазин/ в София:
бул."Витоша" №28
Благодаря ти още веднъж!
 Peace

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Oх.сега си седя и се наслаждавам на Eskada magnetism,е няма такав божествен аромат....Днес мирисах десетки оригинали,минах през тежката артилерия-Герлен,Диор,Ести,Том Форд,Бос и други,но нищтичко не можа да ме грабне както тая Ескада,мирисах и Нилските градини-между другото много як аромат,дано скоро го изимитират Grinning Желая на всички ви една уханна вечер ,защтото моята е такава,след като открих втората ми любов,след Hypnose Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 717
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Bright Crystal, aз отдaвнa хвaля Мaгнетизмa в темaтa, божествен е и нaй-много комплименти съм получaвaлa зa него и Aдиктa. Кaквa му е трaйносттa в имитaция нa Лорис?

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ами днес го взех и утре щте имам наблюдения за трайност и щте споделя  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 40
А да знаете имитация на ескада-signature освен тази на Авон, която е доста скъпа?

Общи условия

Активация на акаунт