Сладкарничка за книги - тема 44

  • 20 669
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 6 210
Мижи, знам те аз, че само се правиш на хейтърка  hahaha Hug! За малко да ти се обидя, начи  Mr. Green Joy!
Що така хората се хвърлят да пишат в сегашно време, доста нови книги са поднесени така. Сякаш чета преразказ на седмокласник по време на НВО (там това време е нещо като задължително).

"Пътят" е книга, която ако не си чел, то поне си чувал.
И филма не съм гледала  Embarassed ooooh!! Когато знам, че нещо ми предстои за четене, внимавам да не гледам екранизацията и да не чета много ревюта, за да на не си създам предварителна нагласа.

Мимчо, коя е новата книга на Кинг?

# 751
  • София
  • Мнения: 3 256
Като ви слушам как си говорите за новите книги - изостанах с четенето,   animal037 смятайте колко ме е налазило (по Вени), та за един месец съм прочела само 2 книги  Shocked
Прегръдки на всички ви  Hug

# 752
  • Мнения: 5 776
"Finders Keepers", втората част на "Мистър Мерцедес"  Peace

# 753
  • Мнения: 10 867
Извинете невежеството ми, но за кой "Път" говорите? Че на мен ми хрумват два, ама не съм сигурна, че даже е един от тях Simple Smile

Миж, пускай новата тема Simple Smile

Лу, купонът настава, когато чуваш възторжени мнения както от хора, с които знаеш, че нямате сходен вкус така и от такива, с които имате Simple Smile

# 754
  • София
  • Мнения: 6 210
"Finders Keepers", втората част на "Мистър Мерцедес"  Peace
О, супер! Дано скоро се появи и тук. Бих я прочела с удоволствие, "Мистър Мерцедес" ми допадна много.
А приятелката ти публично ли някъде е писала ревю за "Кутията" и ако да, може ли линк  Blush?

Ули, струва ми се, че говорим за "Пътят" на Маккарти.

# 755
  • Мнения: 10 685
Нова (котешка) тема   Wink Hug

Последна редакция: нд, 07 юни 2015, 22:12 от Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Миж Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

Общи условия

Активация на акаунт