Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~126

  • 19 565
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Ще свали ли Кахраман халката на Елиф?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 02 юни 2015, 19:33

# 510
  • Мнения: 848
Зачетох се при мамашите и те имат сценарии

мне девочка-арабка рассказала,как она видит продолжение-разоблачит Дефне и расскажет всем о ее проделках....сам отец Дефне!  да-да,вылечится там во Франции,а он то все слышал,что при нем Неваль и Дефне обсуждали..

ну да, если бесплодная родила, то глядишь, и немой заговорит


# 511
  • Мнения: 36 724
Зачетох се при мамашите и те имат сценарии

мне девочка-арабка рассказала,как она видит продолжение-разоблачит Дефне и расскажет всем о ее проделках....сам отец Дефне!  да-да,вылечится там во Франции,а он то все слышал,что при нем Неваль и Дефне обсуждали..

ну да, если бесплодная родила, то глядишь, и немой заговорит




А стига бе....Предсатвяте ли си колко му е писнало на човека от двете вещици, за да ги разобличи...да разобличи родната си дъщеря.....
А Зия бей от човека справедливост го направиха мижитурка......
Чудех се кой ще издаде Дафа - мислила съм за максут, за Ибрахим, но за бащата на Дафа изобщо - дори мислех, че вече го няма в сериала, както Халил.....
Диди хубава новина  Peace Дано да е вярно....Дано най-после Героя да прогледне и да прочуе Praynig

Но никой с нищо няма да компенсира страданията на Елиф...Никой няма да може да върне времето на зад.....Докато Дафа живее щастливо в имението, Елиф не видя първите стъпки на сина си, не чу първите думи на детето....Не можа да изпита радостта на майка с първата си рожба....
Така, че каквото и наказание да получат виновниците това ще бъде нищо в сравнение с преживяното от Елиф.....

# 512
  • Мнения: 848
Маме това по скоро са фантазиите на тази арабка, надали знае какво ще се случи , но интересен сценарий би било и немите да проговорят, няма само безплодните убйци да раждат я  Joy Joy Joy Joy Joy
Да жалко за Елиф, жертва живота за това дете, и няма да присъства на първите му думи, стъпки, а тези които направиха всичко възможно да го няма, те ще видят това.
Искам да видя поне накрая Елиф да е до сина си.  Praynig Praynig Praynig

# 513
  • Мнения: 36 724


Лъжкинята Дафа как най-безочливо отрече, че е казала на Султан и Назлъ да вземат Топрак при тях....
А Къймет типична вещица - как си криви физиономията....

Ах, Ах, Ах.....до живот да стоят в затвора малко ще им бъде.....
Дафа да вижда през решетките дъщеря си, а Къймет внуците си....

# 514
  • Мнения: 36 724
Маме това по скоро са фантазиите на тази арабка, надали знае какво ще се случи , но интересен сценарий би било и немите да проговорят, няма само безплодните убйци да раждат я  Joy Joy Joy Joy Joy
Да жалко за Елиф, жертва живота за това дете, и няма да присъства на първите му думи, стъпки, а тези които направиха всичко възможно да го няма, те ще видят това.
Искам да видя поне накрая Елиф да е до сина си.  Praynig Praynig Praynig
В крайна сметка някой ще проговори за злодеянията на Дафа, а тя ще повлече Къймет....Сигуурно тогава дъртата вещица ще извади диска за срещата на Дафа и Максут.....
Но ще имат ли време...до кога зрителите ще им дават шансове....Сезона приключи ли без Елиф и Героя да са заедно със сина си - пиши сериала за приключен.
Нов сезон, нови проекти и никой няма да им гледа бозите.......

А това Елиф да бъде с Топрак е и моята мечта. Как ще стане не знам, но искам да ги видя двамата щастливи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 515
  • Мнения: 848
Втория фраг на 31 серия беше когато змията блъсна Назлъ, а тази вечер това го нямаше, възможно ли е да са променили сценария, но казаха и че напуска сериала..... боже съвсем ме  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 516
  • Мнения: 848
И тази  снимка която  се появи още преди 30 серия, за по-нетърпеливите и тези със слаби нерви  ли е  ...... или само ни гледат сеира  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 517
  • Мнения: 848
Маме     smile3524 , че утре е реала, а след толкова   newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 тази вечер най-много пак да  си докарам главоболие .

# 518
  • Мнения: 5 409
Добро утро! Явно филма ще продължи както си е замислен, по сценарии.

# 519
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Добро утро, момичета  Hug Hug Hug
Забравете днес сериала, настройте се празнично,  че сме на сватба днес  Heart Eyes

# 520
  • Мнения: 36 724
Добро утро  Coffee Coffee Coffee Coffee
Днес се чувствам уморена, макар, че се събудих рано....

Диди  Hug Галя  Hug

Днес ще ни пуснат снимките и озетите на двата сериала. Едва ли ще има кой знае какви изненади. Изглежда сценаристите вече имат нов похват - след цял сезон да ни връщат към началото на сериала.
За Парченцата нещата вървят в тази посока - двете момичета да се върнат при майките, които са ги отгледали.
Така вървят нещата и в Съдбата - Дафа и Героя заедно, но вече щастливи с двете деца. За разлика от това Елиф по-нещастна от когато и да било....Тя е с човека, който не навиждаше и далеч от сина си....Орис  ooooh! Какви ли грехове е имала в предишния си живот, че Съдбата така я наказва.... Thinking
Мамашите и днес са писали, че това може да е сън на някой от тримата герои....
Според мен няма как да е сън на Елиф, защото тя не знае какво дете има Дафа - че е момиче. Няма как да е сън на Дафа и Героя, защото няма как да знаят, че Елиф е зад оградата....Така, че според мен показаното във фрагмана си е живата истина.
Жал ми е за Елиф - какво ли е преживяла през всичките тези години  Thinking Thinking Thinking На какви мъки е била подложена от този психопат  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!



Ако съм на мястото на Елиф, сигурно ще умра от това да видя, че тази, която искаше да убие това дете, сега прегръща сина ми..... ooooh!

Хубав ден момичета - макар и облачен  buria
Днес е сватбата на Хатидже и Бурак - да им пожелаем щастие  Hug Hug Hug Hug

# 521
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Гале  Hug то сценарият отдавна си е измислен, като цяло без много подробности Wink - идеята е ясна и да променят нещо едва ли ще е от важните неща, а само в нюансите.  Но...  Wink биха могли и да се измъкнат и ако  някой вече излъчен момент го представят по-късно, като нечий сън ( това го е имало и в турски, а и в други сериали)

Аз загледах Съдбата защото ми беше интересна идеята, а и харесвам Хатидже и Йозджан, но... мен също ме затормозява това тъпчене дълго време на едно място. Не може да се повтарят толкова често подобни моменти ( лъжи, интриги) и уж умните ни герои да не се усещат  ooooh!
Преди Елиф беше на мушката и тя понасяше страданието и във филма и в коментарите. Сега Кахраман и Зия се оставят да ги водят за носа, страданието е пак за сметка на Елиф, ама в коментарите поне не е  Wink
Та...  Thinking явно сега идеята е да видим колко лесно е един човек да бъде манипулиран, когато има слабо място или страда и ако преди Елиф го разбра, сега трябва и мъжете да го преминат. За мен е нормално такова развитие, но не одобрявам разтягането във времето - много е лесно да напишеш ''след две години'', а страданието на героите  newsm78 - за тях трябва да мислят повече. А и за публиката, защото зрителите съпреживяват и също страдат и не всеки ще тръгне да си обяснява нещата и лесно могат да се откажат от сериала.  Peace

п.п.  ooooh! Форумът пак ми дава грешка  Mr. Green
Трябва да се чака дупка, за да публикуваш  Mr. Green

Ели, Ани  Hug

# 522
  • Мнения: 848
Добро утро!  wavey
Гале, Маме, Цвети   Hug Hug Hug
И на вън е мрачно и студено.   Cry като  фрагмана на Съдбата от снощи.
Днес ще пуснат снимките и озета, но не очаквам да ни зарадват.   Weary
Лек и спорен ден , петък е  Sunglasses

# 523
  • Мнения: 36 724
Добро утро, момичета  Hug Hug Hug
Забравете днес сериала, настройте се празнично,  че сме на сватба днес  Heart Eyes

Ели на мен още не ми е празнично...през деня дано настроението ми да се промени.
Нямаше никакви снимки със сватбената одежда на Хатидже, така, че довечера ще ни бъде интересно, когато пуснат снимките. Ще чакаме.....



Не успях да публикувам поста, защото форума даваше грешка....

# 524
  • Мнения: 41 541
Добро утро! Hug Hug Hug



Галя HugАни HugЦвети HugДиде Hug

Аз мисля,че сценария е бил друг!Измениха го в движение заради сватбата на Хатидже!И на др. сериали са изменяли,но чак пък като тук не съм очаквала! PeaceДафа нямаше да върши всички глупости,ако не беше подръжката на Къймет!Постоянно седи в дневната или отвън и чака Султан да се появи! Peace

Превода съгурно ще закъснее! Peace



Приятен петък! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт