Хомеопатия и паническо разтройство ?

  • 4 940
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Хора някой пробвал ли е да лекува паническо разтройство със  хомеопатия ! Искам да спра АД но ме е страх симптомите да не се завърнат.... обаче ми и писна да се тъпча със АД  и искам да пробвам със хомеопатични хапчета или гранули или там както му се казва .... Къде в Бургас мога да намеря такъв д-р или поне да ми кажете някакви хапчета ....

# 1
  • Мнения: 110
д-р Танева / хомеопат / - Бургас , много мои близки , познати , приятели я посетиха и са доволни .

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Доктор и класически хомеопат, никак не ми се вързват Rolling Eyes. Освен ако не искате да се "лекувате" алопатично с хомеопатични лекарства, но тогава по-добре си продължавайте с конвенционалната медицина Peace. По-безобидно и безопастно ще е. Ако пък искате да пробвате с класическа хомеопатия, погледнете малко в темата Peace.

# 3
  • Мнения: 36
д-р Танева / хомеопат / - Бургас , много мои близки , познати , приятели я посетиха и са доволни .


А къде мога да я намеря и как се ходи при такъв лекар трябва ли да имам направление или нещо от тоя род... не съм наясно съжалявам за глупавите въпроси ....

# 4
  • Мнения: 110
Кабинета е частен , първичния преглед струва 50 лв. като времетраенето му е 2 часа .  Часове се записват на този тел - 0887 345201 , но ще ви даде час може би след месец . Адреса е :  ул. “Марица” № 81, ет. 1, кабинет № 4,срещу Тоха .

# 5
  • Мнения: 36
Благодаря ти ! Скоро ще се свържа с нея !

# 6
  • Мнения: 110
Успех и дано съм била полезна  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 616
Доктор и класически хомеопат, никак не ми се вързват Rolling Eyes. Освен ако не искате да се "лекувате" алопатично с хомеопатични лекарства, но тогава по-добре си продължавайте с конвенционалната медицина Peace. По-безобидно и безопастно ще е. Ако пък искате да пробвате с класическа хомеопатия, погледнете малко в темата Peace.


И с какво ти се "връзва"?! С някой, който и хал хабер си няма от медицина, лечение, болести, обаче е бил журналист или масажист или радиестезист или дъновист и т.н.  Grinning Д-рХанеман кое от тези е бил?  Joy Чували сме, че за "великите" български хомеопати медицината и лечението са фасулска работа - с едната хомеопатия оправят всичко и всички.   chef Sunglasses  Joy

# 8
  • Мнения: 226
Здравейте аз съм на 26 и от 10 месеца имам паническо разтройство и се лекувам по два начина в момента с временен успех,пишете на лично за да обясня на любознателните. Поздрави : Атанасов Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт