"Системата минус 60" - тема №48

  • 53 248
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Вили, пробвай с яйца (хапвала съм по 3 варени и е ок, не се чувстваш гладе, но около 22 часа , ако не си легнала усещаш глад) или нещо по сериозно ако не ти се хапва месце, може ориз със зеленчуци мисля newsm78, и елда с зеленчуци, може кашкавал или сиренце със сухар за В, аз затова "издъних" режима, над седмица все хапвах кисело мляко с плод, и след поредното угоение, спрях да хапвам това, защото след час-два мога да ям още след мляко и плодове, но виж след пържолата снощи бях сита супер дълго време, не исках да видя храна до лягане. Хубав си е режима, аз много го харесвам, защото сутрин,т.е. до 12 можеш да си хапнеш нещо вкусничко, а не да си на плод, примерно hahaha Joy
Алекс, от моята партия си, за В сме на мръвка. За утре може едно пилешко филе да метна.
Дали може ли да си го мариновам обилно в лимонов сок newsm78 Отивам да видя пак първата страничка hahaha
Дописвам, не може мариновано, т.е. пак само метнато на грил тигана ще е и пилешкото.

# 736
  • Мнения: 2 576
Genni от личен опит мога да заявя, че протеина много засища  Peace

Аз довечера съм на работа и като си хапна пържолка почети цялата нощ издържам. Само по някое време ще пия кафе, че да не заспа права  Joy

# 737
  • Мнения: 8
Здравейте,
И аз се включвам, висока съм 173, вече 4-ти ден съм на режима. Бях 65,4 , днес съм 64,4. Целта ми е 59 пъроначално, а после ако може и още. Но дори и 59 ще съм безкрайно щастлива  Simple Smile

# 738
  • Мнения: 2 576
panasonic_f добре дошла  bouquet

С теб сме почети на една и съща височина и килограми  Wink
Успех ти желая  Hug

Някой да направи нова тема, че ще ни заключат..

# 739
  • Мнения: 1 180
За тема аз не мога да направя, ако никой от вас не може ще трябва да помолим една девойка от съседна тема   Praynig
Гени ще се молим ли на Тинки  newsm78
Да й пиша  newsm78

# 740
  • Мнения: 2 576
За тема аз не мога да направя, ако никой от вас не може ще трябва да помолим една девойка от съседна тема   Praynig
Гени ще се молим ли на Тинки  newsm78
Да й пиша  newsm78

Молете се, че и аз досега не съм отваряла тема...ако ли не все още съм тук и мога да се опитам

# 741
  • София
  • Мнения: 1 272
Момичета пуснах нова теме : http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=19;topic=895098.0#new
, но не ми се получи със снимките и линкчетата  Embarassed

Ако се намери някой да я направи по добре, ще помоля да изтрият моята ...

Последна редакция: вт, 05 яну 2016, 16:48 от Tanija

Общи условия

Активация на акаунт