Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

София

Здравейте мами!
Цикълът ми дойде, когато бебо беше на 6 месеца. Все още си го кърмя, но оттогава не ми е идвало отново.... newsm78Дали това е нормално докато отново се орегулира? При вас как беше? Аз ве4е съм много притеснена и май ще тичам до аптеката за тест за бременност....... Embarassed
Цитирай

София

първите няколко пъти ми идваше на по-голям интервал от време и различен всеки път, но вече ми се е нормализирал
Цитирай

Пловдив

За моя голяма изненада ми е редовен,дойде ми още на следващия месец след раждането.И аз кърмя и си мислех,че няма да е редовен.
 Според мен твоя още не се е регулирал имам приятелки при които също е така,но за твое успокоение направи си тест.
Цитирай

Пловдив

Моят също е редовен.Дойде ми 55 дни след раждането и за сега върви нормално!
Цитирай

София

Ура! Ура! Ура!
Направих си теста и всичко е наред - не съм бременна. Бях се вкарала в едни мисли и притеснения........
Ама не знам дали не съм и малко разочарована от този резултат..............

Момичета, благодаря за бързите отговори!
Поздрави на всички!
Цитирай

Хасково

на мен не ми е особено редовен, всеки месец ми идва, но не е като преди точно на датата, дава ми отклонение около седмица
Цитирай

Айтос

Дори на една и съща дата ми идва. Very Happy
Цитирай

Sofia

Идва ми вече 3 пъти-точно на 28-ми ден както преди да забременея Laughing
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Не, не бе редовен - дойде ми, когато Вики бе на 8м и после ми закъсня доста повечко и после вече въобще не ми дойде и айде....второ бебе Mr. Green
Цитирай

Exmouth, UK

На мен ми дойде, когато Ади беше на 7 месеца, ама оттогава си идва когато си иска, та вече не му се притеснявам Crazy
Цитирай

На едно хубаво място

На мен пък все още не ми е идвал мензисът, вече почти 10 мес.  Crossing Arms Не съм бременна със сегурност Blush. Така че, явно докато не спря да кърмя няма да имам мензис Rolling Eyes.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Цикълът ми се възстанови, когато детето беше на 8м и оттогава е редовен (както беше и преди забременяването). Опитах се да увелича броя кърмения с напразната надежда пак да изчезне, че ми беше много удобно без цикъл Mr. Green но не би.
Цитирай

София

Година след като родих започна да идва съвсем редовно, преди това се е случвало веднъж-дваж Very Happy да ме стресне (продължавам да кърмя).
Цитирай

София

редовен, доколкото идва всеки месец. Но понякога с чувствителни отклонения във времето, до 10 дни разлика. И аз съм се постряскала.  Very Happy
Цитирай

Пловдив

Изпаднах в люта завист Mr. Green Mr. Green Mr. Green На мен ми дойде 20 дена след раждането и оттогава си ми е съвсем редовен, само дето понякога ми избързва с по 5-7 дена Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Кърмя я и до сега най-малко по 6 пъти на ден Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора