Сериалът ВРЪЗКИ по bTV

  • 116 459
  • 928
  •   2
Отговори
# 915
# 916
  • Мнения: 13 957
Браво! Дано е сполучлив като предните два сезона. Бях очарована от този сериал, а те го зарязаха.

# 917
  • Мнения: 2 123
В съседна тема прочетох отлични отзиви за сериала и ще гледам 3-ти сезон. Искам да съм „подготвена“ и преди  това да изгледам 1 и 2. Къде мога да ги намера?

# 918
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 304
Ще трябва да си го припомня.

# 919
  • Мнения: 9 865
Дано е същият екип. Този сериал беше сред най-хубавите.

# 920
  • Мнения: 2 777
Същият режисьор и почти същия каст. Поне на хартия.

# 921
  • Мнения: X
Едно добро решение на бтв, сериалът беше забавен. Дано продължат с още български продукции.

BigCityNights, някой нов дали ще има, можеш ли да издадеш GrinGrin

# 922
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 304
Нищо не се споменава за "Слънчев бряг".

# 923
  • Мнения: 9 477
Запис!

Много се радвам, че снимат нов сезон, много ми допадна сериала. Simple Smile

# 924
  • Мнения: 550
Старите сезони ги има в торент сайта alein. org (без празното място след точката, ест.)

# 925
  • Мнения: 2 484
Вкъщи много се хареса сериалът и ще гледаме и новия сезон. Само че най-вероятно ще си го теглим от интернет, защото, ако е на мястото на шоуто на Слави, не ни е удобен час.

# 926
  • Мнения: 4 544
Супер, радвам се, че ще има нов сезон, въпбще не обичам, като ги оставят недовършени. Междувременно искам да споделя за друг бг сериал. Копирам си поста от друга тема, може да го срещнете в още няколко, за което се извинявам предварително, но искам да достигне до повече хора. Може би е редно да отбележа, че нямам нищо общо с продукцията и не го "рекламирам" с цел лична облага.

Искам да споделя за нов български сериал по БНТ - "Островът на сините птици". Не видях да има тема във форума поне на първите няколко страници, а според мен си заслужава да получи повече известност. Напомня ми малко на детските филми от едно време. Актьорите и децата според мен се справят супер. Въобще, много е приятен. Има всички излезли епизоди в канала им в Ютюб - https://www.youtube.com/channel/UCMjT0mNFtqZ23Q39XNON8Pw/videos

# 927
  • София
  • Мнения: 11 455
Все пак тръгна ли третия сезон на Връзки, или....?

# 928
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 304
Не, дори не съм срещала информация. Ще пускат друг техен сериал.

Общи условия

Активация на акаунт