Цени за раждане в Бургасмед - Бургас

  • 80 974
  • 300
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 110
Да, съвсем умишлено го пуснах това и тук, защото тази потребителка за мен е фалшива и реалните момичета, пишещи в темата имат право да знаят това. Peace

# 91
  • Мнения: 51
ev_angel, Да те попитам Как ти:

нд, 05 апр 2015, 15:36
Момичета, темата не е за софийски, пловдивски или др. лекари, а за лекари на Девата, хайде моля не я разводнявайте с подробности, които лично мен като бременна въобще не ме касаят. Всяка една от нас има глава на раменете си да прецени при кой лекар в коя болница да ходи, но това е тема за МБАЛ Дева Мария и е редно тук да се пише само за това. Относно д-р Троянчев, аз ходих скоро на фетална в Девата при него, доста обстоен беше прегледът, лекарят беше вежлив и обяснителен, което ми допадна.

 
ср, 20 май 2015, 22:39
Момичета, отложих прегледа при д-р Мануелян, тъй като ми се наложи да пътувам извън града по спешност. Обадих се в болницата и им обясних ситуацията, успяха да ме презапишат за 27-ми май, дано тогава всичко е наред и успея да мина прегледа. Само като си помисля, че вече щях да имам реална снимка на бебка и ме хваща яд, но какво да се прави ще почакам още малко.

Ако наистина беше ходила на фетална морфология при Троянчев щеше да имаш и диск и снимки, ама хайде...
И като ти чета постовете 95% са превъзнасяне на дева мария и костова, че и на матраците  Embarassed  Даже някакви смотани оправдания се опитваш да пробуташ за цените, за жената с отстранената матка и т.н. И ти ми пледираш за фалшиви профили...

# 92
  • Мнения: 37
Само не мога да разбера за какво е този спор,някой потребители се опитват да изкарат, че едната  частна болница е по добра от другата.Всеки има право на мнение, и не е нужно някой да си налага своето.А и за какво здравеопазване в Бургас говорим.Като всеки що годе читав лекар гледа да избяга от тук,и болниците си въртят едни и същи кадри.Не нормално в град като Бургас да нямаме качествени лекари, и да можем да избираме.Не е нормално,да караме съпругите си да раждат и правят прегледи в Сливен,София,Варна и тн.Частни болници а нивото на обслужване като в държавната,разликата две перденца и едни тапети.Ако това ви е критерият за частна болница,вижте как е извън Бургас.Първата работа където и да отидеш да ти заявят, че това се плаща, ок не падаме от Марс.Ама какво получаваш,обслужване ли, голямо внимание ли какво?За мен като си отишъл в частна болница си наясно че ще плащаш,ама очакваш, нещо по различно от първа или която и да е държавна болница,ама не, то е същото.Само където имаш тапети и перденца.И няма как да е като манталитета на персонала е такъв.Свикнали са да тъпчат на едно място цял живот,и когато някой иска да се развива и не е съгласен с тази практика,веднага е отринат от колеги те си.Надеждата е в младите лекари и акушери които първо имат желание за работа и чак тогава гледат на пациентите си като банкомати.Има и нещо друго конкуренцията ражда качество,няма какво да се обясняват по форуми и фб страници.Всички знаем как се плюят един на друг.

# 93
  • Мнения: 25
ev-angel не смятах да ти отговарям, но ще го направя сега. Пациентка съм на д-р Недялков от много години. Кажи ми с какво те подразних, че тръгна да ми ровиш в профила и да се връщаш назад. Или всеки който пише в темата на Девата се проверя. А на теб какво ти обвщаха, VIP стая или друга екстра? Истината е една, в Девата нямат никакво уважение към персонала. Интересуват ги стените, матраците, и всякакви други второстепенни неща. Попитай и д-р Костова добте ли се чувства там и защо иска да напуска и тя болницата.

# 94
  • Мнения: 41
Само спам! Водете си споровете на лични, момичета!
Аз следя и двете теми (за Девата и тази). Първото си дете родих в Девата- лошо не мога да кажа за там, сега обмислям за Бургасмед, но следя и двете теми- там е същата ситуация- спорове само.
Излишно е да спорим коя болница е по- добра. Тук сме да се подкрепяме, да си помогнем в изборът къде да родим. Аз лично съм в голяма чуденка, но се надявам до август окончателно да взема решениеи септември с песен да се ражда Simple Smile

# 95
  • Мнения: 5 111
Само спам! Водете си споровете на лични, момичета!
Аз следя и двете теми (за Девата и тази). Първото си дете родих в Девата- лошо не мога да кажа за там, сега обмислям за Бургасмед, но следя и двете теми- там е същата ситуация- спорове само.
Излишно е да спорим коя болница е по- добра. Тук сме да се подкрепяме, да си помогнем в изборът къде да родим. Аз лично съм в голяма чуденка, но се надявам до август окончателно да взема решениеи септември с песен да се ражда Simple Smile

Абсолютно подкрепям! Следя форума от няма и месец и ми писна на мен от тези хапаници, а не мога да си представя как им понася на другите, които са по-отдавна! Най-добре е хора които не са били лично в дадено лечебно заведение изобщо да не го коментират. Има и друг важен фактор - пациента следва доктора, така че всякакви клевети в един момент стават ужасно неуместни ако си избираш болницата по доктора. Нека коментарите са обективни и без излишества.
P.S. А ако някой има подозрения относно реалността на един или друг потребител - има си администратори към които да се обърне, тук не е някакво клюкарско издание, в което да се следим кой какво и къде е писал...

# 96
  • Мнения: 61
Д-р Гамишев го представиха от Бургасмед! Още един специалист

https://www.facebook.com/burgasmed

# 97
  • Мнения: 110
kalmal, не смятам да се обяснявам на поставените лица на д-р Недялков. Ако имаш поне капка уважение към този човек, то ще спреш да го излагаш по този начин. Сигурна съм, че има доволни жени, които ще се намерят да го похвалят истински, няма нужда от измислени истории. Както казват и другите момичета е добре този безсмислен спор да спре. Пожелавам лека бременност и щастлив финал на всички бременелки, без значение в коя болница и при кой лекар ще раждат.  Hug Peace

Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 15:28 от ev_angel

# 98
  • Мнения: 15
Момичета, дали само  д-р Мануелян, д-р Недялков и д-р Гамишев водят консултации в Бургасмед или има и други лекари? Питам, защото не успях да открия техен сайт с повече информация. Ако има може ли някой да ми го прати. Благодаря ви  Hug

# 99
  • Мнения: 5 111
Момичета, дали само  д-р Мануелян, д-р Недялков и д-р Гамишев водят консултации в Бургасмед или има и други лекари? Питам, защото не успях да открия техен сайт с повече информация. Ако има може ли някой да ми го прати. Благодаря ви  Hug

https://www.facebook.com/burgasmed?fref=ts
До колкото знам сайта го разработват в момента, на фб страницата качват снимки на лекарите, които работят при тях. Също мисля че те не водят женски консултации в болницата, там работят в отделението, водят раждания и правят операции и т.н. Женски консултации до колкото знам си водят в кабинетите им извън болницата. Ако бъркам, моля някой да ме поправи Simple Smile

# 100
  • Мнения: 61
Знам че малко не е по темата, но все пак...

Появи се доста странен проблем с ютията - Тефал - винаги съм слагала вода за ютии от магазина и не съм наливала друга, но когато пусна на парна функция, както гладя и изведнъж ютията избухва кафява вода, има някаква турбо-функция и дисперсия, явно е това - но защо излиза такава кафява вода?

Дано съм го обяснила правилно.  #Crazy

# 101
  • Мнения: 1 898
Здравейте  момичета Simple Smile
Записвам се да ви следя понеже и на мен скоро ми предстои раждане и в момента събирам информация за вариантите.
Принципно трябваше да раждам във Варна с планово секцио  тъй като съм бременна с близнаци след ин витро , но понеже доктора ми се отметна реших да почна да търся други алтернативи... С интерес ще следя темата и даже мисля да отида да погледна болницата и евентуално да разпитам. Може ли някоя от вас да ми каже кога са Отворените врати на болницата?
Благодаря предварително Simple Smile

# 102
  • Мнения: 41
Niana, мисля че всеки ден има отворени врати след 15ч. Ама да не те лъжа. Във фейсбук страницата на болницата ("болница Бургасмед") имаше инфо.

# 103
  • Мнения: 1 898
Yaroslavche Благодаря Simple Smile
Сега погледнах и наистина има всеки ден след 15 ч!

# 104
  • Мнения: 1 034
Е това с ютията ме разби  Joy Наистина МАЛКО не е по темата.

Общи условия

Активация на акаунт