А те просто са искали 3-то дете

  • 6 891
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 142
 Crazy Е тази 37 деца ли е имала  #Crazy нещо не ми се вярва, Това означава, че е била 11 ПЪТИ БРЕМЕННА, при това с многоплодна бременност. На какво е приличала и дали в живота си се е видяла небременна!!!! #Crazy #Crazy #Crazy

# 76
И аз много се изумих, но по спомени, и другаде бях срещала тази информация. Наистина е потресаващо. Всъщност май 67 деца е имала... И както казаха, всички са оцеляли. А била е бременна 27 пъти!!!

# 77
  • Мнения: 2 142
И аз много се изумих, но по спомени, и другаде бях срещала тази информация. Наистина е потресаващо. Всъщност май 67 деца е имала... И както казаха, всички са оцеляли. А била е бременна 27 пъти!!!

# 78
  • Мнения: 2 142
И аз много се изумих, но по спомени, и другаде бях срещала тази информация. Наистина е потресаващо. Всъщност май 67 деца е имала... И както казаха, всички са оцеляли. А била е бременна 27 пъти!!!
не зная, какво се случи, но вероятно и поста ми беше втрешен та не излезе пърият път  Laughing

Е, те 'тва вече ме хвърли в музиката!  newsm09 smile3514

Аз лично бих се гръмнала  #2gunfire

# 79
  • София
  • Мнения: 1 387
Момичета, само аз ли имам проблеми с този руски сайт Close и съм меко казано ядосана, защото като го отворих започнаха да ми се отварят безразборно прозорци, които нищо не можеше да ги спре - може и да съм невежа, но това ме наведе на мисълта. че има вирус и сега си сканирам компа. Може и да не съм права, но все пак ви предупреждавам. Ако пък някоя от вас може да ми обясни, защо стана така, много ще съм и благодарна.
P.S.- съжалявам за дългия пост, но съм притесена

Общи условия

Активация на акаунт