Прохождане и обувки

  • 2 808
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 984
магазина е на бул. Патр. Евтимий №25 до френската гимназия

# 31
  • Мнения: 135
препоръчва босото ходене в дома,а на вън обувките да са с висок свод да обхващат глезена и да са точни по размер.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 743
А какви са тарифите на Драганов???
Извинявам се на авторката, че и ползвам темата   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 4 966
Препоръчва босото ходене,,,защото има голям риск детето да стане дюстабанлия(ако така изобщо се казва)тоест с право краче без свод...

# 34
  • Мнения: 723
Боси,боси,ама зимата не става...дъщеря ми прохождаше в по-студено време и той ни препоръча пантофи-от въпросния магазин до френската-не на Колев и Колев,защото са твърде меки,а тези,които се предлагат там.
И не забравяй да го посетиш профилактично месец-два след прохождането!!!
А какви са тарифите на Драганов???
Извинявам се на авторката, че и ползвам темата   bouquet

12лв. е прегледът без направление Laughing

# 35
  • Мнения: 2 125
На нас ни препоръча също пантофи с твърд форт - за в къщи и за яслата (ходим сатбилно), от въпросния магазин. Сега отново трябва да отидем на профилактичен, за да сравним по пантофите, дали има изкривявания извън нормите(всички деца според него кривят крачетата) и евентуално да се предприемат мерки. Ние бяхме само с направление от личен лекар. Peace

# 36
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Темата за д-р Драганов ли е или дали прохожда детето босо Grinning
босо, а през зимата с чорап и плетени терлици- твърдите сводове не позволяват на стапалото само да се развива - става въпрос за заякване и развиване на стотиците мускулчета на глезана и стъпалото, тези които го държат стабилно. А иначе е естествено Драганов след като има магазин да препоръча обувки и пантофи от него. А за на вън - хубавата обувка си е хубава обувка. Е, той и Драганов това казва де Simple Smile - в къщи босо, навън с обувки.
Аз не мога да си представя аз да ходя с твърда обувка, обхващаща глезена по цял ден, а какво останало за нежните крачка на моята беба.

# 37
  • Мнения: 131
Знаете ли,че не ми харесва хумора на Д-р Драганов ( ироничен е).

# 38
  • Мнения: 8 769
Знаете ли,че не ми харесва хумора на Д-р Драганов ( ироничен е).
Ами не ходи при него. Grinning В Горна Баня-специалисти бол. Flutter

# 39
  • Мнения: 2 672
. Водим го за ръце. Купила съм му буйки на Колев и Колев, но изглежда са му тесни на глезените и циповете все се смъкват и не стягат глезените.
Питането ми е - дали това е проблем, дали да търся руги обувки?
И още нещо - крачетата на малкия сякаш си изкривяват постепенно и стават като скоби??? знаете ли нещо за това - от какво се причинява, как се преодолява. Майка ми все ме успокоява, но аз се притеснявам.


когато проходи моят беше в къщи по терлици, щото беше ноември, бях му взела едни обувки, но не ставаха много много. Е, носеше ги понякога.
После му взех високи обхващащи глезена, с твърда подметка, слагах ги за навън и понякога в къщи.
Не сме го водили за ръце, само на вън като сме по улицата.
А тези буйки ,ако са тесни му ги смени с по -големи.
Щом се съмняваш за изкривяване заведи детето на ортопед

Последна редакция: нд, 09 апр 2006, 03:38 от мойри

# 40
  • Мнения: 8 917
Гери проходи с обувки на Paqpa - скъпички, но за качеството - спор няма. Имаха някакви метални пластинки в подметката, които не позволяваха крачетода се огъне. Изкривяване на крачета не е имала и скоро това ми направи впечатление друго детенце как вървеше.  Мисля обаче, че по-късно се оправят.

# 41
  • Мнения: 210
Мили мами, моля споделете вашия опит. Ние сме на 8,5 месеца и по 1 час на ден сме в проходилката. Кажете ми трябва ли да купя обувки за проходилката или може да е бос? С чорапи или не? Ние не ходим още няма и признаци да иска. Купих буики на Колев и Колев с тънка подметка, но много му падат, исках да взема за прохождане, но ми казаха, че е малък и можело да му се изкриви крачето, вярно ли е това? а и търсих ама всички номера са ни големи, ако може да кажете какви обувки ако трябва да купя, и ако може да имат и най малките размери. Мерси предварително.  bouquet

# 42
  • Мнения: 8 505
Най-добре е бос,още повече,че и сезонът позволява.Моето диване проходи боса и досега много обича да шляпа по боси крака навън.

# 43
  • Мнения: 2 082
децата когато са вкъщи трябва да прохождат боси-през зимата с терлички.каза го един детски ортопед по телевизора

# 44
  • Мнения: 7 186
Вкъщи най- добре бос, аз обувки слагам само за навън.

Общи условия

Активация на акаунт