една интересна картинка

  • 4 898
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
# 1
  • Мнения: 7 640
това истина ли е?!?

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Това вече го има- погледни тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84947.0;topicseen   Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 2 883
Тези родители кой ги спонсорира #Crazy newsm78

# 4
  • Мнения: 7 803
didi_81 zнам къде я има нарочно съм пуснала тема и тук  Wink
ми дали е истина не zнам но пратих линка на мъжа ми с текст искам и аz  Mr. Green
ха поzнай каква му беше реакцията  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 965
Истина е. Гледах филмче по Дискавъри за това семейство. Страшно им завиждам.
Таткото казваше, че са искали още едно детенце. Не са правили никакви стимулации, ин-витро и т.н. Всичко е било божа работа. При това, през бременността, докторите не са можели да определят точната бройка на бебетата. Имаше снимки на видео от самото раждане - в 6-тия месец майката е оперирана. Тя беше зад една завеса и от там само подаваха бебе след бебе, а таткото стоеше пред завесата и чакаше. В началото се радваше, но след 4-тото бебче му прилоша (съвсем сериозно).
За сметка на това наистина са се намерили много спонсори - от общината са им подарили голяма къща, от родилния дом пералня и сушилня, от някаква организация определени суми за колеж на всяко дете, а накаквя друга организация им осигурява дрешките и пампите. Тези от Дискавъри им обзаведоха детската стая и стаята за каките.
А и обясняваха, че таткото имал много добра работа и печелил добре. Само дето мамата ги гледа сама. Аааа, сетих се, че от болницата й отпуснаха 2 сестри, които доброволно ще ходят да й помагат, докато малките станат на 2 г.
Вижте, ако беше в България, не ми се мисли как щяха да се справят.
Не знам само как би реагирал на снимките моят мъж, както и ние искаме трето - най-много да се откаже от идеята  Crazy.

П.П. Нашите шушулки, като по-мънички, имаха същите "тиквени" костюмчета.
Ох, сладури са големи. Колкото повече ги гледам, повече ми се иска "трето" дете.
 Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 7 803
azaf ти можеш да работиш zа 3то  Mr. Green  твоите кукли са поотрастнали
ние ще почакаме още година и тогава .......

# 7
  • Мнения: 219
Ей на това му се вика късмет - да се заченат, да се доизносят колко може, да се родят, а пък после - фиестаааааа!

# 8
  • Мнения: 156
О боже, не мога да повярвам.
Не ми идва нищо на ум кажа освен да са живи и здрави.....най вече мама и тати!И бебетата разбира се Laughing

# 9
  • Мнения: 412
звучи страхотно!!!   bouquet  bouquet
дано да се справят без много сътресения Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 138
 Shocked a kak ще го отгледат? Shocked

# 11
  • Мнения: 134
Мале... Направо невероятна работа. Страхотни бебета и добре гледани - бузанковци големи  Grinning
А какви са - момиченца или момченца - знаете ли?
Това е божи дар - на колко хора може да се случи...

# 12
  • Мнения: 138
не знам истина ли е или не, но ще им трябват доста средства и гледачки и вьобще не експериментирайте с хапчета за многоплодова бременност...особено ако вече имате близнаци....а децата са си супер на снимката поне, наистина, евала й на майката и бащата

# 13
  • Мнения: 4 965
Елина, дечицата са "шарени" - и момчета, и момичета (не помня колко на колко).

Меджик, истина е. Ама децата не са следствие от хапчета, а са станали по нормален път - без лекарска намеса. Просто "късмет".

А за отглеждането, аз имам познати със 6 деца (хората искали момиче, ама все им се раждали момчета), но имат доста добри възможности и децата им вече са големи. Проблем им бяха само нервите на родителите по време на пуберитета - добре, че двамата батковци вече бяха пораснали и "стягаха" другите. Честно казано,много им се радвам - у тях винаги е весело и пълно с хора, нищо че майката беше като вейка (сега вече с тях живеят само двамата най-малки синове) и тя има повече време за себе си, но никога не се е оплаквала. Вече имат и внуци (момичета  Wink). Всичките момчета се изучиха и имат добри професии. Майката казва само, че съжалява, дето навремето нямаше бавачки, та й помагаха единствено бабите (момчетата са на възраст между 20 и 35 г.).
Честно казано, ако имам подходящи условия и финанси, бих имала повече деца - това е страхотно удоволствие и сега разбирам защо едни приятели на мъжа ми (германци - с 4 хлапета) обясняваха, че искали още едничко.
За съжаление,условията в БГ не са подходящи за повече деца - като почнеш от това, че всеки ще те гледа и ще се чуди дали си от "мургавите братя", мине се през абсолютното неодобрение на роднините и приятелите, та се стигнедо там, че никой работодател няма дори да ти разгледа документите, щом ти види СВ-то.
Дори, когато споделих със собствената ми майка, че планираме след няколко години да имаме и 3-то дете, тя ми каза, че говоря глупости и щяли да ми се смеят хората (щели да мислят, че не сме се пазили и е станало случайно и т.н.)  Shocked.

# 14
  • Мнения: 134
Що за глупости са това... да ти се чудят хората, че искаш трето дете?! Явно живеем във време с много предубеждения. Лично аз също искам - то кадето две, там и три Simple Smile))
Е, виж шест ми се струва вече множко. И то не заради финансите, а просто не мисля, че всеки може да издържи такова напрежение. Евала на такива хора - аз лично им се възхищавам.
Тук има предавания по телевизията точно за такива семейства - XXL Family. Но все пак е различно, защото такива семейства получават пълна подкрепа от държавата - финансовия проблем при тях не съществува, но стреса пак те си го понасят.

# 15
  • Мнения: 4 965
Елина, права си за предубежденията - хората гледат странно на желанието за повече деца (слава Богу, по-възрастните, защото много мои приятелки и връстнички говорят, че ще имат 3 или 4 дечица - постепенно това ще почне да се приема за нормално, но още си носим последиците от комунизма и идеята "мама, татко и аз", когато дори 2 деца бяха "в повече").
Аз и на 6 съмнавита  Sunglasses.
Още един пресен пример: вчера срещнах наша близка и тя почна да ми обяснява как снаха й карала цветна бременност, та не разбрала, че чака второ (първото им е на 10 мес.) - абе, звучеше като оправдание, защото знам, че "младите" искат да имат 2 дечица, а преди време загубиха едно, пък момчето има проблеми и не се знае колко още време ще може да има деца и т.н. Общо взето, почти съм убедена, че това дете е желано и планирано, ама има някакъв необясним срам.
Та, както и да е. Говорихме си и тя ме пита кога ще се връщам на работа и аз й казах, че поне още 1-2 г. имам шанс да си стоя вкъщи и да се гледаме. При това тя веднага се опули: "Ама, да не би и вие да чакате ПАК бебе?". Казах й, че ЗАСЕГА не, но ще правя докторантура, но планираме след някоя и друга година. Леле, изгледа ме като  #Crazy - май мама е права, но аз си държа на своето.
За подкрепата си права - точно тези с близначките и 6-знаците ги гледах по Риалити и наистина им осигуриха много добра помощ (писах в другата тема - къща, пералня, сушилня, детско обзавеждане, кошчета, колички, храни, памперси, медицински сестри и т.н.), но наистина е стрес, въпреки че има хора, на които им понася добре.
Аз също под стрес се мобилизирам доста по-добре Wink.

# 16
  • Мнения: 7 640
За съжаление,условията в БГ не са подходящи за повече деца - като почнеш от това, че всеки ще те гледа и ще се чуди дали си от "мургавите братя", мине се през абсолютното неодобрение на роднините и приятелите, та се стигнедо там, че никой работодател няма дори да ти разгледа документите, щом ти види СВ-то.
Дори, когато споделих със собствената ми майка, че планираме след няколко години да имаме и 3-то дете, тя ми каза, че говоря глупости и щяли да ми се смеят хората (щели да мислят, че не сме се пазили и е станало случайно и т.н.)  Shocked.
ох, права си, за съжаление.
Моята каза, че "ще се върна назад" Sad

# 17
  • Мнения: 331
хайде, почвайте да действате, и се присъединявайте към нас - "Пълна къща - Клуб на многодетните родители"
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=91871.0;all
повече деца, по-весело. пък и който има опит с близнаци, не вярвам да го изплаши едно/две запъртъчета. Crazy
а условията никъде и никога не са подходящи. условията са в нас, в желанието ни и в любовта.

# 18
  • Мнения: 2 013
http://www.thehayes6.com/index.php

Вижте и тези сладурковци - там са 10 - две двойки близнаци и 6-знаци при третото раждане.

# 19
  • Линдау
  • Мнения: 72
http://www.thehayes6.com/index.php

Вижте и тези сладурковци - там са 10 - две двойки близнаци и 6-знаци при третото раждане.
Леле мале, и с тези двойни имена - аз сигурно имената само докато им запомня........... #Crazy Joy

П.П: Дивана благодаря ти за линка  bouquet, аз досега моите съм ги научила да влизат в сайта на Дисни и им е страшно интересен

# 20
  • Мнения: 4 965
http://www.thehayes6.com/index.php

Вижте и тези сладурковци - там са 10 - две двойки близнаци и 6-знаци при третото раждане.

Ееее, стига ме дразнихте, бре, хора  Heart Eyes.
Вчера пък се запознах в парка с една мама, на която брат й имал 2 двойки близнаци - 2 момчета + 2 момичета.
Искааааам пък. Ако ще майка ми да ореве света, а мъжът ми да скочи от покрива Twisted Evil.

Всъщност, как наистина помнят толкова много имена  newsm78? То, ако се бяха напънали още малко, щяха да си имат футболен отбор Joy.  Аз съм малко разсеяна и имена трудно помня, та не знам  Close.
Ще им слагам табелки с имената Mr. Green.

# 21
  • Линдау
  • Мнения: 72
Аз съм малко разсеяна и имена трудно помня, та не знам  Close.
Ще им слагам табелки с имената Mr. Green.
То запомнянето хайде иди дойди Rolling Eyes, ами на мен често ми се случва искам да извикам единия, а казвам името на другия, а пък с десет просто не знам, докато изброя всички имена, за да улуча това което ми трябва, сигурно ще забравя за какво го търся или искам да кажа hahaha Joy Laughing

# 22
  • Мнения: 134
A защо не мога повече да я отворя тази страница, някой знае ли?
Исках да я покажа на приятели тази картинка, ама не мога повече да я отворя  newsm78

# 23
# 24
  • Мнения: 228
ехе колко са пораснали много са слдачки,ама горката им майка  Shocked дано поне половината са послушни  Rolling Eyes това не е за хора с слаби нерви като мене, две са ми додтата4ни  Peace

# 25
  • Мнения: 412
За съжаление,условията в БГ не са подходящи за повече деца - като почнеш от това, че всеки ще те гледа и ще се чуди дали си от "мургавите братя", мине се през абсолютното неодобрение на роднините и приятелите, та се стигнедо там, че никой работодател няма дори да ти разгледа документите, щом ти види СВ-то.
Дори, когато споделих със собствената ми майка, че планираме след няколко години да имаме и 3-то дете, тя ми каза, че говоря глупости и щяли да ми се смеят хората (щели да мислят, че не сме се пазили и е станало случайно и т.н.)  Shocked.
ох, права си, за съжаление.
Моята каза, че "ще се върна назад" Sad

и на моите родители им се удължават лицата щом спомена за още бебчета.. Rolling Eyesа ние тоооооооооооолкова си мечтаем за още едни близнета.. Praynig

# 26
  • Мнения: 138
мисля, че имат помоща на много хора, доброволци, роднини, не знам и все пак още не ми го побира акъла. тя майката е като детска учителка и може би сега разбирам какво им е на детските учителки с по 20-30 деца тук. а тези юнаци май си живеят доста добре  обезпечени. да са живи и здрави най-важното.
аз лично повече не мога да си представя близнаци, не че не обичам, но това са страхотни ангажименти и отговорност. аз едвам сега се справям и се чудя кога ще ми побелее косата от нерви и поритеснения покрай израстването им, а с 8 не мога ине искам да си го представям!!!добре, че не съм на нейно място:)

Общи условия

Активация на акаунт