Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора

До хладилника, който обичам

То ясно, че тук татковците се срещат по-рядко от черна перла в морето, ама все пак...
Мъжът ми вече трета година упорито отрича да мастурбира. А аз хич и не проумявам, възможно ли е това? Имаме няколко големи периода на сексуално затишие по една или друга причина, как аджеба издържа?
Я да ви чуя какво мислите?
Цитирай

Boo днес ти е ден за анкети
Цитирай

geography.tar.gz

случва се - понякога Wink
човещинка Wink
(и си мисля за Афродита Wink)
Цитирай

При нас няма скрито покрито  Laughing
Аз знам че той понякога го прави, и той знае че аз понякога го правя  Embarassed  .... човешко е все пак  Embarassed  Neutral
Цитирай

Montreal

Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked

Shto za glypava tema e ama biva glyposti ama 4ak pak. 4ydia se dali da ne pysna tema Hei tatkovsi po kolko pati na den vi stava!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай
Не знам дали е нормално или не. Но имам въпрос към съпругите: Интересуваше ли ви дали половинката ви мастурбира преди да се ожените, когато бяхте само гаджета? А дали е мастурбирал преди да ви срещне? Истината е 4е нашите(мъжки) сексуални навици не се променят в момента когато ви срещнем - ние сме такива каквито винаги сме били и ще бъдем.Така 4е си продължаваме с мастурбацията когато не сте на кеф или не сте наблизо.....Както в доброто старо време.
Цитирай
Цитат на: mariane
Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked

Shto za glypava tema e ama biva glyposti ama 4ak pak. 4ydia se dali da ne pysna tema Hei tatkovsi po kolko pati na den vi stava!!!!!!!!!!!!!!

Ами пусни ма булка!!! Laughing
Цитирай
Ми що не. Докато ни става, по много пъти (на ден/седмица)
И ние носим душа

Shocked
Цитирай

city that never sleeps

вярно ... Very Happy  
извинете ме скъпи дами , но нищо не може да се сравни с  "МАРА ШЕПОВА с петте БАДЖАКА " ... така градяхме характера в казармата , преди нея  а и сега продължаваме по същия начин ...  Very Happy Very Happy  Very Happy
Цитирай

Лас Вегас

Как така нищо неможе да се сравни?
Цитирай

Лас Вегас

Rolling Eyes
Цитирай

в кокошарника

случва се и на двамата от време на време
Цитирай

Луксозенец

Е те в Биг Бро го правят пред камерите, пък кво остава за нас ... най-обичам да се кача на перваза на прозореца и да пръскам ли пръскам по улицата ......
Цитирай

Stara Zagora

Цитат на: Future pere
Е те в Биг Бро го правят пред камерите, пък кво остава за нас ... най-обичам да се кача на перваза на прозореца и да пръскам ли пръскам по улицата ......

Е, аз те мислих за културно момче, тц, тц Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

и аз искам да си пръскам, ама няка с какво...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора