Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора
Има ли мами от Троянския балкан?
Цитирай

Пловдив

Я, точно днес си мислех да пусна тема за Троян Peace Много се радвам, че има поне една мама, а се надявам и още да се появят Hug
Аз съм от Троян, но от 13 години живея в Пловдив. Обаче лятото често гостуваме там за дълго, а сега като съм и с бебче и не работя, сигурно още по-често ще идваме 35 Страхотно е там, имам много добри приятели Love
Утре ще пиша повече, че бебка мрънка.
Цитирай

в страната на чудесата

Здравейте Very Happy

Радвам се,4е съм третата троянка във форума.Надявам се,о6е моми4ета да се присъединят към нас.Идвам си в Троян предимно zа Коледа и лятото,понеже от 5 години живея в Германия.
Поzдрави и целувки от мен. Hug
Цитирай

гр.Плевен

Здравейте!Аз живея в Плевен,но съм наполовина от Троян.Майка ми е от Троян и съпругът ми също.Идваме си често,само да се пооправи времето,де.Вероятно лятото ще прекараме там.
Поздрави на всички!
Цитирай

Пловдив

Иве, как е времето в Троян? Има ли изгледи скоро да се оправи и да изчистят Троянския проход? Баткото е във ваканция от 1.04 и ми се искаше да си дойдем, ама май няма да стане Confused
Цитирай

Пловдив

Я да бутна малко темичката напред Very Happy
Ние за Великден ще си ходим в Троян. Дано само малката не се разболее, че нещо й тече нослето Sad Може да се срещнем, какво ще кажете? Танче, с теб сме се разбрали, че ще се търсим Cool Ива, включи се и да се уговорим и с теб Hug
Веси, честита ти лентичка, лека и безпроблемна бременност ти пожелавам LoveПиши как си и кога чакате бебчето? Планирате ли идване в Троян?

Цитирай

в страната на чудесата

Здравейте,мами Very Happy

Ами във втори месец съм сега,бебо 4акаме към 7 дек.На Троян 6е си идваме лятото zа 3 седмици.Пове4е не мога,4е трябва редовно да ходя на консултации. Love

Поzдрави на Троян.Много ми липсва. HugНай ве4е бани4ките на центъра и готините торти в Риото. Peace
Цитирай

ново

Я да се включа и аз - дъщеря ми е на почти 7 г., живеем в Троян Smile. Тук във форума се запознах с три мами от нашия град и си правим форумски сбирки  lalalala. Ще се радвам да увеличим бройката  bouquet
Може да спретнем нещо около Великден Peace
Цитирай

Пловдив

Ехеее, добре че побутнахме темичката напред  Very Happy
Веси, лятото непременно ще се видим Peace Рио-то много хубаво е станало, но не знам тортите дали ги има, иначе лятото там е най-прохладно и приятно Cool
Весела, ние в петък вероятно ще пътуваме за Троян, може да се видим в събота евентуално Party
Цитирай

ново

За Рио-то да ви кажа, че предлагат само тортите на сладкарница Неделя Wink. Преди имаха собствено производство, но май вече ги няма.
За лятото срещата е сигурна Hug
Huba Buba, може да се видим в събота до обяд, на кафенце newsm51
Ще ти пиша на ЛС  bouquet
Цитирай

в страната на чудесата

Гледам ада6ката е голяма кулинарка,все вкусни не6а готви zа ве4еря.. LaughingНяма да е ло6о лятото,като си дойда малко да ме обу4и Mr. GreenГоворя zа веси77 Peace

Ина4е аЗ съм За сре6ата лятото.6е съм с тумба4е тогава,ама то не се бърка.. :blush:6е идем да ядям вкусни торти..ммммммм Party
Троянки,вие към кой край на Троен сте? Flutter
Цитирай

ново

Гледам ада6ката е голяма кулинарка,все вкусни не6а готви zа ве4еря.. LaughingНяма да е ло6о лятото,като си дойда малко да ме обу4и Mr. GreenГоворя zа веси77 Peace

Ина4е аЗ съм За сре6ата лятото.6е съм с тумба4е тогава,ама то не се бърка.. :blush:6е идем да ядям вкусни торти..ммммммм Party

Мерси за похвалата, засрами ме Embarassed
Когато решиш да си идваш насам свиркай Whistling, ще те каня на вечеря.
Аз живея на Буковец - улицата срещу входа на болницата, все направо, докато свърши - там съм  bouquet
Цитирай

в страната на чудесата

Мерси за похвалата, засрами ме Embarassed
Когато решиш да си идваш насам свиркай Whistling, ще те каня на вечеря.
Аз живея на Буковец - улицата срещу входа на болницата, все направо, докато свърши - там съм  bouquet

Мерси много zа поканата,с удоволствие. Love
Аz живея на улицата на болницата,на Радецки най на баира по4ти. Hug
Цитирай
Аз се появих отново. Нещо не ми остава много време да стигна до компютъра на последък. Като е хубаво времето ходим на кухня, а после на кафенце по центъра и така разходки по цял ден. Ще се радвам да се видим на кафенце някой ден.
Цитирай

Здравей HubaBuba! Още една мама родена в Троян, но вече 9 години в (около) Пловдив. Привет и на другите троянски мами!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора