Ползвате ли евтина козметика?

  • 9 505
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 293
Цитат
http://www.bgphoto.net/photos/1818/o632782971397656250.bmp
Е такава е формата на спиралата! Ако някой каже и как се казва фигурата ще направя шпагат  35 Призма май се казва  ooooh! Леле колко ме е срам  Embarassed

Мда... Фигурата е триъгълна призма. А сега шпагата  Joy

# 16
  • Мнения: 698
Не. Ползвам Орифлейм и Ейвън, които не са най-скъп вариант, а съм и продуктите ми харесват. Никак не съм доволна от червила на Golden Rose, както и от тези на Лореал, така че нещата са относителни и цената и марката не са абсолютен критерий...

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Имам и скъпа и евтина козметика,миналата седмица си купих страхотни черни сенки блестящи даже за 1.80лв на Катрин АРли или нещо такова.Спиралите и ФДТ са задължително скъпи.

# 18
  • Мнения: 2 910
Ползвам и скъпа и ефтина козметика. Спирала напр., когато су купувам предпочитам да е скъпа, но пък има едно червило на Golden Rose, което много си ми харесва-№ 109 и от години все него си го купувам.

# 19
  • Мнения: 5 299
Старая се нещата които ползвам да са качествени PeaceНо не се хвърлям на супер скъпите неща.
Това е и моят отговоор, макар че доста често напоследък се изкушавам, и голяма роля играе точно този подфорум Blush Много ми беше чудно, как аджеба всички хар4ат луди пари за суперскъпа козметика newsm78 Като цяло съм в средната графа, лаковете ползвам от по левче, макс. 2 - за сенки същата работа Mr. Green  Най-скъпото ми нещо мисля, че е спирала на Макс фактор за 20 лв  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 178
Фдт и спиралата ми са скъпи,с другите неща правя компромис.

# 21
  • Мнения: 5 317
Имам и скъпа и евтина козметика.

# 22
  • Мнения: 3 835
Старая се да съм по средата на "евтината" и "достъпната" козметика. Понякога имам и "пристъпи на егоизъм", когато си купувам нещо наистина скъпо.  Blush

A българска и евтина не са синоними!

Последна редакция: сб, 18 мар 2006, 23:29 от Стики

# 23
  • София
  • Мнения: 10 309
Малко е относително, коя козметика е евтина...
За мен евтина е козметиката на Ейвън, ползвам някой неща. А от българските, ползвам тоник на Биотрейд, в началото бях доволна, вече не толкова... пробвах крем на Елеа... не ми хареса въобще, учудена бях, че тук толкова го хвалят  newsm78 пак по препоръка от форума взех и гел за измиване на Българска роза- Карлово, изхвърлих го с чиста съвест за нищо не става...
Ефтиното, определено ми излиза скъпо  Wink

Последна редакция: сб, 18 мар 2006, 19:54 от nad_tab

# 24
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Аз също имам и скъпа и евтина козметика, българска не ползвам, спиралите са ми скъпи и фдт, кремовете и лосионите за тяло също.

# 25
  • Мнения: 398
Ползвай такава козметика каквато ти понася кожата.
Аз се напатих от козметика на Диор и сега много внимавам.
За "една торба пари" си купих цялата серия на Диор и за два дни станах като "маймунски г*з"...лицето ми,около очите,врата ми всичко беше  в много ситни пъпчици,а около носа ми се белеше.
Направих рекламация.Върнаха ми парите,взеха си всичко,но не ми възтановиха лицето #2gunfire...Последваха седмици с непрекъснато мазане с лекарствени кремове...
От тогава ползвам крем на Гарниер за чувствителна кожа и не смятам да пробвам нищо друго.

# 26
  • Мнения: 6 713
lubopitna, какъв е този крем на Гарние за чувствителна кожа и колко струва? Grinning Grinning

# 27
  • Мнения: 811
от кремовете за смесена кожа на avene(25лв) i bioderma(ок.40лв) не останах доволна,ама си ги измазах,че ми бе6е жал,сега ползвак крем за 3лв.на хималая-перфектно матира.кожата ми не се омазнява изоб6то през целия ден  Grinning

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Ползвам предимно евтина козметика. На мнение съм, че не винаги скъпото е гаранция за качество. Имам чувствителна кожа, но съм подбрала продукти, които ми пасват чудесно. На джоба също  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 317
lubopitna, какъв е този крем на Гарние за чувствителна кожа и колко струва? Grinning Grinning

Въпроса не е към мен,но предполагам,че става въпрос за Garnier-essentials.Струва около 6-7лева.И аз съм доволна от него. Peace

Общи условия

Активация на акаунт