Ползвате ли евтина козметика?

  • 9 503
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Какво ще рече евтина козметика? Ако става въпрос за българска, не, не ползвам.

# 31
  • Мнения: 2 534
Основно продукти на Орифлейм , но лаковете винаги са от тези по лев , два .

# 32
  • Мнения: 1 183
Ползват Орифлейм, но не заради цена или нещо такова, а защото имам информация за продуктите и това как ще повлияят на кожата ми и знам че ако нещо не ми понесе мога да я върна!!!!
Не мисля, че мога да си правя компромис със себе си по-този въпрос, защото както накой каза по-долу евтиното излиза винаги по-скъпо!!!
А за българскато козметика не ползвам по-скоро защото нямам информация за продуктите и нямам гарция за качеството им, защото това че е скъпо не значи че е подходящо за теб!!!!!
Например баба ми от години ползва яйчен шампоан и беше много доволна до последната опаковка на същата фирма от която направи такъв обрив, че влезе в болница!!!
Затова не мога да си правя компромис със себе си!!!

# 33
  • Мнения: 5 539
Когато бях студентка, нямах пари и ползвах само евтина козметика Mr. Green
Сега ползвам всякаква козметика - скъпа, евтина, стига да ми пасва на кожата. Нямам чувствителна кожа и затова мога да си позволя да ползвам и по-обикновени продукти. Не го правя обикновено, купувам си скъпи неща, защото искам да експериментирам... и от суета Embarassed
Не правя компромиси с няколко неща: спиралата за очи винаги ми е от по-скъпите, фон дьо тенът също, кремовете ми са от среден клас; за лак повече от 2 лева не давам Mr. Green, а останалите неща - както дойде и каквото ми хареса bowuu

# 34
  • Мнения: 1 269
Аз ползвам сенки Рубироуз, моливи Голдънроуз, спирала на Лореал или  на Ейвън, червилата са ми най-различни -Буржоа, Перфект,Макс Фактор. Пудра и фондьотен не ползавам. Кремовете в последно време са ми на Регал - с креатин и ленено семе-много добре ми се отразяват. Шампоаните , маските и балсамите избирам много внимателно и при възможност си ги купувам от чужбина, защото у нас вносната козметика в по-честите случаи е менте, за съжаление.

# 35
не ползвам,не е качествена Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 1 493
Ползвам български кремове, тоалетни млека и сенки на "Golden Rose", много съм доволна. Червилата ми са маркови, не съм попадала на качествени наши. Ползвам китайски маски за лице / приличат на мокрите кърпички, с отвори за носа, очите и устата и са напоени с различни натурални продукти/ 1.60 лева бройката. Много съм доволна, слагаш маската на лицето си и 20 минути си вършиш работата, после я сваляш , измиваш се и готово. Спестява ми 30 лева при козметик и 2 часа време !
За мен е важен ефекта, а не цената и името на фирмата производител. Ако е добро, защо да давам повече пари за името на фирмата ? Не , благодаря !  Naughty

# 37
  • София
  • Мнения: 10 301
Много съм доволна, слагаш маската на лицето си и 20 минути си вършиш работата, после я сваляш , измиваш се и готово. Спестява ми 30 лева при козметик и 2 часа време !
За първи път чувам за такава маска  newsm78
А напиши какво точно пише на нея, да проверя утре в аптеката  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 116
Ползвам бяла козметика на Ейвън и гримове на Орифлейм! Според мен не са от най скъпите а пък са качествени Peace  Българските не ми понасят... Sunglasses

# 39
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Лакове. Избирам ги предимно по цвят, не като цена,  но повечето, които имам определено са към 2-3 кинта. Гланцове на GOLDEN ROSE не заменям за нищо.  Naughty Колкото и различни марки да съм си купувала, от тях съм най-доволна. Останалата козметика ми е скъпа.

# 40
  • Мнения: 6 472
Ами зависи. По- голямата част от козметиката ми е тип "среден клас". Кремовете ми за лице са си доста скъпички, но това е защото имам склона към елергични реакции кожа и ползвам медицинска козметика. Повечето от  кремчета за ръце и крака, маски за коси и т.н са от българските, макар и не от най- евтините куче марки.

# 41
  • Мнения: 255
Изкушавала съм се няколко пъти да си купя евтина българска козметика, но винаги съм оставала разочарована - кремовете и лосионите не попиваха добре, създаваха ми неприятно усещане си оставаха неизползвани. Дълго време ползвах основно козметика на Garnier, Лореал, Dove и др.  и бях доволна, но постепенно започнах да си купувам малко по-висок клас бяла козметика и бързо усетих разликата, в момента ползвам най-вече козметика на Vichy и Iv Rocher.

# 42
  • Мнения: 2 550
Не, не ползвам.
Може да звучи снобско, но не обичам да си правя експерименти с кожата и не само. Не мога да свържа евтината козметика с качество  Blush

# 43
  • Мнения: 7 430
Имам и скъпа и евтина козметика...

И аз така - само дето нито една, нито другата ползвам  ooooh! или ако го правя - е много рядко Confused

# 44
  • Мнения: 277
За почистване на лицето ползвам от много време само и единствено почистващо мляко на "Българска роза - Карлово". Всичко останало, което съм пробвала, кожата ми не понася добре.  Не виждам причина в този случай да се хвърлям на скъпото  Rolling Eyes
Но другите неща, които ползвам, не са български, но това не значи, че са скъпи, де... Ползвам предимно Ейвън откакто станах Представител, но от едно от червилата им получих алергична реакция и го върнах. Купих си после някакво течно от кварталното магазинче за 2,80, понеже имах спешна нужда - никакви проблеми  Sunglasses
Така че всичко е относително.

Общи условия

Активация на акаунт