Махане на памперс и биберон

  • 116 309
  • 1 640
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 543
Не мисля, че има връзка с биберона, освен ако преди това детето не е било супер спокойно.

Той никога не е бил спокоен, пък какво остава за супер спокоен. Но да кажем, че по неговите стандарти беше .... поносим. Абсолютно ми прилича на нощни страхове (или терори, и аз не знам как се казват). Довечера ще пробвам да го събудя към 23:30 да видим какво и защо.

Най-забавното е, че е толкова спокоен като е заспал сега без бибата - за първи път да му видя така лицето спокойно, без да е или с биба или пък със зяпнала уста.

Хайде и това ще преборим, няма къде да се ходи Hands Muscle

# 1 636
  • Мнения: 1 565
Най -вероятно го мъчат зъби ,защо не пробваш да му дадеш малко Панадол преди лягане може да се почувства по добре

# 1 637
  • Мнения: 4 706
Най -вероятно го мъчат зъби ,защо не пробваш да му дадеш малко Панадол преди лягане може да се почувства по добре
Как ще дава лекарство на здраво дете #Crazy
Щъркел понеже и тези страхове ги минахме, веднага след тръгването на градина /при това беше ходила вече на ясла/, няма смисъл да го будиш. Детето просто както казваш пищи, не чува изобщо какво му говориш, сяда в леглото и хлипа. До 1-2 седмици минава от само себе си. Първо я оставяхме, докато се осъзнае, после даваме водичка и ляга и пак заспива, сутрин не помнят какво са правили, моето беше на 3, и говореше, но не помнеше нищо. Отминава от нищото, както се и появява.

# 1 638
  • Мнения: 543
То да хлипаше и плачеше - окей. А той се мята из леглото със страшна сила и си удря главата. И крещи. Тази нощ (на светната нощна лампа) пак плака 3 пъти, но без тези драми. Само дето мен сън не ме хвана от стрес и напрежение кога ще запищи.

Между другото -- продължава да си носи срязания биберон навсякъде. Той е закачен за една мека кърпичка (плюшена) и с нея се галеше и си играеше. Сега продължава да го прави.

Общо взето съжалявам, че му махнах биберона. Можеше още да изчакам...

# 1 639
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 379
Включвам се само,да те успокоя,че и моя син е същия - мята се,крещи адски силно,даже рита с краката по дъската на кошарата,върти се през нощта...На 1 год и 10 месеца е.Тъкмо беше започнал да спи по-спокойно,но след снощния кошмар видях на сутринта,че има кръв по венеца - избива му кътник.При нас това се оказа проблема.А отделно,че го е страх,страх го е от тъмното.Знам,защото сам казва "Тах" Heart Eyes Успех!

# 1 640
  • Мнения: 543
благодаря на всички за успокоението и подкрепата! За капак сега е и болен и съвсем му е кофти на детето... Frowning1

Има някакви по-спокойни моменти и такива, в които направо пощурява. Вече не знам какво да мисля... Но сме без биба вече седмица.

Общи условия

Активация на акаунт