E S P R I T ?

  • 5 158
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Цял денднес зяпам сайта им и си харесах страшно много неща. Освен това цените в сайта не са чак толкова високи и все едно панталонче за 80 лв мога да си позволя, а и магазин в София имат. Чуденката ми е дали цените в магазина тук са като в стръницата им или са по-надутички. Някой да има инфо?

Eто страничката:  http://www.esprit.fr

# 1
  • Мнения: 364
извинявам се за въпроса, но къде е магазина?   Embarassed марката определено я харесвам  Grinning

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Много хитри неща има, само че някой ще сподели ли къде има магазин?

# 3
  • Мнения: 18 542
Partnership store
Esprit Partnership Store Mall of Sofia
Al. Stamboliiski Blvd./Gen. Skobelev Blvd.
1000 Sofia
Bulgaria

products
Accessories
Men - Casual
Women - Casual
Women - EDC

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз съм влизала в детския esprit(но отдавна, а там е за деца над 2 години и разгледах набързо) - цените май не бяха ниски. Обаче сега погледах ориентировъчни цени в сайта:
40 evro- значи може и да не са с огромна надценка тук.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
Не може да не сложат надценка, освен ако нямат някаква фирмена политика.

# 6
  • Мнения: 1 193
В Бг цените са други, със сигурност. Аз също съм фен на марката и добре, че моя приятелка ми носи това онова от вън.

# 7
  • Мнения: 18 542
В Бг цените са други, със сигурност.
И аз имам такива подозрения  Confused

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мами,къде е този магазаин в София?На Скобелев със сигурност няма .А на Стамболийски знае ли някой в коя част се намира?.
В чужбина EDC не е евтино,но пък правят страшни намаления.Тук не знам каква е хавата:-)

# 9
  • Мнения: 35 891
спомням си, 4е преди 2 години се бях влюбила в една бяла къса пухенка /страхотна/, намалена беше 40 лв., но така и не си я взех; техни спортни продукти предлагаха и в подлеза на НДК в един от магазините и в базара, който е точно под самото НДК, като влезеш - първият или вторият щанд от дясно, но не съм ходила скоро и не знам дали магазините са още там

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Този щанд го знам.Аз питам за магазин.Иначе има техни продукти тук там.Купувала съм си.Макар,че колко са техни не е ясно.Балкантекс със сигурност знам,че шият и за тях.А те имат магазин на графа.
http://www.balkantex.com/ ето сайта им.

# 11
  • Мнения: 35 891
Esprit, за теб е ясно от къде ти идва ника  Mr. Green

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
мдааа:-)) голям фен съм на тази марка и кипра по принцип:-))

# 13
  • Мнения: 18 542
Адресът по-горе го взех от сайта на Есприт. Даден е на ъгъла на двете улици, но не знам дали наистина съществува.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
преди и този адрес го нямаше в сайта:-))

Общи условия

Активация на акаунт