Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Днес тръгнах да купувам на Бюбхен шампоан за вана за нероденото си бебе, но всички бяха с разни екстракти: с етерични масла за по-спокоен сън и тем подобни. Не са ли алерген тези етерични масла? Thinking Не пишеше нищо за препоръчителна възраст... Rolling Eyes
Подходящи ли са за съвсем "прясно" новородено бебче?
Цитирай

София

по добре за начало не купувай такъв...ако държиш на бюбхен wasch gel-а е мн добър.
а все си мисля, че щом нещата с невеен не се препоръчват за малки бебоци и етеричните масла няма да да подходящи...
а имат и мек крем шампоан за тяло и той е без е. масла...имат всъщност доста продукти без масла в тях...
Цитирай

варна

Много е хубаво и става за новородени,аз го ползвах и го ползвам с комбинация с млякото за тяло с етерични масла(в началото мажех с преварен зехтин,а след 2-рия месец с млякото) много съм доволна! newsm10
Цитирай

плевен

За съвсем прясно най-добре преварен зехтин,етеричните масла са доста силни и по-добре изчакай да станете поне на месец-два.
Цитирай

Аз не бих ползвала за новородено  Peace
Цитирай

София

За съвсем прясно най-добре преварен зехтин...

Какъв зехтин? За измиване говоря... Laughing

По-точно за този. В описанието пише подходящо за кърмачета... Това именно ме обърква. Thinking
Цитирай

София

Аз го къпех кото новореден само с водичка .Около 1 месец така и след това започнахме с бебешкия шампоан на Нивеа и не сме имали проблем.Ако те притеснява това според мен си го къпис вода само пък по натам вземи друго шампоанче за вана без етерични масла.Аз от Нивеа съм много доволна
Цитирай

Казанлък

Защо не пробваш Мустела - има продукти за новородени и е хипоалергенна козметика!
Цитирай

София - Младост 1А

Аз до втория месец не съм ползвала шампоан. Сапуна ми е на Клоран и такъв шампоан си купих. Заради едни обриви купих някои неща и на Мустела. Страхотна бебешка козметика. Препоръчвам ти я.

Успех и хубава вечер!
Цитирай

София

В началото използвах Нивеа, шампоан, детски сапун.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.