Бял списък-за София!

  • 1 104 914
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 845
  • София
  • Мнения: 1 344
Отдавна се каня да сложа един лекар тук,и най-накрая му дойде реда-д-р Калин Димитров от Токуда-ортопед,внимателен,обяснява подробно,през месец ме кара да водя бебето,за да види как се развива...

# 1 846
  • Мнения: 0
др.Станев и др.Асенова от Лозенец са страхотни специялисти! Те ми водиха раждането в Света София на Мазнейкова! Мога да кажа, че наистина са добри лекари и имат страхотно отношение!  Hug

# 1 847
  • Мнения: 0
Няма как да прочета всичко, за да знам дали името й е тук - д-р Катя Кирова - УНГ специалист, има специализация и за аудиология. Страхотен лекар. Приема в Окръжна болница и кабинет на ул.Позитано 10 (медицински център Лора). Горещо я препоръчвам на всички! И за деца, и за възрастни!

# 1 848
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Д-р Кратунков от ''Св.Екатерина'' детски кардиолог.Изключително внимателен, любезен , лъчезарен лекар и добър специалист.Хванахме го на вратата, но заради бебчо се върна и го прегледа.Препоръчвам го на всички майки , на които им предстои да си водят детето на кардиолог.

# 1 849
  • гр.София
  • Мнения: 30
ДОЦ. ВИОЛЕТА ДИМИТРОВА работи в"МАЙЧИН ДОМ"и преглежда в мц"ФЕМИНА" много добър спициалист.Всичко което каза се оказа вярно.Препоръчвам я на всички бъдещи мами.

# 1 850
  • Мнения: 57
Всъщност, има ли някъде списък-в буквалният смисъл на думата, на добрите лекари в София?
Виждам 124стр. не бих могла и половината от тях да прочета.

# 1 851
  • София
  • Мнения: 2 430
Всъщност, има ли някъде списък-в буквалният смисъл на думата, на добрите лекари в София?
Виждам 124стр. не бих могла и половината от тях да прочета.

??? Joy а,жестоко.Предлагам ти да направиш предложение на НЗОК,да направят "буквален списък на добрите лекари".
Нали знаеш,че понятията "добър" и "лош" са субективни,ако за мен даден лекар е лош,то за друг е the best.

# 1 852
  • Мнения: 57
Всъщност, има ли някъде списък-в буквалният смисъл на думата, на добрите лекари в София?
Виждам 124стр. не бих могла и половината от тях да прочета.

??? Joy а,жестоко.Предлагам ти да направиш предложение на НЗОК,да направят "буквален списък на добрите лекари".
Нали знаеш,че понятията "добър" и "лош" са субективни,ако за мен даден лекар е лош,то за друг е the best.

Какво  общо има НЗОК? Нали в тази тема се пишат имената на добрите лекари, според изказалите се тук. Въпросът ми е,  дали има  някой от темата,  не от НЗОК  си е направил труда да напише имената събрани от темата на едно место, както се прави в много други теми.
Благодаря ти  за отговора!

# 1 853
  • София
  • Мнения: 2 430
Ами тогава,бъди конкретна в питането си.
Иначе ,преди време аз и още две-три момичета си направихме труда да направим списък с имената,колко гласа "ЗА" или "Против",поразрови се в страниците назад и ще ги намериш,но това си е много труд.За улеснение,гледай публикации поне година и половина назад,мисля,че тогава го превихме

# 1 854
  • Мнения: 57
Ами тогава,бъди конкретна в питането си.
Иначе ,преди време аз и още две-три момичета си направихме труда да направим списък с имената,колко гласа "ЗА" или "Против",поразрови се в страниците назад и ще ги намериш,но това си е много труд.За улеснение,гледай публикации поне година и половина назад,мисля,че тогава го превихме

Да, точно за това питах! Ще се поразровя, но не вярвам да успея, като гледам колко поста има в  темата. Но ако го намеря, ще го постна и тук, а би било добре да седи и на първа страница. Peace

 Laughing Намерих черният списък-за  сега.

Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 13:29 от *shushi*

# 1 855
  • Мнения: 1
проф. Марта Балева, невероятен човек, имунолог към Александровска болница   bouquet

# 1 856
  • Мнения: 242
проф. Захари Кръстев - гастроентеролог. Изключителен специалист, много внимателен. Посещавам го от 2 години за различни проблеми и всеки път се справяме с тях !

# 1 857
  • Мнения: 0
И аз съм на твоето мнение.

# 1 858
  • Мнения: 2
Др. Виктор Жечков - стоматолог
Др. Любомир Димтиров - личен лекар
Много съм доволна и от двамата, освен това са ми на много удобно място, и двамата работят в собствени кабинети в една и съща сграда на ул. Вежен, мисля че беше Вежен 12, но не съм съвсем сигурна. Големи специалисти са и двамата, а и работят в нови модерни кабинети; когато си запиша час, никога не ми се е налагало да чакам...

# 1 859
  • София
  • Мнения: 1 344
Слагам др.Монова тук-мамолог в 25 п-ка,прегледа ме,въпреки,че моят доктор беше объркал направлението,жената ме прегледа на ехограф,обясни ми как да си преглеждам сама гърдите,имаше и чувство за хумор...

Общи условия

Активация на акаунт