Донори на сперма

  • 5 342
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,аз съм Мони от Бургас и съм изправена пред имам чувството най-голямата дилема в живота ми.От доста време искаме бебе с половинката ми и след дълги изследвания стигнахме до момента,в който ми връчиха един лист с кратки критерии и ми казаха "избери донора".Гледам тези 9 човека и виждам толкова малко информация,че май се панирам...Започнаха милион въпроси да се въртят в главата ми и разбира се се разрових в интернет.Намерих сайт за донори,повечето от Дания,след мнооооого четене и повече гугъл транслейт мисля,че избрах двама фаворити.Идеята,е че все още ме е страх идва въпроса разбира се ще дойде ли точно този материал,който очаквам??Всичко ли ще бъде наред....Моля,ако има някой минал през това да ме посъветва,какво да правя,как да превъзмогна страха си и най-вече на кой да се доверя на лист с 10 характеристики или на доста по-подробна информация в чуждестранен сайт.Наистина имам много малко време да го реша ...

# 1
  • Мнения: 1 844
Не мога да говоря от личен опит, защото не съм преминавала през подобен тип дилеми,
но мисля, че единствените критерии, които следва да те интересуват са здравето и генетичните особености на донора (раса и тн)
Ти и твоят партньор ще бъдете родителите на бъдещото ви детенце, вие ще сформирате този нов човек.

# 2
  • Мнения: 39 283
Гледаш да се доближава май много до твоя приятел по цвят на очи, коса, кръвна група и резус фактор. Генетично не се изследват кой знае колко. Ако има и информация за професия или някакъв интелектуален багаж.

# 3
  • Мнения: 4 755
Минала съм през това - единствено трябва да те интересуват здравето на донора, цветът на кожата и качеството на материала.

В държавата, в която аз съм правила донорско инсе, изобщо не ти дават да избираш ти - избира клиниката на базата на моите характеристики - ръст и общ изглед (коса, очи). Когато сте двойка, предполагам, че гледат характеристиките на мъжа.

Моето дете доста прилича на мен, но е по-светло. Красиво дете е, но най-вече ЗДРАВО! Пада си малко инатче, което не е от мен със сигурност, но се надявам, че като излезе от бебешкия пубертет, ще стане по-сговорчив  Grinning

# 4
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
И аз гледам същите 9 листа ... И наистина е ужасно изживяване. Датската банка ми се вижда солена ... Особено с моя резус фактор.
Прецени шанса за успех и дали ще можеш да си позволиш няколко опита... Това беше определящо за мен при избора.

Димитър, донора е анонимен и трябва да минат шест месеца, да ви изследват за спин и други болести. После може да дадете материал, който да се изследва и замрази. Обикновено трябват повече от една проба... Ако имате желание, направете го, хора като мен и ММ имаме нужда от този акт на милосърдие.

Последна редакция: ср, 08 юли 2015, 22:44 от y♥♥li

Общи условия

Активация на акаунт