Нашите second hand находки - тема 30

  • 110 787
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 551
Дрехата имат и онлайн магазин но цените са високи...както и на Ремикса Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 229
Благодаря за новата тема и аз   bouquet
Някой да знае цената в ЗЗ в момента?

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 240
Тарталета,
Скрит текст:
вие не бяхте ли в чужбинско Rolling Eyes

Сме, да

Последна редакция: ср, 10 юни 2015, 21:00 от Тарталета

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Кога ги навъртяхм 30 newsm78 Напоследък съзнателно се въздържах от крастата, наречена ВУ, но.....в ЗЗ нали бяха преди зареждане, цените направо без пари, и си взех тънък лятен пуловер в бананово и два летни панталони за дребния. Пуловера уж щях да го празплитам, че преждата ми хареса, но като го облякох, установих, че хич ни и лош и си го нося и на работа. И ако дребният не мрънкаше, че искал да излизаме, сигурно и още неща щях да си взема. Нищо, на новото зареждане -нов късмет Sunglasses

# 19
  • Мнения: 2 883
Обещаните снимки (с телефон са, панталонките не бяха напълно изсъхнали и за това са на мокри петна)
1
2

Чантичката - някой може ли да прецени според снимката дали това е естествена или изкуствена кожа?
1
2

# 20
  • Мнения: 1 338
Абсолютно се влюбих в чантичката, без да ми е от значение каква кожа е  Heart Eyes и такива панталонки как искам да си намеря, обаче все на много грамадни номера попадам или на някакви XXXXSS- ки  като за Барби  Tired

# 21
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Крайно време е утре да снимам и да се опитам да кача и моите неща, напоследък доста имам. Laughing

# 22
  • Мнения: 3 675
Чантата е страхотна,точно такива модели обичам.Панталонките също са супер.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 361
Обещаните снимки (с телефон са, панталонките не бяха напълно изсъхнали и за това са на мокри петна)
1
2

Чантичката - някой може ли да прецени според снимката дали това е естествена или изкуствена кожа?
1
2
Така като я гледам, мисля, че е изкуствена. При шевовете най-лесно се познава.

# 24
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Благодаря за новата тема   bouquet

Така и не намерих време, по дяволите, да се добера до текстила в ЗЗ  Tired
А така да ми трябват квадратни възглавнички...

Нищо, взех си няколко парцала от 50те стотинки.
3 рокли и един гащеризон:
Скрит текст:






Червената няма такъв грозен ръб там, просто не съм изпънала хубаво долния пласт  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 551
Благодаря за новата тема   bouquet

Така и не намерих време, по дяволите, да се добера до текстила в ЗЗ  Tired
А така да ми трябват квадратни възглавнички...

Нищо, взех си няколко парцала от 50те стотинки.
3 рокли и един гащеризон:
Скрит текст:






Червената няма такъв грозен ръб там, просто не съм изпънала хубаво долния пласт  Mr. Green
Страхотни неща...ЗЗ къде да търся....най-зареден в нашият град? Laughing

# 26
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
 Hug

Аз само един знам - този на Филипово  Peace

Преди беше на В. Априлов.

# 27
  • Мнения: 551
Благодаря  bouquet  bouquetдалече ми е Филипово...преди на В.Априлов съм влизала...винаги с нещичко...онзи ден ми се видя че на централна гара не работи Фраш...или съм се объркала Laughing Laughing

# 28
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Преместиха го в Дома на техниката на Гладстон Wink
Не съм го посещавала. Аз ходя в магазина им на "Шампиони", но само когато имат намаление. Дрехите им са скъпи. Една тениска е между 5 и 7 лева. Да бе!

# 29
  • Мнения: 46 508
Нашата Мания затвори до септември и съм в депресия  Mr. Green
От последните покупки (преди затварянето в зала Нова имаше -40%) - ризи за мъжа ми, нямаше неговият размер с къс ръкав, но си взе 5-6 с дълъг. Смяташе да ги носи есента, обаче му обясних за темата за стилните мъже и че ако си ги навие, както когато ремонтира колата може да си ги носи и сега  Joy
Пускам 2, които вече е обличал. Коланът също е от там Simple Smile

Скрит текст:
Същата взехме и в оранжево



Абсолютно се влюбих в чантичката, без да ми е от значение каква кожа е  Heart Eyes

+1  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт