Виброцил

  • 13 851
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,искам да ви попитам за капките Виброцил.Днес понеже бебка има запушен нос и се обадих по-телефона на личната лекарка и тя ми каза да и взема въпросните капки.Искам да ви попитам дале са ефектни и стават ли за 7мес.бебе.Защото нашето педи все лекува по-телефона.По принцип в момента има запушен нос без видима хрема а сякаш вътре и ври нослето.Сутринта имаше и гурлички. Praynig

# 1
  • Мнения: 1 181
виброцила е добър. Ние го ползваме, когато Павел има хрема или е със запушен нос. Може да прилага при деца над 6 месеца.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 699
И аз го ползвам виброцила от миналия месец,когато бебка беше почти на 8 месеца!

# 3
  • Мнения: 3 042
виброцила е добър.  Може да прилага при деца над 6 месеца.

 PeaceДа така е.

Но аз прибягвам до него само в краен случай, когато хремата продължи повече от седмица и няма видимо подобрение. Иначе ползвам физиологичен разтвор. Но щом докито е казало, трябва да го слушаш.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 439
Според нашето педи виброцилът не е подходящ за бебета твърди, 4е друго освен Коларгол не бива да се слага дори и в нослето на 3 годишния ми племенник.

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз ползвам Виброцил и съм доволна.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 754
При Дияна Виброцила помага. Редувай го с физиологичен разтвор. Давай и витамин С.

# 7
  • Мнения: 411
И ние сме с виброцил...има много хубави какпи бивацин,но не се намират в аптеките..и то няма дреуг вариант освен виброцил.А колко помага...не може съвсем да не помага.

# 8
Благодаря ви момичета,вече капнах от капките на бебка сега диша по спокоино.Купих и витамин С и от него сложих,намазах и крачетата с мас да я загрее.Дано само да не вдигне температура.Ще и сложа после и от Стеримар.Незнам дали утре да я карам на преглед педито нищо не каза, newsm78ако е добре няма да я водя но ако нещо се усъмня ще бягам на преглед.Хич и нямам доверие на нащо педи.Ще я сменям много е разсеяна.

# 9
  • Мнения: 3 042
намазах и крачетата с мас да я загрее.

За мазане на крачетата с цел загряване  при хрема и настинка мога да ти препоръчам едно кремче на билкова основа /то е точно за тази цел/ продава се в аптеките. Детето трябва да няма Т, защото кремчето загрява.
Кремчето е "Пулмекс бебе" съдържа евкалиптово, ментово и разни други масла. Много съм доволна от него. То е за бебчета над 6м, но на синът ми го исписаха, когато беше на 2,5м /разболя се покрай каката и беше ужас/. От тогава винаги при хрема го ползвам и при малкия и при каката.

# 10
  • Ruse
  • Мнения: 390
тези капки ни ги изписаха когато беба хванала една хрема като бе6е на само 2 месеца #CrazyБеше ме много страх да й слагам капки като е толкова мъни4ка но горкото неможеше да диша и й ги сложих.За два дена й се отпуши нослето и спрях капките

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
Чета и се  Shockedи пак чета, и пак се  #Crazy
не е истина просто.
Как съвсем спокойно си слагате капки в носа на толкова малки бебета...
Не че капките за нос ще ви излекуват хремата.....
А Виброцил (само в много краен случай) се слага за един тип секрети и т.н....
За толкова малки бебета капки с активна съставка не е никак, ама никак препоръчително.
Физиологичен разтвор по - може, ама да посегнеш към Виброцил е малко несериозно.


# 12
Благодаря ви.rubi непременно ще взема такова кремче.  bouquet

# 13
Незнам дали е сериозно или не, но това ми издектува педито по телефона.

# 14
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
Незнам дали е сериозно или не, но това ми издектува педито по телефона.

Браво на педито Crazy
Обясни ли ти защо Виброцил, а не Олинт например. Thinking
А защо не Ксилометазолин (което е Олинт всъщност). newsm78
А защо не Резоксим newsm78
А защо не Коларгол newsm78
Или днес е решила да предписва Виброцил на 7 месечните бебета?
Поздрави я от мен вашето педи.

Общи условия

Активация на акаунт