Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Варна

Напоследък се чувствам доста зле, все едно съм парцал....
Чувствам се изтощена, без сили и т.н.  Sad

Тази седмица бях с хрема ли, грип ли - не знам, винаги се лекувам сама, но бях с такова зверско главоболие и болки в очите, пък работя на компютър и стана "мамата си трака" (сори за израза).  ooooh!

Обяснявам си го с така наречената "пролетна умора", признавам си, че през зимата не ядях достатъчно плодове.... Май е трябвало поне някакви витамини да си купя, за да компенсирам... Tired

Ако някой приема витамини, да сподели кои според него са добри, че мисля да си взема, няма как... Confused
Цитирай

Белгия/София

Взимам понякога, да.Мога да ти препоръчам просто да са на хапчета,а не разтворими. Има хубави на пазара ни.  Peace
Цитирай

Варна

Взимам понякога, да.Мога да ти препоръчам просто да са на хапчета,а не разтворими. Има хубави на пазара ни.  Peace

Да, за такива и си мислех, да са на хапчета, обаче като знам колко много видове има!  ooooh! Пък предпочитам тук да събера положителни мнения за някакви не много скъпи, отколкото в аптеката да ми пробутат нещо.... Smile
Цитирай

Центрум Peace
А към разтворимите витамини и аз имам специално отношение.
Цитирай

София

Центрум и аз пия  Wink доволна съм
Цитирай

Аз пия Цитросепт - екстракт от грейпфрут, от доста отдавна, с прекъсвания и се чувствам супер Smile Тук е писано http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=0601f4faea6aac379bd3 … c=31421.msg603314
Освен това пия от скоро Калмацин Smile - калций, магнезий и цинк, с цел да избегна косопада след раждането
Цитирай

Sofia

много витамини пия по предписание на диетолога ми
Закуска :1 разтв.табл. вит.с(1000mg), 2 хапчета невробекс( В1 + В6+ В12) 1 хапче витА.
Обяд: 2 хапчета невробекс( В1 + В6+ В12).
Вечеря: 1 разтв.табл. някакъв мултивитамин с минерали 1 хапче витЕ.
Цитирай

Не, никога не съм вземала витамини. Сигурно не е хубаво това, ама... newsm78
Цитирай

Варна

Аз съм по принцип много кекава, много бързо настивам и все подсмърчам.  Tired

Имам една колежка, с която работим в една стая, е, никога не съм я видяла да е с хрема, за разлика от третата колежка и мен.

Скоро я чух да казва, че непрекъснато пие от вит. С, на хапченца който е, българския.

Дали наистина има ефект, ако се пие само от него? При нея явно действа.... newsm78
Цитирай

на косъм

аз  пия мултитабс и вит.С, не са скъпи за мен . Sick
Цитирай

София

Пия Центрум  ,но да не забравяме че идва пролетната умора и витамините едва ли ще я спрат
Цитирай

Бристол

Едни от най добрите витамини са Центрум и Допел Херц от А до Я. Пролетно време тялото винаги има нужда от повечко витаминки независимо под каква форма.
Цитирай

София

Да, в момента пия мултивитамини. Като се почувствам по-изтощена веднага започвам, но не ги пия непрекъснато. Правя почивки. Laughing
Цитирай

София

Взимам рядко мултивитамини.Най-често вит.С Peace
Цитирай

София

От време на време пия. Последният път си бях купила Центрум. Хубаво е пролетно време да се направи един курс.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора