Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 630
Момичета още един път, благодаря ви за подкрепата. Все повече се убеждавам, че природата си знае работата. Тя бебка сама от два дена си яде по- начесто, вместо обичайните 3 часа, на които сама се будеше, взе да иска да суче на 2 часа. Така ме посъветваха и тук във форума. Аз просто забравих да го спомена. Та хубавото е, че тази нощ тя напълни памперса съвсем сама и доста много като количество. Аз разбира се  ще продължа да си я следя. Някак си се успокоих като рзбрах, че и някои от вас са имали подобен проблем. Благодаря и на Hedra за линка. Дано да си остана само с притесненнията и всичко да е наред.

# 16
  • Мнения: 352
Моята беба до 3тия месец все акаше на периоди от 6-8 дни - даже по едно време за 1 месец и се събираха 5 "ака"-ния! Просто.... no comment! #Crazy

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
За бебетата на кърма е нормално. Сигурно си прочела, че това е признак, че добре усвояват храната и няма какво да изхвърлят. Ние имаме периоди на неакане и на много чести акания. Вече свикнах и не се шашкам. Все пак педито ми препоръча за успокоение да опипвам коремчето на бебето. Ако е мекичко - всичко е наред. Важни са цвета и консистенцията на акитата, не броя.

# 18
  • Мнения: 303
До 9месечна ака веднъж на 4-5 дни.После като с магическа пръчка отведнъж проака нормално.Веднъж не ака 8 дни,водих я за клизма-казаха не е готова за клизма, няма нужда

Общи условия

Активация на акаунт