МЪЖЕ,КАЖЕТЕ МОЛЯ ВИ,АМА ЧЕСТНО......

  • 4 937
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: Karen
Мисля, че след като си казала ясно, че ти е неприятно, редно е да спре! Ако не от любов, поне от уважение. Не може да се забавляваш за сметка на човека до себе си!  Няма значение колко е  безобидно щом теб те притеснява! Че и двоен аршин, за него може, за тебе не!?
 202uu

# 16
  • Мнения: 112
Виж сега, Мамо Краси, съгласен съм с тези мами и татковци, които подкрепят тезата, че това държание на твоя съпруг не е насериозно. По принцип мъжете, които го правят насериозно не се държат така. Най-вероятната причина е твоя съпруг да флиртува с тази жени/момичета, независимо дали са ти приятелки или не е, че иска повече внимание, одобрение и т.н.... от теб и въобще или пък е човек, който обича да е център на внимание. Така, че - спокойно!

# 17
  • Мнения: 1 975
Ако моят правеше така ......  #2gunfire  .....

# 18
  • Мнения: 351
Не се коси Мамо Краси!
Ще рискувам и ще кажа,че жените са малко глупаво племе!Суетата им пречи да мислят трезво и в компания е нужно да ги забележи и отбележи мъж за да стане по-приятно.Но...множеството от мъжете смятат,че е под нивото им да обръщат внимание на по-грозничките/което разбирасе е много относително/...та,мисля че е много важно да накараш един човек да се чуства добре в дадена компания,а не "да го гледаш лошо от ъгъла".

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 629
Мойто мъжо и той така пуска по някоя закачка. В Метро на момичетата на входа. В магазина на продавачките, на колежките му. Обаче ако забележи да се обърна ако съм го чула ммммм спира веднага. Пък аз си мисля, че не е хубаво да се притеснява от мене. Нека си флиртува и аз го правя без да имам някаква цел или пък желания по отношение на човека с когото флиртувам. Това е въпрос на общуване. Мисля че и те имат нужда да се позабавляват. Все пак все едно и също омръзва, а едно флиртче не вреди напротив. Не искам да се притеснява от мене.

# 20
ми мене не ми е кеф дори и да си го представя (остарели схващания явно), но не виждам смисъл да се правим на маймуни, щото така или иначе са ни опнати нервите Laughing

# 21
Цитат
Мъже, какео да ги правиш...

Имаше някаква анкета за майките дали флиртуват, но не можах да я открия, та да пусна линк. 99% отговарят с "Да", а 2-3 се гордеят и с продължението.
А сега сериозно. Нормално е да каже човекът на тази или онази, че е хубава. Не е нормално обратното - да им каже, че са грозни. Работата е там, че и на най-грозната жена да и кажеш, че е хубава, тя вярва и се връзва и започва едни кривения, едни простотии... В крайна сметка се създава илюзия за някакъв флирт. Е не зная в твоя случай как е, ама тва че има жени дето сънуват някого без да си има понятие човекът си е истина. Щото им се е усмихнал. Даже после казват и че ги е излъгал понякога, щото видите ли с усмивката си бил казал незнам си какво...

# 22
  • Мнения: 53
Когато моето момиче флиртува с някого, ми е приятно да знам, че тя си има нормален, жив интерес към мъжкия пол, но си е избрала да е с мен, благодарение на старанието ми с мен да й е хубаво.  Същото мнение го има тя за моментите, в които флиртувам аз.

А пък когато видя, че разни господа, по купони и прочее, флиртуват с нея и се облизват, какво да ви кажа, на осмото небе съм от гордост, че тя е моето момиче и че привлича внимание  Grinning  Мисля, че е нормално всекимъж или жена да е доволен/доволна, че половинката му/й е харесвана!

# 23
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Благодаря ви!Успокоихте ме!Пък и честно казано като жени не може да ги предпочита пред мен,защото едната е 105 кг,а другата е ...просто не става!И както той казва,просто ги ласкае и ги предразполага да се веселят,защото това го прави само на купони.Но аз се дразня ,защото той може да не влага,но те имам чувството ,че го сънуват нощем!Пък и как може да си прегърнал жена си,да я държиш за ръка и да и шепнеш мили думи,и в същото време да казваш на жената от среща колко е красива и колко е отслабнала и още куп такива!А за флирт от моя страна несмея,защото той много ме ревнува и ще си направи грешни изводи!Ще реши,че си падам и иди му обяснявай,че е нарочно,за да го дразня!Абе глупава история!Успокоявам се с това ,че те може и да го сънуват,а като затвори вратата след тях ме изяжда и за него съществувам само аз!И за мен е само той!Пък да сънува кой каквото ще!Нали така!След последния скандал по въпроса той обеща ,че повече няма да ме дразни,но ще ведим ,като пусто го ръчка отвътре !Мисля следващия път като се случи и се почуствам засегната да се оттегля и да го оставя да си разиграе коня на спокойствие!Така ще разбера кое предпочита-да е с мен или да си флиртува и те да премират по него!Извинявайте ,че ви занивамам Embarassed ,но много ме е яд и няма с кой да споделя ,за да ми мине!


Леле, леле, все едно, че чета историята на 15-год. ученичка. newsm78

# 24
  • Мнения: 16
Така ... в общи линии може да се напише това-онова по темата, но в момента жената ме зяпа в ръцете и нема как да кажа всичко, което ми е на ум ...
Но най-общо ... първо: ако те обича наистина - то няма от какво да се притесняваш ... е, зависи какво разбираш под "флирт". Ако е само майтап и закачки на маса ...
и второ: ако те наистина са ти приятелки ... мисля, че и сама можеш да се сетиш за края на изречението ...

# 25
  • Мнения: 1 170
Ех, ръцете ме засърбяха и нямаше как да не напиша и аз нещо Mr. Green. Според мойто скромно мнение всичко е въпрос на маниер. Всеки от нас си има маниер на общуване и просто трябва да приемеш, че това си е част от човека. Аз имам много познати с такъв маниер и не виждам нищо лошо в това. Самата аз флиртувам, това ме кара да се чувствам добре, отразява се благоприятно на самочувствието ми и не мисля, че е пречка в отношенията със съпруга ми. Той самия не смее да флиртува пред мен, защото, мисля си аз, смята, че ще се разсърдя... или защото не му е по вкуса... или... незнам Rolling Eyes. Но определено ще ми е мноооого интересно да го видя Laughing Crazy.
А това дали мъжът ти, Мамо Краси, има нещо повече впредвид от невинен флирт... е, ти самата най- добре можеш да кажеш. Надали някой от тук ( освен ако не го познава ) може да ти помогне кой знае колко... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 116
Миии то си е нормолно, но аз поне гледам да го правя " в рамките на позволеното ".
По добре така токолкото да се държи като дебил.  Praynig

# 27
  • Мнения: 261
Eй,ето ме и мен!Привет на всички!Аз толкова отдавна бях пуснала тази тема,че бях забравила за нея и сега случайно влязох при татковците и видях,че пак е излязла на дневен ред.Изчетох всичко наново и ми беше интересно,защото нещата се промениха.Мислих над това, което ми казахте всички вие и вече не приемам нещата така,както правех преди Thinking.И ми е много добре,даже се забавлявам!И това го постигнах като и аз пофлиртувах ей така за спорт newsm03 и видях,че наистина нищо не се влага.Чак тогава може би го разбрах моя хубавец,ама и той мене-защото тогава той се дразнеше и ми правеше муцуни. smile3516Така че нещата се уравновесиха и вече не се караме за тия глупости-е,случва се отвреме на време да се сдавим ,но то пък не може без хич,като се има в предвид какви ревнивци сме.След такива скандалчета следва сладко сдобряване luvbedЖелая всичко хубаво,здраве и любов на всички!Живота е прекрасен!Обичайте се! txtloves

Общи условия

Активация на акаунт