Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Живеем в чужбина. Това лято ще се приберем за 2 седмици. Притеснявам се, че всички ще искат да прегръщат и целуват Криси. Тя ще бъде вече на 6 месеца, но все пак... Embarassed
Аз хем искам да я покажа на всички, защото е моята гордост, хем не искам да мине през ръцете на всички роднини, приятели и познати.
Досега се справяме блестящо само мъжа ми и аз  Very Happy
Цитирай

Amsterdam, The Netherlands

Здрасти от мен и Алекс. Тои е на 8 месеца и малко и след седмица ще си ходим в БГ. Положението с роднините е същото ама се надявам понеже всички знаят аз като малка как не давах на никои да ме целува, да не посягат и на Алекс. Ако са позабравили ще им го напомня без изобщо да се смущавам кои обиден и кои не. Все пак аз си решавам за детето си.
Успех!
Цитирай

USA

Като не искаш да ти прегръщаш детето си кажи. Вярвам, че роднините и приятелите ти ще ти уважат желанието
Цитирай
Нали знаете в БГ как хората лесно се обиждат като им кажеш нещо дето не им харесва.
А на мен хич не ми се иска да си развалям отношенията. Може би дипломатичността ще помогне, ама аз май нямам такава.  doh
Цитирай

Germany

По принцип от 1_2 целувки и малко гуШкане ниЩо няма да й стане (поне на моята ниЩо й нямаШе Wink) ако пък някоя леля прекали с мляскането винаги можеШ да го прекъснеШ с някоя уж_Шега Smile. Плюс това детенцето Ще е достатъчно голямо, zа да покаже гръмогласно дали цялата таzи работа му е приятна или не. ВсъЩност не се притеснявай zа такива дреболии отдалече, роднините не са чак толкова "иzтървани" като видят малко бебе Laughing, но пък и не може беz хич да му се порадват.
Цитирай

usa

Не го мисли толкова. Наистина, не знаеш как ще е. Аз съм ходила с дете на 1 г. в България, и оттук ми казваха каква еуфория били роднините, и изобщо бебето в България, и силата на кръвта, и бла-бла. Е, чак толкова не беше. Той рева в продължение на 2 дена от физиономията на свекърва ми например, не щеше дори да яде тя като е в стаята, така че тя сама разбра, че трябва да е на разстояние и да не го пипа. Ако пък има някой чак толкова необуздан, се опитай да си кажеш мнението. Това е началото на многото случаи (не само с роднини), когато трябва да си отваряме устата и да бъдем адвокати на децата си, и колкото и да сме възпитавани да бъдем тихи, скромни и послушни, трябва да научим тоя занаят.  Smile
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Аз не бих се притеснявала Naughty
Е, зависи пак от хората, но ако се поставя на тяхно място и аз бих искала да целуна и прегърна едно сладко бебоче - единствено не съм давала, ако хората са болни ooooh! иначе нямам нищо против да го мачкат Peace

Не се притеснявай излишно  Wink
Цитирай

Видин; Италия

ИскаШ ли една Щура идея???
 УШии няколко лигав4ета с надпис"Моля, не ме целувайте" Mr. Green
Аз бях купила пижама с тоя призив....
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Кажи им че ти е алергично детето и от много пипане се изрива Wink smile3521
Цитирай

Bristol

Да ти кажа на мен в БГ не ми е правило впечатление да я целуват толкова много. Първия път като отидохме беше на 2 месеца, прекалено дребно и беззащитно, а втория на 9, не даваше никой да я пипа  Mr. Green По-скоро проблем с прегръщането и целуването имам тук. Някак в БГ повече спазват дистанция с бебетата  Thinking Така че не го мисли толкова, може и при теб да се получи както при нас Wink
Цитирай

София

Напълно съм съгласна с мнението на Мери по-горе. Моята бебка беше на 2,5 месеца, когато за първи път я заведохме в БГ и всички се съобразяваха с факта, че за едно толкова малко бебенце многото непознати хора накуп + непозната обстановка са си голям стрес. А пък и тя ясно и категорично си показваше с мощен рев, че прекаленото мачкотене не й харесва. Но виж, тук не мога да повярвам как напълно непознати хора по магазините й целуват ръчичките, които тя след секунди си слага в устата  Confused.  Налагало ми се е даже забележки да правя, колкото и да е неприятно. Тъй че не се притеснявай предварително. Пожелавам ви много много весело изкарване в БГ  Party.
Цитирай

Rolling Eyesостави  хората да й се порадват...  все пак сте само на гости....а и българите(незнам от кой край сте)  не са  такива грозни мляскащи целувачи ,олигавящи горкото страдащо , дете .... Smile Възможно е и детето да  им се радва....знай децата гледат твоята реакция ...обърни го  на смях , весело я карайте....за малко сте там... Hug
Цитирай

в шоки-land

алекс го гушкаха много, когато се прибрахме преz октомври миналата година в Бг...имало е и zелувки, но не прекалено...но тука такъв шамар отвъртях на една поzната, с която ходихме на училище zаедно, че zвеzди видя посред бял ден....след като точно 6 пъти каzах да не целува Алекс и тя продължи така се процедира Crossing Arms....но това е крайна мярка....не се притеснявай иzлишно от сега.... Hug Love
Цитирай

София

алекс го гушкаха много, когато се прибрахме преz октомври миналата година в Бг...имало е и zелувки, но не прекалено...но тука такъв шамар отвъртях на една поzната, с която ходихме на училище zаедно, че zвеzди видя посред бял ден....след като точно 6 пъти каzах да не целува Алекс и тя продължи така се процедира Crossing Arms....но това е крайна мярка....не се притеснявай иzлишно от сега.... Hug Love
Леле, не е ли малко крайно?!

По темата: Не мисля, че трябва да се кахъриш за това. Все пак в БГ ще искат да я гушкат бабите и дядовците й, какво лошо има? Не могат ли да се порадват на внучето си? Ако на нея не й е приятно, предполагам ще се разплаче и те щат не щат ще я оставят. Ти все едно за чужди хора говориш, някакви от улицата...не мога да разбера майки като теб!
Цитирай
Наистина не става дума за чужди хора. За тях, близките роднини нямам нищо против. Тук обаче още от родилния дом ме научиха - покрай детето, само с измити ръце. Откъде можеш да знаеш някой познат, когото срещаш на улицата или в някое кафе, дали си е измил ръцете след като е бил в тоалетната. Stop
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора