разменям фигурки от шок.мечета(Wonderteddy) на Мечо пух .

  • 4 959
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 847
Ей, не ги знаех тези мечета! Разгледах сайта им и се влюбих във фигурките от "Книга за джунглата". Стела е вманиачена на това филмче, гледа по абсолютно всеки ден и това Маугли, Ка и компания са й любими.
Вие, които купувате мечетата, виждали ли сте дали още ги има с тези фигурки (от по-стара серия са)??

Много благодаря!   bouquet

# 16
Ей, не ги знаех тези мечета! Разгледах сайта им и се влюбих във фигурките от "Книга за джунглата". Стела е вманиачена на това филмче, гледа по абсолютно всеки ден и това Маугли, Ка и компания са й любими.
Вие, които купувате мечетата, виждали ли сте дали още ги има с тези фигурки (от по-стара серия са)??

Много благодаря!   bouquet
В тази серия освен мечо пух са ми се падали и герои от мики маус, но от Книга за джунглата не знам, може би наистина са по-стара серия.

# 17
  • Мнения: 442
рядко, но все още, се намират фигурките от `книга за джунглата`. и от `питър пан` също. не знам при вас как е, но на нас много често ни се падат пъзели.
jinks, мисля си, че с булпост най-сигурно ще пристигнат играчките. бърза е доставката - за 24 часа, но лошата новина е, че струва 4лв. но като си помисля още колко мечета трябва да купя, докато се падне поне още една играчка от колекцията, и то която нямаме... може би си заслужава да се замислим. ако си навита, прати си адреса на лс.

# 18
  • София
  • Мнения: 847
рядко, но все още, се намират фигурките от `книга за джунглата`. и от `питър пан` също. не знам при вас как е, но на нас много често ни се падат пъзели.
А може ли да попитам, дали по кутията, в която са наредени мечетата или по някакъв друг признак, може да се познае от коя серия са играчките. Извинявайте, че така ви разпитвам и благодаря!

# 19
рядко, но все още, се намират фигурките от `книга за джунглата`. и от `питър пан` също. не знам при вас как е, но на нас много често ни се падат пъзели.
А може ли да попитам, дали по кутията, в която са наредени мечетата или по някакъв друг признак, може да се познае от коя серия са играчките. Извинявайте, че така ви разпитвам и благодаря!
Специално кутиите с Мечо Пух изглеждат по този начин:

# 20
  • София
  • Мнения: 15 219
В Рамстор изглежда по-различно кутията, но пак са нарисувани героите от "Мечо Пух". Само че много пъти ни се падат мечета с други играчки #Cussing out. Може би продавачите допълват празните гнезда с други мечета.

# 21
В Рамстор изглежда по-различно кутията, но пак са нарисувани героите от "Мечо Пух". Само че много пъти ни се падат мечета с други играчки #Cussing out. Може би продавачите допълват празните гнезда с други мечета.
Нищо чудно  Confused. То и без това само една трета от мечетата са с фигурки  Cry. На някои места продават и по тройки

като гарантират, че вътре има 1 фигурка и 2 други играчки.

# 22
  • София
  • Мнения: 15 219
В "Метро" са така. Сестра ми ги купува от там.
В този ред на мисли-дали не сте забелязяли случайно..... Според сестра ми в розовите мечета никога нямало играчка от Мечо Пух-овската серия. Аз не съм обърнала внимание. Вчера ми се обади да ме пита дали не ми е направило впечатление.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Vivi, ние купуваме само розови мечета - Мони си избира такива. Има и в тях играчки от Мечо Пух.

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Идиотското и, че вчера изхвърлих де що имаше фигурки и самостоятелни чаркове...де да знаех! Ще потърся пак обаче...от две години- по мече на ден...  Tired

Мойта щерка се кефи само на картуун яйцата.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 551
И ние ги събираме  Mr. Green Нямаме Кристофър Робин, Прасчо, Кенга и Бухала, но засега нямаме и повтарящо се. Ако се появи ще свиркам  Whistling 
А за пъзелите да не говорим - напоследък само такива ни се падат. Даже започнахме да заформяме целите поредици от 4 пъзела.

# 26
В "Метро" са така. Сестра ми ги купува от там.
В този ред на мисли-дали не сте забелязяли случайно..... Според сестра ми в розовите мечета никога нямало играчка от Мечо Пух-овската серия. Аз не съм обърнала внимание. Вчера ми се обади да ме пита дали не ми е направило впечатление.
И в розовите има. На нас пък най-често ни се падат от сините  Simple Smile

# 27
И ние ги събираме  Mr. Green Нямаме Кристофър Робин, Прасчо, Кенга и Бухала, но засега нямаме и повтарящо се. Ако се появи ще свиркам  Whistling 
А за пъзелите да не говорим - напоследък само такива ни се падат. Даже започнахме да заформяме целите поредици от 4 пъзела.
Ние вече заформихме 3 такива четворки пъзели и се чудим дали има и четвърта картинка  Rolling Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Ние имаме два бухала. И сме големи мераклии за прасчо и мечо Пух.
И аз се канех да питам, ама ме беше срам да ви занимавам с детинщини.
И ние сме намирали играчка от поредицата в розовите мечета.
Последно обаче излизат някакви динозаври от други поредици.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 551
jinks, разчисти си кутията  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт