разменям фигурки от шок.мечета(Wonderteddy) на Мечо пух .

  • 4 939
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз май съм купила други яйца (трети вид) - станиолчетата им са зелени и са на друга фирма, а фигурките вътре са различни от тези в мечетата.
От три яйца ни се паднаха Мечо Пух, Тигъра и Йори - така че и при тях няма празно!  Peace
Иначе, благодарение на Winny имаме Мечо Пух от руските яйца и колекцията ни е пълна! dance Не знам на мен ли ми се струва, обаче е по-едър - цялата серия в руските яйца ли е така?

# 61
Само тримата мечовци са по-едри, другите 9 фигурки са абсолютно същите като на wonderteddy.

# 62
  • Мнения: 1 277
Аз във Варна не съм попадала на такива яйца Sad
Ще чакам да си закупя няколко

Ако става въпрос за тези с лилавата опаковка-такива има в магазин Макао. А аз мислех, че съм единствената запалена по тези фигурки...

# 63
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз във Варна не съм попадала на такива яйца Sad
Ще чакам да си закупя няколко

Ако става въпрос за тези с лилавата опаковка-такива има в магазин Макао. А аз мислех, че съм единствената запалена по тези фигурки...

Благодаря за отговора! Още днес майка ми ще закупи от тях, че на нея и е близо  Mr. Green
Луди по мечо пух има многоооооооооо и са без възрастови ограничения  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 277
Мими, надавям се все още да не си казала на майка си. Току що се връщам от Макао-лилави яйца нямаше Sad. Някой знае ли къде във Варна могат да се намерят?

# 65
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Намерих яйцата на Дисни! В едно малко магазинче - пресечка на ул. Константин Фотинов и Л. Каравелов.
Сигурно ги има и някъде другаде. Който знае да си признае!

# 66
В кауфланд Пловдив е пълно с яйца на Дисни - принцеси (имам повтарящи се и търся снежанка и аладин) На Мики Маус - пак имам повтарящи и търся 3-те патенца и Гуфи и Мечо пух - тях много не ги сабирам защото от 4 яйца ми се паднаха 4 мечовци с пижами и ми писна

# 67
  • Мнения: 412
Включвам се в борсата  Mr. Green - предлагам Пух, стиснал гърненце и Зайо
Търся Прасчо, Ру, Бухал и Йори.
Осъществявам заявки от врата до врата  Joy т.е. светкавично се явявам в точката, която е удобна за разменящата страна, т.к. съм без бебе  Hug

# 68
  • Мнения: 467
ИСКАМ МАМА КЕНГАААА CryНикаква я няма:-(Имам излишни Бухал, Прасчо и Тигър с Ру, chandra, ако ми я намериш ти ги подарявам и трите! Ако пък не ( дано някой се обади междувременно) получаваш 2-те останали след евентуална размяна:-)

# 69
  • София
  • Мнения: 15 194
Имам 2 Мами Кенги.
Ще въртим ли пазарлък? Laughing

# 70
  • Мнения: 467
Ъфкорц Laughingпиши кво искаш и мятай име и адрес налични и в понеделник гордо към пощата.аз по-късно също ще пусна лс

Общи условия

Активация на акаунт