разменям фигурки от шок.мечета(Wonderteddy) на Мечо пух .

  • 4 940
  • 70
  •   1
Отговори
Отварям тази тема за всички фенове на Мечо Пух и специално на фигурките от wonderteddy. Всеки, който иска да си разменя, може да пише тук  Hug

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 09:37 от jinks

# 1
  • Мнения: 442
жалко, че сме далече Sad
прасчо и мама кенга само ги нямам, а имам два мечо пух-а и два кристофър робин-а.

# 2
жалко, че сме далече Sad
прасчо и мама кенга само ги нямам, а имам два мечо пух-а и два кристофър робин-а.
От къде си. Можем да си  разменим фигурки и по пощата. Имам 4 броя Прасчовци!

# 3
  • София
  • Мнения: 15 194
От кога се каня и аз да пусна такава тема, но все си мислех, че ще ми се смеят останалите Embarassed Crazy....
Имаме 3 Кристофър Робин. Нямаме мама Кенга.

Последна редакция: сб, 01 апр 2006, 15:52 от Vivi

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ние имаме повтарящ се Ру и повтарящ се Зайо. Нямаме Мечо Пух, Йори, Слон-Балон, Тигъра, Кристофър Робин и Мама Кенга.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 194
Чоколина, давам Кристофър Робин за Ру! Той с количката ли е? Нали Тигърът го вози в някаква количка и даже има дупчици в ръцете му за нея.......

# 6
  • София
  • Мнения: 1 968
Търся слон-балон, бебето Ру и Мечо. Всички останали ми се повтарят. От Пловдив съм и търся с кой да си разменям!
Леле мале... Grinning Това ли ме чака! Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 15 194
Ами да Mr. Green
Майка ми едно време активно участваше в колекционирането на картинки на колички от едни дъвки. Бяха 100 различни.

# 8
  • Мнения: 5 370
Аз да попитам глупаво-де ги тия фигуринки? newsm78
В яйца, в игри?

# 9
  • София
  • Мнения: 15 194
В шоколадови мечета.
Има най-различни играчки (като в яйцата), но едната от сериите е с мънички фигурки на Мечо Пух и компания.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Чоколина, давам Кристофър Робин за Ру! Той с количката ли е? Нали Тигърът го вози в някаква количка и даже има дупчици в ръцете му за нея.......

 cheers Vivi, споразумяхме се! Да, Ру е в количка.

# 11
  • Мнения: 442
От къде си. Можем да си  разменим фигурки и по пощата. Имам 4 броя Прасчовци!

чак в русе съм Rolling Eyes ако имаш някаква идея как става по пощата - навита съм. много ще му се зарадваме на един прасчо  Party

# 12
Ние имаме повтарящ се Ру и повтарящ се Зайо. Нямаме Мечо Пух, Йори, Слон-Балон, Тигъра, Кристофър Робин и Мама Кенга.
Ако имаш още повтаряши се от бебето Ру Simple Smile, ти предлагам за него Кенга или пък Кристофър Робин  Wink

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 11:04 от jinks

# 13
От къде си. Можем да си  разменим фигурки и по пощата. Имам 4 броя Прасчовци!

чак в русе съм Rolling Eyes ако имаш някаква идея как става по пощата - навита съм. много ще му се зарадваме на един прасчо  Party

Може да си разменим адресите като ЛС и да опитаме в писма  Wink
Иначе имам и познати в Русе, но не знам дали скоро ще се видим с тях.

# 14
Аз да попитам глупаво-де ги тия фигуринки? newsm78
В яйца, в игри?

Може да ги разгледаш на сайта им www.wonderteddy.de

Общи условия

Активация на акаунт