Как се справяте със синдрома "Яде ми се на устата"

  • 9 667
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377

Питам как се справихте с тази гладна уста вие?

ТРУДНОООООООО!
Пия много вода.

# 16
  • Мнения: 2 956
ми..... Sad...ако на корема ми му се яде го залъгвам с горе-споменатите трикове,но устата не могаааааа Cry
квото и да правя тя си иска това,което и се яде.... Sad

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
вода и плодове докато мога, ако не устоя на изкушението, му се отдавам Rolling Eyes Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 255
Ооо при мен проблема е Яде ми се на главата , че каквото видя или се присетя все ми се дояжда  Rolling Eyes и никак не успявам да се преборя  newsm78 затова и не се захващам с диети  Joy та да видим как ще стопя излишните килца до лятото  hahaha

# 19
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Обикновенно няма спасение от това ЧУДО. Аз дъвча дъвка!

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Е това ми е най-големия проблем. Пустата ми лакома уста. Преяла съм и пак нещо искам да лапна. затова шлюпкам семки или дъвча дъвки.

# 21
  • Мнения: 4 733
Хапвам си абсолютно безотговорно LaughingА пък после секс..секс...секс JoyА пък как ми се ослажда шоколада след секс Embarassed

# 22
  • Мнения: 3 576
Офф, и аз не мога да се справя!  Rolling Eyes

Ето сега пия си биоактив влакната, хрома и по принцип не ми се яде.
Обаче отворя шкафчето без да искам и като видя нещо сладичко е как да не хапна....
Само си развалям диетите така Sad

Като се замисля много рядко усещам истински глад, всичко е в главата ми........

# 23
  • Мнения: 2 040
Ох, що ли пък на мен все ми се яде на корема, а не на устата  Crazy
А що на мен ми се яде и на двете ..  Laughing
Немога да се справя с този проблем ... Опитвам вода, плод, солети, сок - все повече се засилва глада ..  Sad

# 24
О да с дъвка аз успявам.То накрая вече дъвката ти става на киша в устата,схваща ти се ченето и забравяш за всякакъв машинален "Глад".Поне при мен действа.А и днешните дъвки са без захар,така че не виждам място за притеснение.

# 25
  • Мнения: 6 618
просто си ям ,а после ми става тежко на стомаха.....при мене оправия явно няма

# 26
  • Мнения: 262
ами като и джвака на устата дъвчи дъвки

# 27
  • Мнения: 2 818
С мирисане Laughing Първо се насищам на аромата на нещото, после го ям...

# 28
  • Мнения: 1 384
Ако не мога да устоя си купувам дъвки, но да са сладки  Blush или някакви дъвчащи бонбони, защото мисля, че ще е по-добре ако изсмуча един, два бонбона, отколкото да се наплюскам   Rolling Eyes

# 29

Общи условия

Активация на акаунт