Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Всичко за обезкосмяването
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
Момичета,
срещала съм теми, в които пишете, че на някои места правят кола на триъгълника, обезболявайки го предварително с лидокаин - спрей. Ще се радвам да ми посочите такива козметици в центъра на София.
Махам си половината триъгълник сама с кола, но другата половина - срамните устни- от години третирам само с бръснач. Болката ще е убийствена Sick За това искам първите пъти докато привикна да е с лидокаин, не че много помага, ама поне малко от малко..
Благодаря ви.
Цитирай

Ами да ти кажа,не е задължително да е така. При мен е точно обратното-най-много боли горната част като ми я махат,а отдолу почти не.А по същия начин като теб бях ползвала бръснач доста дълго време.
Цитирай
Благодаря за успокоението, което ми вдахваш. Наистина трудно понасям болка. Надявам се при мен положението да е като при теб - т.е. да боли по- малко там...

Цитирай
за Лидокаин спреи ли става въпрос?пръскат ли по много,силна ли е болката?аз имам лидокаин в къщи,и се 4удя дали сама да не си направя кола маска?даите мнение?! Thinking
Цитирай
Можеш сама, да, напръскваш, оставяш 5 мин. да "хване" лидокаинът и действаш. Обаче аз сама не мога нещо... Заболи ли ме спирам.

Помагайте, момичета, искам да си запиша час за вторник- сряда, защото тогава има на кого да оставя детето!
Цитирай

Русе

И при мен от горе боли много повече, отколкото отдолу.
Цитирай

София

А колко пари е този Лидокаин и колко мл е шишето? Щото в аптекатапри нас ми казаха, че е някакво мизерно малко флаконче с цена към 7 лева.
Цитирай

София-Варна

Аз лидокаина съм го виждала и по 11 лв, но не мога да ти кажа колко милилитра е. Но доколкото си спомням  действа само на лигавицата, не на кожата.
Цитирай

между ада и рая

Това с лидокаина е измислена работа  Confused веднъж се пробвах и пак боли  #Cussing outсамо дето повечко парички ми взеха Money а и козметичката беше калпава  tantrum
Цитирай

София

Флакончето е малко, но се ползва доста време ако е само за триъгълника.Много често точно с такава форма на лидокаин шият епизиотомии след раждане и пробиват уши  Peace
Цитирай
Флакончето е малко, но се ползва доста време ако е само за триъгълника.Много често точно с такава форма на лидокаин шият епизиотомии след раждане и пробиват уши  Peace
Така е, но е вярно, че е за лигавици. Въпреки това има и малък ефект върху кожа. Искам го, защото иначе ще ме ощавят...

Помагайте, момичета.... Embarassed
Цитирай

РусЙе

И аз знам, че лидокаина действа само на лигавица
Цитирай

Ами ако имате алергия към това чудо Rolling Eyes
Цитирай

София

Вчера бях за точно такава процедура и си питах за лидокаин. Девойката ми обясни, че не е толкова ефективен. От друга страна забавя процедурата, защото косъмчетата не залепват много добре.

Та така - престраших се и аз - иначе досега - да живеят Gilette и Braun.

Боли, ама да си кажа - козметичката беше толкова готина, че аз по едно време вместо да викам Ох, Ох и т.н. взех да се смея като луда.

Да не ви е шубе - раждането боли повече  35
Цитирай
кЪДЕ Е ТАЗ ДЕВОЙКА, ЩЕ СПОДЕЛИШ ЛИ?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора