Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 36

  • 53 596
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 296
От испанския ВИП Амазон. 179 Евро, намален от 349... Не знам като цена дали е прилично и дали не излизат по-изгодно някъде. Не съм проверявала в италианския и немския.
Ами изгордно е, мисля. Сега погледнах на Voga цената, че е 426 €. Но то от имитация до имитация има разлика, никога не можеш да си сигурен какво точно поръчваш, а тези от Voga си направиха някакво реноме вече, че имитациите им са добри.
Мен ме заинтригува какъв е този ВИП Амазон? Аз съм нон-стоп в кореспонденция с италианския амазон, много често ги използвам като онлайн магазин, но не съм забелязала да съм им ВИП. Thinking

# 736
  • На брега
  • Мнения: 1 482
От испанския ВИП Амазон. 179 Евро, намален от 349... Не знам като цена дали е прилично и дали не излизат по-изгодно някъде. Не съм проверявала в италианския и немския.
Ами изгордно е, мисля. Сега погледнах на Voga цената, че е 426 €. Но то от имитация до имитация има разлика, никога не можеш да си сигурен какво точно поръчваш, а тези от Voga си направиха някакво реноме вече, че имитациите им са добри.
Мен ме заинтригува какъв е този ВИП Амазон? Аз съм нон-стоп в кореспонденция с италианския амазон, много често ги използвам като онлайн магазин, но не съм забелязала да съм им ВИП. Thinking
От темите за пазаруване в този форум разбрах. Има тема за пазаруване от Амазон.
Като отвориш Амазон, слез до дъното на страницата, под логото. Там са връзките към ВИП-овете. Можеш да влезеш във ВИП-а и през амазонския си профил. Друг интересен прозорец там е
Amazon Warehouse Deals. Там, особено в немския, излизат стоки на доста прилични цени. Всички условия, мисля са валидни, включително връщане на стоката и гаранцията.

hannya, благодаря!

Последна редакция: сб, 04 юли 2015, 18:10 от NovaTema

# 737
  • Мнения: 4 290
Антрето ма Ваяна го помня много добре, но го приписвах на друга съфорумка Embarassed Ваяна, хубаво е при теб, кухнята е чудна.

после ще гледам интериора, че сега съм през телефона.

# 738
  • Мнения: 5 160
Антрето на Ваяна го помня много добре, но го приписвах на друга съфорумка Embarassed
И аз. Явно сменен ник.

# 739
  • София
  • Мнения: 1 390
Драга lorenca, явно не помниш, както и  NovaTema.
На всички, казали добра дума за мен и дома ми - благодаря.

Последна редакция: сб, 04 юли 2015, 22:08 от Vayana

# 740
  • София
  • Мнения: 16 193
Някой да пусне нова тема, моля  bouquet.

# 741
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Драга lorenca, явно не помниш, както и  NovaTema.
На всички, казали добра дума за мен и дома ми - благодаря.
Ами късно се научих да си свалям снимките, които ми харесват в папки с имената на собственичките Laughing! Объркването с цветовете е заради черния плот, гръб, под, спираловидния полилей и двете черни стоящи лампи, черния елемент върху масата и завесите, стола в гръб, дивана... Шкафовете са бели, да Peace!

Последна редакция: нд, 05 юли 2015, 16:19 от NovaTema

# 742
  • Мнения: 481
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!
(Трябваше Нова Тема да я пусне, ама не се сеща Simple Smile )

Общи условия

Активация на акаунт