Кога усетихте характера на новото човече?

  • 810
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Правя тази тема, защото моето малко Изенце вечеприлага номера и се опитва да се налага. Вие  кога за първи път се сблъскахте  с характера на вашето човече и как се нагодихте един към друг? Питам ви, защото не ми се иска да проявявам излишна "твърдост" - при заспиване, при пипане на неразрешени предмети, ....
Моята явно ще е ината... май като мен  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 537
На  10 МЕСЕЦА  #Crazy Започват много да пипат там, където не им е работа.

# 2
  • Мнения: 27 524
Моето много слушка и е голяма душичка...засега  Thinking

# 3
  • Мнения: 5 370
хе хе-ако разровиш назад, ще видиш скорошна моя тема по въпроса.
Ами някъде около 11 месеца май беше......и продължава да се развива в тая посока.
Какво ли още чака бедната ми главица? ooooh!

# 4
  • Мнения: 8 505
И моята си пада инат-не се учудвам,де-сякаш няма на кой да се метне Mr. GreenНадявам се по-нататък това да се превърне в способност за отстояване на позициите,а да не си остане прост инат...но кой ли знае...

# 5
  • Мнения: 40
Моя Камен отрано започна - около 6-тия месец. Започна да рита яко като го слагам в проходилката - не ще. Тропа по масата и ме гледа умно, закача се. Сега като кажа нещо - не! да не пипа, обръща се, поглежда ме право в очите и се усмихва чаровно. После пак го пипа.
Хем е сладък, хем бели прави. Чакат ни интересни дни.

# 6
  • Мнения: 1 410
Ами дъщеря ми вече си проявява характер. Чува ме само когато й изнася, като прекъсна белята, с която се е захванала ми се сърди после и т.н.

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Към края на 9ти месец

# 8
  • Мнения: 411
Аз усещам вече,че започва да си показва рогцата Mr. Green

# 9
Анчето е на 6м. и вече личи,че е с на мама характерчето. При нас проблемите са на тема хранене. На 5м. й пораснаха първите зъбки ,а явно са на път и следващите. Та по този повод не иска да си яде млякото от шишето. Понякога отказва и пюрето или кашата и тогава прави много смешни цупки. Стиска устничките и по никакъв начин не мога да пъхна лъжичката. Опитвала съм да й се поскарам  или по-точно да й говоря с по-строг тон. Първоначално тя гледа учудено, а после пуска най-чаровната усмивка. Понякога успявам така да я накарам да яде.  Все се надявам, че този период ще отмине и ще се върнат щастливите дни, когато ядеше от всичко по много. Иначе е послушна засега. Но е много любопитна и сигурно след време ще иска да пипа тук-там.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 746
Около годинката дребчовците вече се усещат, и пробват до къде и колко може. Не може да се говори обаче за утвърден х-р, той се формира доста по-късно.

# 11
  • Мнения: 670
Още е кротка и не проявява инат. Просто е любопитна, пипа навсякъде, ослушва се да не би да изтърве нещо. Когато някой предмет вече не й е интересен, го хвърля с всичка сила. Понякога ме тества, и ако види, че реагирам по един и същи начин се киска неудържимо  newsm62

# 12
  • Мнения: 1 032
От около 9 месец започна да прави разни номера, например ако й кажа за нещо "не" започва да плаче. Никога не съм крещяла или да съм я удряла, за да е стресирано детенце от тази думичка- просто сама си го измисли и продължава да ме действа по този начин. Ако искам да й взема нещо от ръцете и се опитам да й дам играчка започва най- демонстративно да хвърля нежеланите неща и да се сърди. Извива се като струна ако реша да я сложа в количката и общо взето протестира много бурно когато не й изнася. Бе на мама овенчето  Mr. Green не знам как ще е по- нататък  Thinking

# 13
  • Мнения: 1 107
Откакто започна да се изправя в кошарата, става същински ад ако се събуди през нощта  Close Започва се мрънкане и викане, докато не го вземем при нас. Вземем ли го, заспива блажено за 5 минути... Тъй като не искам да свиква така, давам му една цица и веднага заспива.

# 14
  • Мнения: 3 537
Към 1 годинка

Общи условия

Активация на акаунт